logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
23 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  Total:221 post
Sole HOME FORUMS Thuaje edhe ti nje genjeshter Thuaje dhe ti nje genjeshter
Thuaje dhe ti nje genjeshter - 05 09 2017 - 15:13
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
po bien gure
 
     20 04 2014 (16:44)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Genjeshtra i ka kembet e shkurtra,
sa te me shkurtohen mua kembet me mire nuk po genjej fare
 
     28 11 2010 (12:06)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
Divine thote te verteten
 
     28 11 2010 (12:01)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
vape e madhe 40° temperatura sot
 
     28 11 2010 (11:59)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Ja si te vjedhesh nje banke dhe te zesh nje te dashur njekohesit.

 
     11 11 2010 (15:36)
  ©Master Mind™

©Master Mind™


Register: 16 11 2008
From:
Points: 1384
Vdiq Enveri...vdiq Shqiperia
 
     06 11 2010 (10:00)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Me paska dergu Zoti mu midis Polande pa dijenin time
 
     06 11 2010 (09:54)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Jam ne humor
 
     06 11 2010 (00:01)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Sic duket shiu u ndal.
 
     28 10 2010 (09:09)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
V.I.P ka thene me pare:
Mossssssss vdiq sala ne edi rama ne nje aksident ajror..
V.I.P-71|Data:27 10 2010 -18:03|post:29231|


Jo mos vdiq,se nuk quhet genjeshter,vdiqen thuaj
 
     27 10 2010 (18:18)
Pages     Key     23 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23  Total:221 post