logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:28 post
BiG MaMa HOME FORUMS Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! Vazhdo me vargun pasardhes...!
Vazhdo me vargun pasardhes...! - 12 02 2011 - 12:17
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Shqiperia ka qene

edhe do te jete

Po sot ne ditet tona

te mete te mos kete
 
     12 02 2011 (12:17)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
GJUHA JONE

Vellezer Shqipetar,
Te prekim urtesine,
Te zem'udhen'e mbare,
Te ngjallim Shqiperine.
ps/Vazhdoni nese e dini.Lulet e Veres<NAIM FRASHERI>
 
     16 04 2010 (12:41)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
BIG MAMA TE KERKOJ NDJES QE DO FLAS PAK PER AUTORIN DHE KAMPOZITORIN E
KESAJ KENGE .E KAM NJERIU TIM DHE PO FLAS PAK PER TE SE E MERITON,
PASI NE REGJIMIN E ATEHERSHEM AI U DENUA DUKE BERE 9-VJET BURG
ZEF LEKAJ KOMPOZITOR DHE AUTORE I SHUME KENGEVE PER FEMIJE DHE TE RRITUR
KU SHUMICA E TYRE NUK U KENDUAN KURRE.
REGJIMI I ATEHERSHEM JA KOMENTOI KETO VARGJE SI JU INTERESONIN ATYRE
QINGJIN E VOGEL ATA E KOMENTUAN SIKUR ZEFI E KISH KRAHESUAR ME SHQIPERINE
DHE KOMENTE TE TJERA QE NUK DUA TE ZGJATEM SHUME.

EDHE NJE HERE ME FAL PO NUK MUND TE RRIJA DOTE PA FOLUR PER KOMPOZITORIN E KESAJ KENGE.


 
     13 03 2010 (12:44)
  GAZEP DAPI

GAZEP DAPI


Register: 07 03 2010
From: Italy
Points: 1
tring tring ... alo?
 
     11 03 2010 (23:10)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2lule ti ha bar tring tring .........

 
     11 03 2010 (21:15)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
PSE ME RRI ASHTU TRISHTUSHEM BE BE BA
EJA VEMI BASHK NE ARE TRING TRIN TRIG
UNE MBLEDH..................;);););););););)
 
     11 03 2010 (19:22)
  BiG MaMa

BiG MaMa


Register: 10 02 2010
From: Sweden
Points: 344


Qingji vogel rri mendushem,be be ba...;)
 
     04 03 2010 (06:54)
  User140632

User140632
Quote to: Lily was here... | User id:272 | Nr: post:2563 | Forum id:66 | Data:Feb Wed 24 02 2010 (19:11:03) |
 
     25 02 2010 (14:23)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
PER JU DO TE RRI TE TRETEM
ASNJE CIKE MOS TE MBETEM
TE DIGJEM E TE QANJ ME LOT
SE DESHIREN SE DUROJ DOT
 
     25 02 2010 (09:36)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197


HEJDA DEGJOJE TE RENGJETH KUR E DEGJON
RECITUAR NGA I MADHI<TIMO FLLOKO>
 
     25 02 2010 (09:28)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:28 post