logo meemira.com
njoftime pune

     

 
7 Page 1  2   3   4   5   6   7  Total:65 post
SWEET ANGEL HOME FORUMS FOL NGA ZEMRA CFARE ESHTE DASHURIA PER JU?
CFARE ESHTE DASHURIA PER JU? - 13 02 2011 - 12:08
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
dashuria per mua eshte nje rruge me kthesa qe fillon ne bangat shkollore e maron ne martesa
 
     13 02 2011 (12:08)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Dashuria padyshim qe eshte ndjenja me e fuqimshe dhe me e bukur qe posedon njeriu,por kur humb besimi dhe respekti ne nje dashuri atehere ajo mbetet thjesht nje fjale asgje me shume....:S
 
     13 02 2011 (11:33)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Dashuria eshte nje rrug me shum kthesa,nis ne bangat shkollore e perfundon ne varreza
 
     12 02 2011 (22:06)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Ndjenje e cila lind padashur e qe pastaj "manipulohet" sipas "interesit" te gjithkujt ,dikush e "manipulon" me besim e respekt,e shumekush me tradheti e interes .
 
     12 02 2011 (22:04)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Dashuria eshte shpikur me qellim qe shumimi i njerezimit te jete sa me i lehte.Ne emer te dashurise behen maskaralliqet me te medhaja s ,besoj fare ne dashuri .ciao
 
     19 10 2010 (11:51)
  User-1017202017

User-1017202017
....dashuria eshte nje qyp me mut qe te gjithe kane fut gishtin e kane lepire....dhe me e forta eshte se te gjitheve u pelqen
 
     19 10 2010 (08:29)
  Bardhyli

Bardhyli


Register: 30 01 2010
From: Germany
Points: 0
PRIDE ka thene me pare:
loli1 ka thene me pare:
dashuria eshte si fantazme, te gjithe flasin per te e askush se ka pare
loli1-7436|Data:12 10 2010 -15:23|post:27998|


Dashuria,vertet nuk shikohet,
por ajo ndihet.

PRIDE-56|Data:12 10 2010 -18:29|post:28018|


Dashurija eshte embelsira e jete ,por duke qen nje fenomen qe njihet e shijoj ne qetsi dhe pa u ngutur,af kur maron mos harroni mu vesh pak ma trash qe mos te mordhitni.....etj...
 
     18 10 2010 (12:29)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
loli1 ka thene me pare:
dashuria eshte si fantazme, te gjithe flasin per te e askush se ka pare
loli1-7436|Data:12 10 2010 -15:23|post:27998|


Dashuria,vertet nuk shikohet,
por ajo ndihet.
 
     12 10 2010 (18:29)
  loli1

loli1


Register: 12 10 2010
From:
Points: 56
dashuria eshte si fantazme, te gjithe flasin per te e askush se ka pare
 
     12 10 2010 (15:23)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Dashuria eshte si nje liber qe shume e lexojne por pak e kuptojne!Dashuria eshte nje iluzion qe i jep shije jetes!!
 
     03 10 2010 (17:40)
Pages     Key     7 Page 1  2   3   4   5   6   7  Total:65 post