logo meemira.com
njoftime pune

     

 
2 Page 1  2  Total:20 post
SWEET ANGEL HOME FORUMS SUNSET DESHIRAT TONA
DESHIRAT TONA - 21 05 2011 - 21:42
  SWEET ANGELProfili per: SWEET ANGEL    

Foto Albumi SWEET ANGEL   

Miqte e SWEET ANGEL  

Forumi juaj SWEET ANGEL   

NESE DO TE KISHIT VEC NJE DESHIRE E CILA DO TE REALIZOHEJ CILA DO TE ISHTE?

..... une do te deshiroja te dija cdo te fshehte te fshehur ne shekuj, pra shekuj me pare te vertetn qe ato vite e vite mbajne ne vetvete
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
SOLE ka thene me pare:
Deshira ime eshte qe engjelli qe po rritet cdo dit e me shum brenda meje,te dal shendosh e mir ne jet!!!
SOLE-55|Data:21 05 2011 -20:47|post:37878|

AMIN
URIME SOLE dhe shtatezani sa me te mbare
 
     21 05 2011 (21:42)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Deshira ime eshte qe engjelli qe po rritet cdo dit e me shum brenda meje,te dal shendosh e mir ne jet!!!
 
     21 05 2011 (20:47)
  User015637

User015637
si te ghith nerzit qe kan deshira ashtu kam dhe un......
te mbaroj shkollimin dhe te jem e lumtur gjithmon
 
     21 05 2011 (19:14)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Deshira ime eshte qe te jem me shendet te plote deri diten qe te vdes.
 
     01 12 2010 (11:01)
  BRoNx

BRoNx


Register: 05 02 2010
From: Greece
Points: 657
1 deshire OK
Meqense po afrohet viti i ri do doja nje peme te madhe Mbushur plot me topa dhe per vitin e ri Topat te ktheheshin ne Engjej dhe te zhduknin Semundjet..luftrat...varferine..per nje bote me te mire...
 
     29 11 2010 (21:34)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Do doja te dija cila do ishte e ardhmja ime.

Nese do ishte e bukur....do merrja pushimet menjehere dhe do lija punen.
Nese nuk do ishte e bukur do merrja masat menjehre.

 
     29 11 2010 (20:47)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Deshira ime e vetme eshte te me plotesohen te gjitha deshirat!;);)
 
     23 08 2010 (11:00)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Eshte normale qe Ádo njeri ka shume e shume deshira.....po une kam vetem dy e uroj dhe lus Zotin Ádo dite qe te mi realizoj e nese kryhen kto deshira une vdes e qet.....:s:s
 
     23 08 2010 (10:52)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Deshira ime eshte qe ta ndajm nje kafe se bashku mes Mice,Neta dhe mua.
 
     23 08 2010 (10:02)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578


Quote to: User011155 | User id:20100211011155 | Nr: post:1212 | Forum id:14 | Data:Feb Thu 11 02 2010 (12:27:48) |


Hajde neser se u be puna do ikin ne te famshmin udhetim se lan nam edhe ne ;);) ke pergadite valigjet ti?

Deshira ime te zgjasi kjo ndjenja qe kam per shum kohe
 
     12 02 2010 (23:48)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:20 post