logo meemira.com
njoftime pune

     

 
12 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  Total:119 post
BiG MaMa HOME FORUMS Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! Njoftim:
Njoftim: - 11 04 2011 - 19:05
  BiG MaMaProfili per: BiG MaMa    

Foto Albumi BiG MaMa   

Miqte e BiG MaMa  

Forumi juaj BiG MaMa   

"Njoftim per shtyp i minutave te fundit nga sektori i keshillit te ndrikullave!

Me kerkese nga lart e miratim nga poshte,u arrit ne miratimin e ligjit per nderrimin e emrit nga Lily was here,ne Big MaMa,sepse ndrikullat mendojne qe plotesoj kriteret e nevojshme per mbrojtjen nga sulme te ndryshme tip :meshkuj ne faqen tone private,dhe duke qene se probabiliteti eshte qe edhe mund te perjashtohemi ,meqenese nganjehere ne te dendur e teprojme edhe me shaka,vendosem qe te krijojme nje barriere med meshkujve edhe femrave te forumit...njekohesisht duke ndertuar edhe sektorin tone "fanatikisht" shume privat.

Para BIGGGGGG Mamessssssssss,cdo kush S'do GUXONTE te bente ankesa....hohohohoohohohooho ,sepse kerrcet dajaku n'KARADAK

Dhe keshilla e fundit goca:
-Per cdo sulm nga seksi kundert ,drejtohuni me shkrim ne kete adrese:
www.Big MaMa/mos guxo.com

  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
User082653 ka thene me pare:
..... kam faj une qe e dua?????????????
..... kam faj une qe kur ajo qesh me heq stresin???
...... kam faj une qe fle dhe zgjohem me imazhin e asaj?????????
......kam faj une qe ajo eshte si engjell?????????
...... kam faj une ta kerkoj ne anen tjeter te botes???
......kam faj une qe sadoqe me largohet une e ndjej prane??????/
......kam faj une te shuaj boten dhe te jetoj vetem me te???/
......kam faj une qe ndjehem plot qe kur i fola ne sekonden e pare???
......kam faj une qe jam i dashuruar???????
......kam faj une tani te vete ta gjej dhe ta rrembej ????????
...... me thoni kam faj.......
..........................E DUA.....................
.***** TITANIKU****
User082653-20100725082653|Data:25 07 2010 -11:13|post:21468|


Kisha kohe pa pare rob te dashurar kshuuuuuu, u plaka me morri djalli hahahaha
TITANIKU, pas fat InshAllah Se faj nuk ke VALLAHIIII.
 
     11 04 2011 (19:05)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
Titaniku here vjen e here rri muaj pa u duk,here duket femer e here mashkull ,por besoj se e shte femer
 
     11 04 2011 (17:59)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
User082653 ka thene me pare:
..... kam faj une qe e dua?????????????
..... kam faj une qe kur ajo qesh me heq stresin???
...... kam faj une qe fle dhe zgjohem me imazhin e asaj?????????
......kam faj une qe ajo eshte si engjell?????????
...... kam faj une ta kerkoj ne anen tjeter te botes???
......kam faj une qe sadoqe me largohet une e ndjej prane??????/
......kam faj une te shuaj boten dhe te jetoj vetem me te???/
......kam faj une qe ndjehem plot qe kur i fola ne sekonden e pare???
......kam faj une qe jam i dashuruar???????
......kam faj une tani te vete ta gjej dhe ta rrembej ????????
...... me thoni kam faj.......
..........................E DUA......................***** TITANIKU****
User082653-20100725082653|Data:25 07 2010 -11:13|post:21468|Eh ca ben dashuria!
 
     11 04 2011 (13:14)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
User082653 ka thene me pare:
..... kam faj une qe e dua?????????????
..... kam faj une qe kur ajo qesh me heq stresin???
...... kam faj une qe fle dhe zgjohem me imazhin e asaj?????????
......kam faj une qe ajo eshte si engjell?????????
...... kam faj une ta kerkoj ne anen tjeter te botes???
......kam faj une qe sadoqe me largohet une e ndjej prane??????/
......kam faj une te shuaj boten dhe te jetoj vetem me te???/
......kam faj une qe ndjehem plot qe kur i fola ne sekonden e pare???
......kam faj une qe jam i dashuruar???????
......kam faj une tani te vete ta gjej dhe ta rrembej ????????
...... me thoni kam faj.......
..........................E DUA.....................
.***** TITANIKU****
User082653-20100725082653|Data:25 07 2010 -11:13|post:21468|


au au titanik paske ra mbrenda
 
     11 04 2011 (12:52)
  BiG MaMa

BiG MaMa


Register: 10 02 2010
From: Sweden
Points: 344
User082653 ka thene me pare:
..... kam faj une qe e dua?????????????
..... kam faj une qe kur ajo qesh me heq stresin???
...... kam faj une qe fle dhe zgjohem me imazhin e asaj?????????
......kam faj une qe ajo eshte si engjell?????????
...... kam faj une ta kerkoj ne anen tjeter te botes???
......kam faj une qe sadoqe me largohet une e ndjej prane??????/
......kam faj une te shuaj boten dhe te jetoj vetem me te???/
......kam faj une qe ndjehem plot qe kur i fola ne sekonden e pare???
......kam faj une qe jam i dashuruar???????
......kam faj une tani te vete ta gjej dhe ta rrembej ????????
...... me thoni kam faj.......
..........................E DUA.....................
.***** TITANIKU****
User082653-20100725082653|Data:25 07 2010 -11:13|post:21468|


Jo jooooooo,nuk ke asnje faj,thjesht nuk jeton dot pa ate...
E bukur shume kjo Titan... 
     10 04 2011 (12:37)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
BiG MaMa ka thene me pare:

Po nuk u ndez zjarri,nuk ngrohet kush ketu eeeeee;););)

Papapapap,akoma gocat e mia nuk jane te pavarura qe te shkruajne ketu edhe pa qene mamaja;)
BiG MaMa-272|Data:30 03 2010 -19:12|post:9759|


Po i hedh dru zjarrit po ehe nuk po ngruhet ambjenti,
duhet qe te vish ti ylle,qe te rezistoje ky zjarr.


Po kur do dalesh nje xhiro ketej ti,se edhe ne na ka marre malli per ty,
mos rri vetem me kalamajat e chatit
 
     13 10 2010 (18:37)
  gigokob

gigokob


Register: 31 08 2010
From: Italy
Points: 64
neser ne faqe te pare te gazetes shekulli do te gjeni. - lazarati qytet- shtet. pse mos te kemi dhe ne nje montekarlo ose san marino ne shqiperi. a jeni dakort dhe ju me mua miqte e mi:::::!!!!!
 
     06 09 2010 (23:54)
  User082653

User082653
..... kam faj une qe e dua?????????????
..... kam faj une qe kur ajo qesh me heq stresin???
...... kam faj une qe fle dhe zgjohem me imazhin e asaj?????????
......kam faj une qe ajo eshte si engjell?????????
...... kam faj une ta kerkoj ne anen tjeter te botes???
......kam faj une qe sadoqe me largohet une e ndjej prane??????/
......kam faj une te shuaj boten dhe te jetoj vetem me te???/
......kam faj une qe ndjehem plot qe kur i fola ne sekonden e pare???
......kam faj une qe jam i dashuruar???????
......kam faj une tani te vete ta gjej dhe ta rrembej ????????
...... me thoni kam faj.......
..........................E DUA.....................
.***** TITANIKU****
 
     25 07 2010 (11:13)
  User155546

User155546
Quote to: BiG MaMa | User id:272 | Nr: post:15182 | Forum id:66 | Data:May Fri 14 05 2010 (14:33:32) |
hejda s munda dot te vijjjjjjjjjj
 
     15 05 2010 (21:01)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: sy jeshili | User id:278 | Nr: post:15186 | Forum id:66 | Data:May Fri 14 05 2010 (16:11:12) |
Do shkojme se e kemi mamin tone ;)
 
     15 05 2010 (20:40)
Pages     Key     12 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  Total:119 post