logo meemira.com
njoftime pune

     

 
10 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10  Total:99 post
BiG MaMa HOME FORUMS Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! Cfare duhet te beje nje mashkull?
Cfare duhet te beje nje mashkull? - 26 05 2013 - 09:54
  BiG MaMaProfili per: BiG MaMa    

Foto Albumi BiG MaMa   

Miqte e BiG MaMa  

Forumi juaj BiG MaMa   


;););)Te vendose vulen ne cdo vendim?

Apsolutisht qe jooooooooooooooooooooooo
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Te dije te respektoje vetveten,te mbroje dinjitetin dhe krenarine e tij ,e jo te behet lolo per te mbledhur "kanarinat",e dordolec per te trembur "korbat" .
 
     26 05 2013 (09:54)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Bardhyli ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
Te shtoje 2 rr ne shume rrrrrrrrr ne emrin e tij si burrrrrrrrrrrrrrrrrrrre me vepra qe kane vertet kuptimin burrerror .
Divine-302|Data:19 02 2011 -09:33|post:35929|


hahahha ateher duhet edhe femra te shtoje disa ffffff me shum qe te kete kuptim femror..me duket pa si shum e thjeshtezume kjo metod
Bardhyli-97|Data:26 03 2011 -08:17|post:37041|


Ti Bardh sikur mer vesh nga filozofia hahhahahaaa ,'ne qe se paske kuptuar se me 'domethenje e kame thene .... e kam thjeshtesuar me shkronja ne menyren figurative se s'behet burrerria me shkronja jo por me vepra .....


 
     11 04 2011 (21:30)
  summer_spell

summer_spell


Register: 11 05 2008
From: Albania
Points: 69
Te dije te sillet si nje mashkull .. :)
 
     10 04 2011 (12:26)
  BiG MaMa

BiG MaMa


Register: 10 02 2010
From: Sweden
Points: 344
Te rruhet 3 here ne dite!
 
     10 04 2011 (12:10)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
Duhet te jete nen urdherat e nje femre
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:07|post:37053|


ec ktu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:12|post:37057|


Sa mire e godaske veten tende ti,se me mua s'ke shanc......jo per gje por je i padukshem per mua. Dhe si per cudi z'di pse me vjen te qesh me tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:22|post:37059|
e qeshura te shton jeten e te ben te bukur . duhet te ma dish per nder


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:27|post:37062|


Ta di per nder vetem per te qeshuren se te shtoka jeten..........sa per e bukur jam dhe nuk ta di per nder
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:29|post:37063|


ndoshta je e bukur per veten tate, ndoshta per mua mund te jesh si shtrig.hajde ketu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton ahahhahha
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:36|post:37065|

Per vete po morr por edhe per nje tjeter qe me intereson vertet,sa per ty me mire te jem shtrige qe te ma kesh friken.
Sa per kete ikon qe ka vendos Roni,mund ti biesh fare mire vehtes,se mesa po shoh ja paske marre doren.

PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:40|post:37067|
ne fakt jane reale. ndeshkoj me thuper tek dora dhe tek byxa.


se kshu e meritoni ju shushka
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:45|post:37070|


Shushkamen je ti o gigooooooooooo,se nuk di te postosh sic duhet por poston duke thene budallalliqe
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:50|post:37074|
pse budallalliqe moj!! ti sje ndeshkuar ndonjehere nga i yti!!?


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:55|post:37076|


Jo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,se nuk ja lejoj vetes nje gje te tille.
Nese ndodh ajo qe thua ti(qe nuk ndodh)i them me mire te kam hap krahun dhe kalooooooooooooo

PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:58|post:37079|


ke pas bere me lepra ti moj,, po te kishe rene ne doren time do e shihje crol duhet te keni ju ne nje lidhje.
gigo-86|Data:26 03 2011 -20:05|post:37082|


Mos fol ne numrin shume gigo se nuk kam pas te bej me shume vetem me nje dhe e kam si shpirt
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -20:06|post:37085|
te uroj tju bine dhembet e te jeni akoma BASHKE

 
     31 03 2011 (20:23)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
te shikoj punet e vet dhe mos te mirret me thashethene
 
     28 03 2011 (12:00)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
Duhet te jete nen urdherat e nje femre
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:07|post:37053|


ec ktu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:12|post:37057|


Sa mire e godaske veten tende ti,se me mua s'ke shanc......jo per gje por je i padukshem per mua. Dhe si per cudi z'di pse me vjen te qesh me tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:22|post:37059|
e qeshura te shton jeten e te ben te bukur . duhet te ma dish per nder


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:27|post:37062|


Ta di per nder vetem per te qeshuren se te shtoka jeten..........sa per e bukur jam dhe nuk ta di per nder
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:29|post:37063|


ndoshta je e bukur per veten tate, ndoshta per mua mund te jesh si shtrig.hajde ketu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton ahahhahha
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:36|post:37065|

Per vete po morr por edhe per nje tjeter qe me intereson vertet,sa per ty me mire te jem shtrige qe te ma kesh friken.
Sa per kete ikon qe ka vendos Roni,mund ti biesh fare mire vehtes,se mesa po shoh ja paske marre doren.

PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:40|post:37067|
ne fakt jane reale. ndeshkoj me thuper tek dora dhe tek byxa.


se kshu e meritoni ju shushka
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:45|post:37070|


Shushkamen je ti o gigooooooooooo,se nuk di te postosh sic duhet por poston duke thene budallalliqe
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:50|post:37074|
pse budallalliqe moj!! ti sje ndeshkuar ndonjehere nga i yti!!?


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:55|post:37076|


Jo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,se nuk ja lejoj vetes nje gje te tille.
Nese ndodh ajo qe thua ti(qe nuk ndodh)i them me mire te kam hap krahun dhe kalooooooooooooo

PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:58|post:37079|


ke pas bere me lepra ti moj,, po te kishe rene ne doren time do e shihje crol duhet te keni ju ne nje lidhje.
gigo-86|Data:26 03 2011 -20:05|post:37082|


Mos fol ne numrin shume gigo se nuk kam pas te bej me shume vetem me nje dhe e kam si shpirt
 
     26 03 2011 (20:06)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
Duhet te jete nen urdherat e nje femre
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:07|post:37053|


ec ktu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:12|post:37057|


Sa mire e godaske veten tende ti,se me mua s'ke shanc......jo per gje por je i padukshem per mua. Dhe si per cudi z'di pse me vjen te qesh me tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:22|post:37059|
e qeshura te shton jeten e te ben te bukur . duhet te ma dish per nder


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:27|post:37062|


Ta di per nder vetem per te qeshuren se te shtoka jeten..........sa per e bukur jam dhe nuk ta di per nder
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:29|post:37063|


ndoshta je e bukur per veten tate, ndoshta per mua mund te jesh si shtrig.hajde ketu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton ahahhahha
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:36|post:37065|

Per vete po morr por edhe per nje tjeter qe me intereson vertet,sa per ty me mire te jem shtrige qe te ma kesh friken.
Sa per kete ikon qe ka vendos Roni,mund ti biesh fare mire vehtes,se mesa po shoh ja paske marre doren.

PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:40|post:37067|
ne fakt jane reale. ndeshkoj me thuper tek dora dhe tek byxa.


se kshu e meritoni ju shushka
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:45|post:37070|


Shushkamen je ti o gigooooooooooo,se nuk di te postosh sic duhet por poston duke thene budallalliqe
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:50|post:37074|
pse budallalliqe moj!! ti sje ndeshkuar ndonjehere nga i yti!!?


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:55|post:37076|


Jo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,se nuk ja lejoj vetes nje gje te tille.
Nese ndodh ajo qe thua ti(qe nuk ndodh)i them me mire te kam hap krahun dhe kalooooooooooooo

PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:58|post:37079|


ke pas bere me lepra ti moj,, po te kishe rene ne doren time do e shihje crol duhet te keni ju ne nje lidhje.
 
     26 03 2011 (20:05)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
Duhet te jete nen urdherat e nje femre
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:07|post:37053|


ec ktu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:12|post:37057|


Sa mire e godaske veten tende ti,se me mua s'ke shanc......jo per gje por je i padukshem per mua. Dhe si per cudi z'di pse me vjen te qesh me tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:22|post:37059|
e qeshura te shton jeten e te ben te bukur . duhet te ma dish per nder


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:27|post:37062|


Ta di per nder vetem per te qeshuren se te shtoka jeten..........sa per e bukur jam dhe nuk ta di per nder
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:29|post:37063|


ndoshta je e bukur per veten tate, ndoshta per mua mund te jesh si shtrig.hajde ketu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton ahahhahha
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:36|post:37065|

Per vete po morr por edhe per nje tjeter qe me intereson vertet,sa per ty me mire te jem shtrige qe te ma kesh friken.
Sa per kete ikon qe ka vendos Roni,mund ti biesh fare mire vehtes,se mesa po shoh ja paske marre doren.

PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:40|post:37067|
ne fakt jane reale. ndeshkoj me thuper tek dora dhe tek byxa.


se kshu e meritoni ju shushka
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:45|post:37070|


Shushkamen je ti o gigooooooooooo,se nuk di te postosh sic duhet por poston duke thene budallalliqe
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:50|post:37074|
pse budallalliqe moj!! ti sje ndeshkuar ndonjehere nga i yti!!?


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:55|post:37076|


Jo kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,se nuk ja lejoj vetes nje gje te tille.
Nese ndodh ajo qe thua ti(qe nuk ndodh)i them me mire te kam hap krahun dhe kalooooooooooooo
 
     26 03 2011 (19:58)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
gigo ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
Duhet te jete nen urdherat e nje femre
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:07|post:37053|


ec ktu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:12|post:37057|


Sa mire e godaske veten tende ti,se me mua s'ke shanc......jo per gje por je i padukshem per mua. Dhe si per cudi z'di pse me vjen te qesh me tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:22|post:37059|
e qeshura te shton jeten e te ben te bukur . duhet te ma dish per nder


gigo-86|Data:26 03 2011 -19:27|post:37062|


Ta di per nder vetem per te qeshuren se te shtoka jeten..........sa per e bukur jam dhe nuk ta di per nder
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:29|post:37063|


ndoshta je e bukur per veten tate, ndoshta per mua mund te jesh si shtrig.hajde ketu. kthehu mbrapsht. hiqi breket na pra se e meriton ahahhahha
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:36|post:37065|

Per vete po morr por edhe per nje tjeter qe me intereson vertet,sa per ty me mire te jem shtrige qe te ma kesh friken.
Sa per kete ikon qe ka vendos Roni,mund ti biesh fare mire vehtes,se mesa po shoh ja paske marre doren.

PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:40|post:37067|
ne fakt jane reale. ndeshkoj me thuper tek dora dhe tek byxa.


se kshu e meritoni ju shushka
gigo-86|Data:26 03 2011 -19:45|post:37070|


Shushkamen je ti o gigooooooooooo,se nuk di te postosh sic duhet por poston duke thene budallalliqe
PRIDE-56|Data:26 03 2011 -19:50|post:37074|
pse budallalliqe moj!! ti sje ndeshkuar ndonjehere nga i yti!!?

 
     26 03 2011 (19:55)
Pages     Key     10 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10  Total:99 post