logo meemira.com
njoftime pune

Thenie filozofike,domethenese dhe shume aktuale!!! - BiG MaMa
    


  Fraza per

"Leximi eshte nje miqesi." Marcel Proust Last post by Divine 06 May 2016

  A "FALNI" KOLLAJ?

TE FALESH ESHTE E LEHTE POR TE HARROSH ESHTE SHUME E VESHTIRE. :-mecry :nxehur Last post by Gestjana 04 March 2016

  Jeta

Last post by 27 October 2013

  KOT PER HOBBY (ish teme e Bronx-it)

[youtubeid]ijqt5VUndWg[/youtubeid] [youtubeid]-XCn820NlHE[/youtubeid] kot per Last post by Divine 21 June 2013

  Cfare duhet te beje nje mashkull?

Te dije te respektoje vetveten,te mbroje dinjitetin dhe krenarine e tij ,e jo te behet lolo per te Last post by Divine 26 May 2013

  THenie te mencura per suksesin

Last post by 19 January 2013

  thenie te mencura per miqesine

Last post by 19 January 2013

  THenie te mencura per jeten

Last post by 19 January 2013

  Pse meshkujt duhet te ndihen superiore?

sepse jane pak "budallenj " :)-) :)-) prandaj dhe kane "ndjenjen e superiotiret &q Last post by Divine 01 July 2012


  e bukura

me ka humbur e bukura mua :-) qe kshu kur ta gjej do t'ja jap dhe konceptin :-holiday Last post by Divine 01 July 2012

  PSIKOLOGJIA

[quote=V.I.P][b]Probleme me teh te drejten nuk kam....Por po mundohem ta perkufizoj me pak fjale... Last post by besniku 06 October 2011

  SA TE SINQETE JENI NE DASHURI?

Aq sa edhe partnerja eshte. Last post by Direktori 16 August 2011

  Cfare duhet te beje nje femer?

[quote= SOLE][quote=gigo][quote= SOLE][quote=gigo][quote= SoLe ][quote=gigo] :-shpullkokes na pra g Last post by gigo 17 April 2011

  Njoftim:

[quote=User082653]..... kam faj une qe e dua????????????? ..... kam faj une qe kur ajo qesh me heq Last post by TIA 11 April 2011

  LETERSI:Libri qe ju ka pelqyer me shume?Cilin do ia sugjeronit di

LIBRI TRE METRA MBI QELL ESHT EFANTASTIKE JU KESHILLOJ ETA LEXONI NUK E KRASOJ AS ME NJ ELIBER T Last post by MEZINE 04 April 2011

  FLISNI ME SHUME SESA DEGJONI APO ANASJELLTAS?

[b]ME SHUME FLAS SESA DEGJOJ X MOS THEN QE NUK DEGJOJ FARE ...JAM KOKMUSHKE[/b] Last post by DaNi. 13 February 2011

  DASHURI & CMENDURI

[quote=User093412][urlcode]do haja nje tas me ashure[/urlcode] User093412-20100404093412|Data:26 04 Last post by SOLE 12 February 2011

  Vazhdo me vargun pasardhes...!

Shqiperia ka qene edhe do te jete Po sot ne ditet tona te mete te mos kete Last post by Divine 12 February 2011

  MENDIMI I PARE QE JU SHKON NE MENDJE,NE MENGJES DUKE U PARE PARA

Cka dukem aq zi....pas pak kohe shoh qe kam driten fikur edhe perdet leshuar. Last post by ricco 12 October 2010


  Fraza nga filmat shqiptare...

islam arritem ne ujrat nderkombetare :)-) Duel i heshtur Last post by Divine 22 September 2010

  Lily was here...

[youtubeid]JszzxCCd6tc[/youtubeid] Blind Love...!!! Last post by ęMaster MindÖ 07 September 2010

  Argetohu!

....jane te papjekur :naze Last post by User112044 25 February 2010

  Percakto domethenien e fjales "DASHURI"!OPSSSSS

Quote to: [b]BiG MaMa[/b] | User id:[b]272[/b] | Nr: post:[b]6630[/b] | Forum id:[b]66[/b] | Data:[b Last post by Bjondi09 12 February 2010

  Cudiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!

Quote to: [b]User3931[/b] | User id:[b]20100123133931[/b] | Nr: post:[b]4338[/b] | Forum id:[b]66[/b Last post by BiG MaMa 28 February 2010

  RONI NDIHMEEEEEEE!

;);)Po tash rashe rahat:yeah :puth Last post by BiG MaMa 15 February 2010


Forum Owner

Regjistruar me: 10 02 2010
Hera e fundit: 10 06 2011
Seksi: female
From: Sweden
Total Forume: 2
Total Forum post : 1103
Contact owner: Private MS