logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:5 post
©Master Mindô HOME FORUMS Buqete Ndjenjash ! A mund ta falni tradhetine?
A mund ta falni tradhetine? - 18 02 2011 - 10:14
  ©Master MindôProfili per: ©Master Mindô    

Foto Albumi ©Master Mindô   

Miqte e ©Master Mindô  

Forumi juaj ©Master Mindô   

Ca mendimi keni per njerezit qe tradhetojne?
Po ju e keni bere ndonjehere nje gje te tille.ne dashuri ose shoqeri?!
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Se di?!ndoshta...por per nje gje jam shumee sigurt se nese do falja nje tradhti mendimi ,ndjenjat e mia kundrejt atij/asaj do te ndryshonin tersisht,dhe pyes vehten Áfare do te sherbente nje falje e tille?? hiÁ asgje kshu qe sbesoj qe do e falja tradhtine.Sepse nese kane mundur te tradhtojn njehere atehere mund ta bejne perseri.
Me kot skan thene...."Ujku qimen e nderron por zanatin se harron"

 
     18 02 2011 (10:14)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Dikur thoja jo (ABSOLUTE),tani jam akoma me e prere (JOOOOO),por gjithsesi cdo gje varet nga rrethanat tipet dhe pse jo dhe nga dashuria qe kane njerezit midis njeri -tjetrit .Cdo gje eshte individuale .
 
     09 02 2011 (11:34)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
rendesi ka qe e dua gjysmen time. me pas nese gaboj shpeshhere dhe ajo duhet te me kuptoj e te me fale shpeshhere. skam cbej edhe mun te gaboj e shpresoj te kete gjithmone mirkuptim edhe dashuri
 
     05 02 2011 (18:37)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Mundet....!!!????.....por vetem 1 here aman
 
     05 02 2011 (18:28)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Kur e do me shpirt,je ne gjendje te falesh nje tradheti,por nje aman jo shume
 
     24 08 2010 (11:22)
Pages     Key     1 Page 1 Total:5 post