logo meemira.com

     

 
94 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94  Total:933 post
Mice HOME FORUMS Une antaraj me e re ne ket WEB Shkruaj cfare te duash.......
Shkruaj cfare te duash....... - 21 11 2014 - 21:51
  MiceProfili per: Mice    

Foto Albumi Mice   

Miqte e Mice  

Forumi juaj Mice   

Te qeshim te gjith pa dallim ngjyre,feje :)

Shkruani cfare tju vi ndermend esht e lir per gjithcka  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
 
     21 11 2014 (21:51)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2

" Dy gjėra mbushin shpirtin tim me admirim dhe respekt tė pandėrprerė :

qielli me yjet mbi mua dhe ligji moral brėnda meje."
 
     09 11 2014 (11:53)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2"Admiroj si ju mund te genjeni duke vene arsyen ne anen tuaj ".
 
     01 07 2014 (10:32)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
"Me ka ikur mendja e kokes,ai /ajo qe e ka gjetur le ta mbaj se ja kam falur"
 
     20 04 2014 (16:42)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2


" On ne tire pas du canon pour écraser une punaise."
 
     09 11 2013 (18:03)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Dua Armiq tė rinj se kėtyre tė vjetėrve kam filluar t'ju pėlqej... !!
 
     19 10 2013 (22:38)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
E keqja nuk eshte e forte,
por te miret mungojne!
 
     13 10 2013 (20:39)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
E adhuroj stinėn e vjeshtės !
 
     06 10 2013 (12:05)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Mė duaj ose mė urrej, tė dyja janė nė favorin tim ... Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, Nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!

|William Shakespeare|
 
     28 09 2013 (23:01)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813

Shoh njerez te mbushur me urrejtje, ku te vetmen rrugezgjidhje qe njohin eshte hakmarrja, shoh njerez te semure ne shpirt, ku e drejtojn gishtin nga te gjithe, po asnjehere nga vetja, shoh njerez qe jane duke vdekur nga smira , ku ma pare duan me te prish punet tua, se sa ti rregullojn punet e tyre, shoh bote te semure ne thelb te shpirtit, ku mendojn se e vetmja rruge qe sherohet bota eshte lufta dhe gjakderdhja, shoh njerez te pa ngopur per para, dollar dhe pasuri, ku edhe po ja u fale gjith boten, thojn hajde te shkojm ne univers te gjejm ndoj planet te civilizuar se edhe ate e dua...!


|Lec Burgaj|
 
     11 09 2013 (19:28)
Pages     Key     94 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35   36   37   38   39   40   41   42   43   44   45   46   47   48   49   50   51   52   53   54   55   56   57   58   59   60   61   62   63   64   65   66   67   68   69   70   71   72   73   74   75   76   77   78   79   80   81   82   83   84   85   86   87   88   89   90   91   92   93   94  Total:933 post