logo meemira.com

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
23 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  Total:222 post
Sole HOME FORUMS Thuaje edhe ti nje genjeshter Thuaje dhe ti nje genjeshter
Thuaje dhe ti nje genjeshter - 05 09 2017 - 15:13
  rosabarreto

rosabarreto


Register: 05 09 2017
From:
Points: 0
Kompania jonė ka vite pėrvojė nė prodhimin e pasaportave dhe dokumenteve tė tjera tė identitetit. Ne pėrdorim pajisje dhe materiale me cilėsi tė lartė pėr tė prodhuar pasaporta tė falsifikuara. Tė gjitha tiparet sekrete tė pasaportave tė vėrteta kopjohen me kujdes pėr dokumentet tona tė falsifikuara. Ne jemi prodhuesi mė i mirė i dokumenteve cilėsore. Me mbi 3 milion dokumente tona qė qarkullojnė nė botė. Ne ofrojmė vetėm pasaporta origjinale me cilėsi tė lartė, patentė shoferi, karta identiteti, pulla dhe produkte tė tjera pėr njė numėr vendesh si: SHBA, Australi, Belgjikė, Brazil, Kanada, Itali, Finlandė, Afrikėn e Jugut, Spanjėn, Mbretėrinė e Bashkuar. Dubai (emiratet) dhe shumė mė tepėr.

Ne shtypim dhe shesim letra tė pėrsosura tė klasės Njė kartėmonedha tė falsifikuara prej mbi 52 monedhave nė botė. Kėtu ėshtė shansi juaj pėr tė qenė njė milioner. Paraja jonė ėshtė e riprodhuar nė mėnyrė tė pėrsosur me tė gjitha tiparet e sigurisė nė dispozicion. Ndryshme ndaj syrit dhe prekjes, Faturat me shėnime autentike me numra serialė tė ndryshėm nė ēdo shėnim, hologramė dhe tė gjitha tiparet e sigurisė. Ne kemi letrat (substrate) tė gdhendura tashmė para dhe mbrapa tė monedhave tė ndryshme tė ēdo emėrtimi

Prodhuesi: [email protected]

Skype..nicolas.persey

Whatsapp .. + 447424923734
 
     05 09 2017 (15:13)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
po bien gure
 
     20 04 2014 (16:44)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Genjeshtra i ka kembet e shkurtra,
sa te me shkurtohen mua kembet me mire nuk po genjej fare
 
     28 11 2010 (12:06)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
Divine thote te verteten
 
     28 11 2010 (12:01)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
vape e madhe 40° temperatura sot
 
     28 11 2010 (11:59)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Ja si te vjedhesh nje banke dhe te zesh nje te dashur njekohesit.

 
     11 11 2010 (15:36)
  ©Master Mind™

©Master Mind™


Register: 16 11 2008
From:
Points: 1384
Vdiq Enveri...vdiq Shqiperia
 
     06 11 2010 (10:00)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Me paska dergu Zoti mu midis Polande pa dijenin time
 
     06 11 2010 (09:54)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Jam ne humor
 
     06 11 2010 (00:01)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Sic duket shiu u ndal.
 
     28 10 2010 (09:09)
Pages     Key     23 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  Total:222 post