logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
0 Page Total:0 post
Evis HOME FORUMS Poezi Dashurie Ku je
Ku je - 13 08 2010 - 20:30
  EvisProfili per: Evis    

Foto Albumi Evis   

Miqte e Evis  

Forumi juaj Evis   

Ku je ti ku je
te kerkoj gjithkund
por kta syte e mi
ste shohin askund
jam merzit me te pa
malli shume me ka marr
si shkove keshtu me le duke qar,
keta syte e mi kur do te pushojn
ndoshta kur te vdes per ty me nuk lotojn.
Do ta kuptont te gjith se per ty kam vdekur
se kjo zemra ime nuk deshti njeri tjeter,
hyre shum shpejt ne zemren time
dhe tani mbete vetem ne kujtime,
smundem met harru se te deshta shum
edhe nese ti me thua largohu nga une……
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
Pages     Key     0 Page Total:0 post