logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:29 post
SWEET ANGEL HOME FORUMS MENDIMI I PARE QE JU VJEN PER ANTARETE RINJ JETA JONE E QELLIMII SAJ
JETA JONE E QELLIMII SAJ - 02 03 2011 - 23:23
  SWEET ANGELProfili per: SWEET ANGEL    

Foto Albumi SWEET ANGEL   

Miqte e SWEET ANGEL  

Forumi juaj SWEET ANGEL   

SI E KONCEPTONI JU JETEN ,? CFARE ESHTE JETA PER JU ? CILI ESHTE QELLIMI I NJEREZIMIT PER JETEN? KA SHUME PYETJE RRETH JETES.
A E DIMNE SE CFARE ESHET JETA NE TE VERET OSE SI E ARGUMENTOJME APO SHOHHIM NE JETEN TONE .
A MUND TE ME THONI MENDIMET TUAJA , E TE DISKUTOJME MBI TO ?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
ke vendosur kamikaze te hidhesh nga kati i pest
 
     02 03 2011 (23:23)
  kamikazja

kamikazja


Register: 15 10 2010
From: Albania
Points: 27
Qe te vdesim.
 
     01 03 2011 (17:39)
  ANGEL BOY

ANGEL BOY


Register: 07 02 2010
From: Albania
Points: 678
sweet normale gjerave te mira nuk i thuhet jo,edhe jeta kur te sjell sfiden edhe eshte e pamundur apo e humbur kur sdo them jo me mendje se vet jeta eshte sfid kush eshte me i zoti fiton i ketij mendimi jam,qe kshu per ate qe ke then me posht ti e per ate ca kam then une dua te them njeriu kemgul dhe enderron per cdo gje ne jete qe i pelqen!
 
     01 03 2011 (15:15)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
thjesht nje humbje kohe mbi toke
 
     28 02 2011 (20:12)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
S,e marr jeten se ka nje qellim thjesht jetoj.
 
     27 02 2011 (20:55)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
cka sdi, esht cfare duhet te bej njerezimi por cka eshte e qarte ne kete bote eshte qe femra duhet te jete ne sherbimin e meshkujve te cilet duhet te mendojne per njerezimin
 
     26 02 2011 (20:31)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
"Detyrim" i cili duhet jetuar ne menyren qe na vjen.
 
     26 02 2011 (10:47)
  BRoNx

BRoNx


Register: 05 02 2010
From: Greece
Points: 657
Kuptimi i jetes ua them une'' Jetoje ate ne menyren e duhur''
 
     25 02 2011 (13:29)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Dr.RONI ka thene me pare:
Jeta eshte si nje lum....dihet burimi dihet mbarimi.

Nganjehere lumi fryhet shume....mer dhe arat...nganjehere thahet fare ne vere.

Qellimin akoma se kam kuptuar.Vjen ne jete...punon vuan si kafsh...apo jeton si zotni...vdes.E gjithe kjo pse...?
Dr.RONI-2|Data:04 11 2010 -23:44|post:29936|


Eshte e vertete RONI,jeta e tille eshte!
Por kryesorja eshte qe ti japim nje kuptim kesaj jete qe ne jetojme,te jemi dikush per ambjentin qe na rrethon,qe neser te mos pendohemi per c'ka kemi bere.
 
     25 02 2011 (13:22)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Jeta eshte si nje lum....dihet burimi dihet mbarimi.

Nganjehere lumi fryhet shume....mer dhe arat...nganjehere thahet fare ne vere.

Qellimin akoma se kam kuptuar.Vjen ne jete...punon vuan si kafsh...apo jeton si zotni...vdes.E gjithe kjo pse...?
 
     04 11 2010 (23:44)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:29 post