logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:8 post
BiG MaMa HOME FORUMS Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! Cudiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!
Cudiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!! - 28 02 2010 - 18:12
  BiG MaMaProfili per: BiG MaMa    

Foto Albumi BiG MaMa   

Miqte e BiG MaMa  

Forumi juaj BiG MaMa   

Ka shume forume ,ka gjithashtu edhe tema mjaft interesante te cilat te ofrojne game shume te gjere diskutimesh,opinionesh,dhenie idesh,mjafton te aderosh paksa ne to...,por verej qe nga nje shume anetaresh,e cila mund te shkoje edhe ne 40 persona ON njekohesisht apo edhe me shume,ata qe shkruajne apo lene komente jane vetem disa,dhe automatikisht lind pyetja:
Pertojne te shkruajne,s'jane te afte apo cfare?Kete te fundit se kuptoj une edhe me vjen shume CUDI.Bohhh!
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  BiG MaMa

BiG MaMa


Register: 10 02 2010
From: Sweden
Points: 344
Quote to: User3931 | User id:20100123133931 | Nr: post:4338 | Forum id:66 | Data:Mar Fri 05 03 2010 (11:07:01) |


Valentina
 
     05 03 2010 (11:23)
  User3931

User3931
un per dashurin qe e kam per ilirin ti hte me qe e dua shum nese e lexon me falni qe dola pak jasht te mes saj per ket nuk po di qa me than per tem jeni ma te miret vrq vazhdoni ju pershendet valentina mazreku malishev kl 10 -24 klm gjithve
 
     05 03 2010 (11:07)
  BiG MaMa

BiG MaMa


Register: 10 02 2010
From: Sweden
Points: 344
Quote to: RONI | User id:2 | Nr: post:3427 | Forum id:66 | Data:Mar Mon 01 03 2010 (09:49:24) |

Pershendetje perseri.

Kuptova sekretet e punes se nje "main administrator" te nje sit-i,kuptova gjithashtu edhe modestine tende edhe po te falenderoj perseri qe harxhove pak kohe per te me sqaruar akoma me mire...

Vertetohet ajo shprehja e vjeter:"Sa te rrosh, do te mesosh!"

Me respekt Hejda,nje nga administratoret e xat-it te ketij sit-i.:)
 
     01 03 2010 (18:24)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Quote to: [/b] | User id:[b] | Nr: post:3204 | Forum id:66 | Data:Feb Sun 28 02 2010 (19:35:20) |

Pershendetje,
perse po te pergjigjem?
perse po shkruaj perseri?

Dolem aty ku thash une...ndihem i perzier dhe marr pjese.
Nese nga ana tjeter me pergjigjet nje person ne menyre sa me llogjike,ku une e ndjej te perball idete e mia dhe nga kjo gje mesoj dicka sepse duke u perballur meson,ja vlen te shpenzon pak kohe per te postuar.

Une marr pak pjese jo se une nuk dua.Kete e kam bere dhe tek siti tjeter.
Eshte thjeshte nje rregull qe i kam imponuar vetes sepse mendoj qe antaret nuk me shikojne si roni,por si admin.
Nese ne debat e siper dikush "humb" perpara meje e merr sikur roni e ka inat,ose ndihet i ofenduar edhe largohet me motivin qe e kane inat.
Nese dikush "fiton" perpara meje e merr si nje sfide fituese kunder gjithe faqes.Nese une vije nje dite per tu argetuar dhe flas budalliqe...fjala ime ndikon ne publik.Shumica qe viziton faqen vlerson sherbimin edhe Roni eshte nje sherbim dhe duhet te fitoj stimen e te tjereve
Eshte thjeshte nje strategji marketingu qe nuk e kam shpikur une edhe deri sot me ka funksionuar.

Sic e shikon une tek ndihma online kam propozuar qe forumet qe japim nje informacion te dobishem te kene nje pozicion fiks ne faqen kryesore...por ka pak pergjigje per kete inisiative.

Une keshilloj:Ju beni perkesat tek temat perkatese per ndihme dhe une do mundohem te plotesoj me aq sa mundem.

Me respekt roni.

ps:une vije nga nje eksperience e gjate me forume dhe tashme mendoj qe kam njohuri te dobishme per tu dhene dhe te tjereve.Shpresoj te ndihmoj te tjeret.Sic e shikon zgjedhja ime ka qene gjithmone korrektesa,respekti,dhe anet pozitive te internetit.
 
     01 03 2010 (09:49)
 


Quote to: RONI | User id:2 | Nr: post:3181 | Forum id:66 | Data:Feb Sun 28 02 2010 (18:37:26) |


Sec po kam deshire te te kunderpergjigjem...sepse:

Ok, ti thua qe temat duhet te jene "terheqese" ne menyre qe te terheqin shkruesa,sepse lexuesa te garantoj qe ka me shumice dhe ti komentove te kjo teme qe ka lidhje me sit-in tend dhe natyrisht qe INTERESI jot eshte maximal.Bukur.
Ti vet nuk para shkruan shume sepse verehet.Kjo do te thote qe temat e tjera per nivelin tend intelektual nuk zgjojne aspak interes?
Sepse ka tema nga psikologjia e filozofia ,tema argetuese e deri te muhabetet e zhargonit te perditshem qe sipas statusit te temes:e veshtire apo terheqese apo e thjeshte per te shkruar ne te,terheq edhe numer shkruesish.
Dhe rasti konkret ,ti shkrove tek nje teme qe te intereson...e jo sepse ka qene e terheqese per ty ,jam e bindur per kete.

Duhet te gjithe te kene te njetin interes?Natyrisht qe jo,ndryshe faqet do ishin bosh...sepse s'duhet harruar as qe inteligjenca e antareve nuk eshte e njejte.

Qellimi eshte qe, cdo teme qe del ne faqe te pare te kete komente,sado terheqese ose jo te jete ajo,sepse me te vertet tek nje teme te veshtire per koment nuk mund te shkruaje cdokush,por ama secili nga ne, mer nje stimul moral ne vetvete,kur sheh qe ka ngjallur interes te lexuesit.

Faleminderit gjithsesi!
 
     28 02 2010 (19:35) Ban User    Edit    Delete   
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
cudia me e medhe 3 dite zgjat thojne po ketu meketa users sikur u zgjat ca si teper ;););););););)
 
     28 02 2010 (19:18)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Atehere,une di icik me shume se ca behet ne kete faqe dhe shpresoj te tu shpjegoj dicka.

1.Ne fillim nuk regjistrohej njeri.Pas nje strategjie arrita te terhiek me shume persona te regjistrohen.

2.Shumica thote qe na mungon webalbania.Aspak e vertet.Une e kam bere qe ata qe hyjne ne webalbania pas pak sekondash te hyjne ketu....vetem 5 % hyjne nga webalbania ketu.Kjo adrese e re eshte shume here me e forte se webalbania.

3. 80% e antareve hyjne direkt ne kete faqe dhe gati 10% hyjne nga google apo motor te tjere duke ditur se faqa eshte e re dhe motoret nuk e nxjerrin ne rezultatet e para.

4.Shume pak vijne nga sitet e tjera...rreth 2-5 %

5. Shume prej antareve te pa regjistruar frekuentojne chatin,muziken etj...dhe jo forumin.Gjithsesi faqa i mban online per aq kohe sa jane online,biles nese rrine stabel faqa i heq nga online....keshtu qe duhet te levizin per tu kthyer online.

Forumi frekuentohet me shume nese ka tema qe te shtyjne te marresh pjese.

psh:kjo teme mua me shtyu te marr pjese sepse ndihesha i perzier ne kete teme.
Pra kur hapni nje teme duhet te mendoni kete faktor:Sa persona prek tema.


Eshte edhe per tu vlersuar fakti se postimet cdo dite shtohen...dhe pjesmarrja shtohet.
Sot jane bere me shume se 200 postime
 
     28 02 2010 (18:37)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
KY FAKT ME HABIT EDHE MUA
NUK ARRIJ TE KUPTOJ SE PSE NUK SHKRUAJNE
RRIN QE RRIN ON TE MERREN ME NJE PUNE TE PAKTEN
 
     28 02 2010 (18:15)
Pages     Key     1 Page 1 Total:8 post