logo meemira.com
njoftime pune

     

 
4 Page 1  2   3   4  Total:35 post
SWEET ANGEL HOME FORUMS PYETESOR???? CFARE JANE ENDERRAT?
CFARE JANE ENDERRAT? - 25 02 2013 - 17:16
  SWEET ANGELProfili per: SWEET ANGEL    

Foto Albumi SWEET ANGEL   

Miqte e SWEET ANGEL  

Forumi juaj SWEET ANGEL   

CFARE KUPTONI JU ME ENDERRAT?
SI I KONCEPTONI ATO E CILI ESHTE NDRYSHIMI MIDIS ENDERRAVE DHE REALITETIT?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Erzana_

Erzana_


Register: 25 02 2013
From: Sweden
Points: 0
ju lutem a mundi ttee me tregoni . e kam pa ni anderrr Mbbramje isha me nje grua dhe me tha erzana shkoo ne qat oher te lopve dhe hjeke plehin kurse aty ishin disa lop dhe ni thi por thiu iisht nee nje an pak ma larg nga ato lop tjera, kurse me thonte ni grua erzana bo stekfurlla dhe merre qat thi dhe largoje nga lopet se jan tha musliman _._ tu kisha lut qe tme pergjjigjes se qfar mund ndodh ?
 
     25 02 2013 (17:16)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
hanifee ka thene me pare:
pershendetje du me tregu edhe une ni anderr qe e shof ndodh per dit ndodh ma rrall me gjarprinja a munet me tregu kush qa po bahet kshtu a i shof veq se tutna shum pej tyne a po esht keq diqka ju lutem tregom ju pershendes
hanifee-13215|Data:31 01 2013 -23:38|post:38875|


Varet nga mosha qe keni.Nese je vajze e re dhe je lidhur me nje djal..paraqet friken tende ne kete lidhje.

 
     01 02 2013 (00:00)
  hanifee

hanifee


Register: 31 01 2013
From: Sweden
Points: 2
pershendetje du me tregu edhe une ni anderr qe e shof ndodh per dit ndodh ma rrall me gjarprinja a munet me tregu kush qa po bahet kshtu a i shof veq se tutna shum pej tyne a po esht keq diqka ju lutem tregom ju pershendes
 
     31 01 2013 (23:38)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
bboonnaaa ka thene me pare:
pershendetje kam edhe une nje enderr per te treguar me kan par sikur kam qen e vdekur ne vorr pastaj jam zgjuar ?? a mund dikush te ma komentoj kete enderr
bboonnaaa-12738|Data:20 07 2012 -11:00|post:38539|


Ky person ta ka shume ne vemendje..
 
     21 07 2012 (21:07)
  bboonnaaa

bboonnaaa


Register: 20 07 2012
From: Serbia
Points: 0
pershendetje kam edhe une nje enderr per te treguar me kan par sikur kam qen e vdekur ne vorr pastaj jam zgjuar ?? a mund dikush te ma komentoj kete enderr
 
     20 07 2012 (11:00)
  dypi-dypi

dypi-dypi


Register: 18 04 2012
From: Albania
Points: 0
Dr.RONI ka thene me pare:


Pershendetje!

Doja te thoja se nuk ekzistojne endrra ku ti vdes.Domethene ne momentin qe ti je ne rrezik per jeten(ne enderr) ndodh qe:

1.Ose zgjohesh
2.Ose dikush te shpeton jeten
3.Ose nuk vdes
Dr.RONI-2|Data:18 01 2012 -12:56|post:38272|


Me mundesine e 3 i ke nderuar gjithe kooperativat e Myzeqes, ne vecanti ate te Gurit Gomares
 
     18 04 2012 (22:53)
  maria1215

maria1215


Register: 15 04 2012
From: Albania
Points: 0
Prsh !!! mund tme shpjegoni domethenjen e kesajt endrre : kam par ne enderr sikur mu thye pasqyra dhe un vazhdoja duke u shikuar ne copat e sajt , kjo anderr ka 3 net qe e shof ,,,

 
     15 04 2012 (19:41)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Just Me ka thene me pare:
Me falni a di ndokush se chka mund te me thot reth endres time : Kam par duke darkuar me familjen dhe dikush me vrau familjen dhe ne fund me vrau mua ishte dhimbje e keqe ... ju lutem kush din te me tregoj chka dmth vrasje ne ender ??? ju falemenderit :)
Just Me-12566|Data:18 01 2012 -01:35|post:38270|


Pershendetje!

Doja te thoja se nuk ekzistojne endrra ku ti vdes.Domethene ne momentin qe ti je ne rrezik per jeten(ne enderr) ndodh qe:

1.Ose zgjohesh
2.Ose dikush te shpeton jeten
3.Ose nuk vdes
 
     18 01 2012 (12:56)
  Just Me

Just Me


Register: 18 01 2012
From: Macedonia
Points: 0
Me falni a di ndokush se chka mund te me thot reth endres time : Kam par duke darkuar me familjen dhe dikush me vrau familjen dhe ne fund me vrau mua ishte dhimbje e keqe ... ju lutem kush din te me tregoj chka dmth vrasje ne ender ??? ju falemenderit :)
 
     18 01 2012 (01:35)