logo meemira.com
njoftime pune

     

 
2 Page 1  2  Total:19 post
Kalendari HOME FORUMS Humor Shqiptar SHERR SHQIPTAR - RRAHJE GRUSHTA ME FEMRA DHE MESHKUJ
SHERR SHQIPTAR - RRAHJE GRUSHTA ME FEMRA DHE MESHKUJ - 29 12 2010 - 21:18
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
alisia ka thene me pare:
[quote=Niko_][quote=alisia]
ore mduket se esht dehur plaku jo plaka
alisia-1022|Data:29 12 2010 -21:13|post:33545|Po kshtu ndodh zakonisht!
Plaka i jep leket plakut qe t`behet karroqe, "se ndryshe nuk e rreh dot"
pastaj nxjerr gjith inatin!
 
     29 12 2010 (21:18)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
Niko_ ka thene me pare:
alisia ka thene me pare:


kjo e paska bo tamom .....gjynaf i shkreti ja xeni mir
alisia-1022|Data:29 12 2010 -20:56|post:33540|


GjithÁka mund ti ndodhi njeriut kur esht i dehur .
Niko_-9247|Data:29 12 2010 -21:06|post:33542|


ore mduket se esht dehur plaku jo plaka
 
     29 12 2010 (21:13)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
alisia ka thene me pare:


kjo e paska bo tamom .....gjynaf i shkreti ja xeni mir
alisia-1022|Data:29 12 2010 -20:56|post:33540|


GjithÁka mund ti ndodhi njeriut kur esht i dehur .
 
     29 12 2010 (21:06)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
Dr.RONI ka thene me pare:
Sherr,plaka rref plakun qe e gjen tu pi pensionin ne lokal.


Dr.RONI-2|Data:12 09 2010 -14:36|post:25423|


kjo e paska bo tamom .....gjynaf i shkreti ja xeni mir
 
     29 12 2010 (20:56)
  erotika

erotika


Register: 05 09 2010
From:
Points: 54
Vajzat tu u rre Ne Shqiperi te 18 dr

 
     23 12 2010 (16:57)
  erotika

erotika


Register: 05 09 2010
From:
Points: 54
 
     08 12 2010 (15:58)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Nje urra per gocat...
 
     27 11 2010 (23:14)
  Konti.

Konti.


Register: 04 12 2007
From: Albania
Points: 184
erotiku ka thene me pare:
Sherr per pronat ne Vlore


erotiku-5878|Data:27 11 2010 -18:43|post:31256|


o lal nuk ehste ne vlore por ne Universitetin ku jam une ne FIER NIVERSITETI KRISTAL
 
     27 11 2010 (21:29)
  erotika

erotika


Register: 05 09 2010
From:
Points: 54
Sherr per pronat ne Vlore

 
     27 11 2010 (18:43)
  Evis

Evis


Register: 29 07 2010
From:
Points: 89
Behar Mera

 
     12 09 2010 (14:40)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:19 post