logo meemira.com
njoftime pune

     

 
34 Page  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  24  25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  Total:332 post
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Te dua jo per ate qe je,por per ate qe jam kur jam me ty!
 
     26 08 2010 (12:05)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998


Pasuria nuk i perket atij qe e ka,por atij qe di ta gezoje
 
     26 08 2010 (12:04)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Mice Bregu ka thene me pare:


Pasuria eshte si uji i kripur:sa me shume pi,aq me shume etje ke
Mice Bregu-533|Data:26 08 2010 - 12:02|post:23260|Pasurtia dhe pozita jane mysafir te perkohshem!
 
     26 08 2010 (12:03)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998

Pasuria eshte si uji i kripur:sa me shume pi,aq me shume etje ke
 
     26 08 2010 (12:02)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Eshte i mencur ai qe nuk ben prova me gruan dhe goten!


Gruaja eshte si nje qytet:per ta pushtuar eshte shume e lehte,per ta ruajtur eshte shume e veshtir!
 
     26 08 2010 (12:02)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Kur te vjen per gjume nuk e zgjedh jastekun,kur bie ne dashuri nuk e zgjedh bukurin!
 
     26 08 2010 (11:59)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Sa i mjere eshte fati i gruas(femres) se dashuruar ngaqe ajo nuk ka mundesi te veproj si burrat(meshkujt) dhe eshte e detyruar te pres e neshtruar.
Ti dalesh e para perballe te dashurit eshte nje gabim qe burrat rralle ta falin!
 
     26 08 2010 (11:58)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998


NJeriu éshté i madh vetém kur méson se vértet ésht shum i vogél
 
     26 08 2010 (11:57)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Gjeli nuk eshte antipatik se zgjohet heret,por sepse don tua bej te ditur te gjithve!
 
     26 08 2010 (11:55)