logo meemira.com
njoftime pune

     

 
13 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13  Total:127 post
Mice HOME FORUMS Jeta virtuale Sa E rendesishme eshte Virgjeria?
Sa E rendesishme eshte Virgjeria? - 06 02 2011 - 15:23
  MiceProfili per: Mice    

Foto Albumi Mice   

Miqte e Mice  

Forumi juaj Mice   

Virgjeria gjeja me e shtrenta per vajzen dhe me e vlevshmja per djalin pa na tregoni mendimet tuaja per te ??

A mendoni se duhet te jesh e virgjer deri ne martese?
Sa e rendesishme eshte ajo?Ne 2010-en diskutohet akoma puna e virgjerise ?????
Ajo eshte 1 vlere shpirterore dhe fizike qe ato pak femra qe arrijne ta ruajne vetem i ngren me lart dhe jane per tu admiruar por kjo duhet te vije si rrjedhoje e besimit ne kete vlere e jo nga frika se po me len burri naten e pare te marteses,,,,
S me duket e drejte kundrejt sexit femer por jemi akoma ne nje faze te emancipimit te shoqerise shqiptare ku duam gruan e virgjer e dashnoren po ashtu .....
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998Ne vitin 2011 meshkujt shqiptare jan kthyer me mentalitetin e dikurshme dhe per ket me vien mire .
 
     06 02 2011 (15:23)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Une mendoj virgjeria ehste e rendesishme dhe nje djale ndjehet krenar .Por mos harroni se ekziston dashuria dhe ajo mund c ,do kompleks ju prsh
 
     22 01 2011 (22:05)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998


Te gjith meshkujt thojn se kemi problem aman pyetja epare qe behet kur lidhja esht serjoze kjo esht ..JE E VIRGJER ..Nuk e kuptoj sa libereal ju meshkujt ketu ne chat , apo se esht nji jet me shkrronja pranaj ?? Gjithsei ju edinin..
 
     22 01 2011 (10:57)
  ERIKA

ERIKA


Register: 29 10 2010
From: Albania
Points: 77
Divine ka thene me pare:
User-0908222716 ka thene me pare:
zoti ka thene qe femra duhet e virgjer qe te martohet..edhe duhet ti jepet vec burrit te saje.
User-0908222716-20100908222716|Data:20 01 2011 -21:21|post:34329|


......po ku jane deshmitaret qe e kane degjuar kur e ka thene zoti kete ?
Divine-302|Data:20 01 2011 -21:25|post:34331|


Do kene vdekur
 
     21 01 2011 (18:25)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
User-0908222716 ka thene me pare:
zoti ka thene qe femra duhet e virgjer qe te martohet..edhe duhet ti jepet vec burrit te saje.
User-0908222716-20100908222716|Data:20 01 2011 -21:21|post:34329|


......po ku jane deshmitaret qe e kane degjuar kur e ka thene zoti kete ?
 
     20 01 2011 (21:25)
  User-0908222716

User-0908222716
zoti ka thene qe femra duhet e virgjer qe te martohet..edhe duhet ti jepet vec burrit te saje.
 
     20 01 2011 (21:21)
  User-0120195048

User-0120195048
ATO MESHKUJ QE KERKOJNE VIRGJERINE SI GJEJA ME KRYESORE TEK NJE FEMER E KONSIDEROJNE FEMREN GJE MATERIALE .UNE JAM VETE MASHKULL NUK E KAM VLERSUAR DHE NUK DO E VLERSOJ KURR NJE FEMER PER VIRGJERINE .
 
     20 01 2011 (20:14)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Morena1 ka thene me pare:
Hmmmmm kjo teme me duket se tepron ...Personaliteti dhe karakteri i femres nuk percaktohet nga virgjeria e saj, po nga inteligjenca dhe kultura e saj..
Morena1-5957|Data:22 10 2010 -10:12|post:28827|
Pajtohem me ty Morena.
 
     22 10 2010 (11:09)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Hmmmmm kjo teme me duket se tepron ...Personaliteti dhe karakteri i femres nuk percaktohet nga virgjeria e saj, po nga inteligjenca dhe kultura e saj..
 
     22 10 2010 (10:12)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
DaNi. ka thene me pare:
ricco ka thene me pare:
DaNi. ka thene me pare:
2010 folet akoma x virgjerine
DaNi.-12|Data:27 09 2010 -16:18|post:26949|
Pse akoma e posedoni me vete?!!!!!

ricco-15|Data:27 09 2010 -16:20|post:26953|
jo
DaNi.-12|Data:27 09 2010 -16:22|post:26955|Hajt urime..me te mira.
 
     27 09 2010 (16:25)
Pages     Key     13 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13  Total:127 post