logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:5 post
©Master Mind™ HOME FORUMS Buqete Ndjenjash ! Puthja e pare...!
Puthja e pare...! - 10 09 2010 - 13:10
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
ndryshe nga parafolset puthja ime e pare ka qen e mrekullueshme
qe ka zgjat disa minuta rresht...nuk e harroj kurre ate puthje
ka qen data 23 tetor 2006 ....kam qen 17 vjece kur e kam dhen...

p.s sot atijqe i kam dhen puthjen e pare eshte bashkshorti im
 
     10 09 2010 (13:10)
  User174148

User174148
SWEET ANGEL ka thene me pare:
ah mo Igli ca me kujtove tani ,, SHIJA e puthjes time te pare, o zot skam per ta harru kurre ,,
Se ca dreqin kishte ngrene ai ate dite , se urdhra se xaxiq me puthi dhe o zot thashe se vdiqa , kam harxhu nje kolinoz te tere per nje ore e smjaftoi vajta bleva tjeter . lere lere
mosha ime ath.. jo mo e madhe isha une sisha minnorene

SWEET ANGEL-53|Data:10 09 2010 -10:04|post:25054|


 
     10 09 2010 (12:36)
  SYCKA

SYCKA


Register: 19 04 2010
From: Greece
Points: 162
[quote=SWEET ANGEL]ah mo Igli ca me kujtove tani ,, SHIJA e puthjes time te pare, o zot skam per ta harru kurre ,,
Se ca dreqin kishte ngrene ai ate dite , se urdhra se xaxiq me puthi dhe o zot thashe se vdiqa , kam harxhu nje kolinoz te tere per nje ore e smjaftoi vajta bleva tjeter . lere lere
mosha ime ath.. jo mo e madhe isha une sisha minnorene

SWEET ANGEL-53|Data:10 09 2010 -10:04|post:25054|[quote=SWEET ANGEL]
....hahahhaha harrakate duhet te kishe hap muhabet mbi qepet e hudhrat ta kuptonte
 
     10 09 2010 (10:07)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
ah mo Igli ca me kujtove tani ,, SHIJA e puthjes time te pare, o zot skam per ta harru kurre ,,
Se ca dreqin kishte ngrene ai ate dite , se urdhra se xaxiq me puthi dhe o zot thashe se vdiqa , kam harxhu nje kolinoz te tere per nje ore e smjaftoi vajta bleva tjeter . lere lere
mosha ime ath.. jo mo e madhe isha une sisha minnorene
 
     10 09 2010 (10:04)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Sa ne siklet,ok.
Ishim para deres se shtepise sime,dhe nuk e prisja,pra isha e papregatitur dhe te papiturat jo gjithmon te pelqejne,me eshte dukur bajate dhe per te shpetuar nga ajo situat i kam rrene ziles se deres qe te hapej sa me shpejt;););););)tani me vjen te qesh kur e kujtoj.


ps//moshen nuk e them,do e mbaj sekret.
 
     24 08 2010 (11:31)
Pages     Key     1 Page 1 Total:5 post