logo meemira.com
njoftime pune

     

 
102 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102  Total:1017 post
SWEET ANGEL HOME FORUMS SUNSET VETEM PER FEMRAT
VETEM PER FEMRAT - 26 10 2011 - 11:02
  SWEET ANGELProfili per: SWEET ANGEL    

Foto Albumi SWEET ANGEL   

Miqte e SWEET ANGEL  

Forumi juaj SWEET ANGEL   

GOCA SI THONI , KETU ESHTE SHTEPIA JONE , SLEME ASNJE MASHKULL TE SHKRUAJ KETU TEK KJO TEME , FLASIM CTE DUAM NE , NESE HYN DIKUSH AATH NE NE KOKE;);););););)

KETU SKEMI PSE TI PERMBAHEMI ASNJE TEME , FLASIM CTE DUAM NE , PA MESHKUJT NEPER KEMBE
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Akoma hermetikisht qenkan te mbyllura femrat...duhet te mendojm strategji per deizolimin e tyre..hehe.
 
     26 10 2011 (11:02)
  benharta

benharta


Register: 21 10 2011
From: Italy
Points: 8
ricco ka thene me pare:
Me falni vetem kalove kendej per me kalu tek sekcioni i meshkujve...hehe
ricco-15|Data:17 12 2010 -09:18|post:32932|


paske ber mir qe ke kalur ketej per vizit,,,,,,,
 
     22 10 2011 (00:10)
  benharta

benharta


Register: 21 10 2011
From: Italy
Points: 8
ricco ka thene me pare:
Me falni vetem kalove kendej per me kalu tek sekcioni i meshkujve...hehe
ricco-15|Data:17 12 2010 -09:18|post:32932|


 
     22 10 2011 (00:09)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Flm Love

........Per keshillin e ndrikullave dhe nga une
 
     30 09 2011 (16:12)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Moj kasolle ke kohe qe s'na mblodhe ....qenka mbushur oborri plot me rrodhe

nje per gjithe keshillin e ndrikullave

Eljana Hejda Huaneta Pride Tina Sweet Angel Mice
 
     28 09 2011 (19:33)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Mend veri ti,sa here te kemi thene qe ktu nuk lejohet te hysh?
Ti jo qe jo
 
     17 12 2010 (21:43)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
Po si nuk vuret njeher ne jete te pakten mend ju me aman! pse me edukimin tuaj do meremi ne? apo nuk na sosen hallet e problemet tona.
 
     17 12 2010 (20:55)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Jo,kam hyre me shapkat qe me dha Neta,ajo i kish te reja te pa veshura fare
 
     17 12 2010 (20:53)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
me ato shapka qe ke hyr ne hale do te hysh dhe ne aneks ti me iiiiiiiii sa pisanjose me mami
 
     17 12 2010 (20:51)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
huaneta ka thene me pare:
PRIDE ka thene me pare:
A te hengsha zemren une ty,po c'tu desh ketu ty moj eeeeee,pastroje vete tani,
keshtu si e kane bere kete aneks,s'ka kush me e marr ne patronazh

PRIDE-56|Data:16 12 2010 -18:38|post:32875|


Mire Pride(ngrenesezemrash) une do e pastroj gjithe kte rrmuj ktej :p amo do merni leje speciale ne komune per te hyr ktej mandej,plusssss me kepuc sdu tju shof qe hyni ktu dhe e fundit gjinia mashkullore e ka rreptesisht te ndalur qendrimin ne aneksin tone.

O permabajuni rregullave o ka denime

huaneta-668|Data:17 12 2010 -09:17|post:32931|


Une Netushe i akm heq kepucet,dhe kam vesh shapkat,
me jep leje te hy ke aneksi
 
     17 12 2010 (20:49)
Pages     Key     102 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94   95   96   97   98   99   100   101   102  Total:1017 post