logo meemira.com
njoftime pune

     

 
9 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9  Total:86 post
Mice HOME FORUMS Jeta virtuale Kush gjesti me i bukur per te shpreh dashurin ?
Kush gjesti me i bukur per te shpreh dashurin ? - 10 11 2010 - 22:30
  MiceProfili per: Mice    

Foto Albumi Mice   

Miqte e Mice  

Forumi juaj Mice   ..........mendoni se eshte gjesti,apo menyra me e mire e shprehjes se dashurise ndaj nje personi...eshte puthja,perqafimi,lidhja e duarve.apo ndonje tjeter,?? na thoni...

ju mendoni se asaj ose ati duhet tja shpreheni dashurin me fjal apo te rrini me shume ne heshtje dhe duke ja treguar dashurin me veprime????
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
User215228 ka thene me pare:
jana ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
jana ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
Mendoj se kryesori eshte respekti !!!Po s'te respektoi s'kane vlere bla bla-te e tjera .
Divine-302|Data:28 10 2010 -10:21|post:29273|

Jade res duke vepruar fjalet e shumta i merr era thote populli
jana-152|Data:28 10 2010 -10:23|post:29275|


xemluke po kur thashe bla bla-te e tjera se thashe veÁ per fjalet por dhe per xhestet,se shumica thone qe jane dhuratat ose surprizat etj,etj pra Á'me duhen mua kto kur mundohet te injoroj ,te nenvleftesoje,mashtroj etj,etj........
Divine-302|Data:28 10 2010 -10:33|post:29281|


Ekzakt por fatkeqesisht natyra e femres ehste e gatuar e tille qe ndjenjat e mposhtin dhe ketu perfiton mashkulli por besoj kjo ehste temem tjeter .kiss
jana-152|Data:28 10 2010 -10:35|post:29284|


nuk mund te percaktohet me nje fjal as me disa fjali. varet nga situata. te shprehesh dashurin duhet te perdoresh te gjitha format e mundshme. fjalet, gjestet, veprat.

User215228-20100508215228|Data:10 11 2010 -22:24|post:30383|


veprat mendoj une ,fjalet harrohen
 
     10 11 2010 (22:30)
  User215228

User215228
jana ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
jana ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
Mendoj se kryesori eshte respekti !!!Po s'te respektoi s'kane vlere bla bla-te e tjera .
Divine-302|Data:28 10 2010 -10:21|post:29273|

Jade res duke vepruar fjalet e shumta i merr era thote populli
jana-152|Data:28 10 2010 -10:23|post:29275|


xemluke po kur thashe bla bla-te e tjera se thashe veÁ per fjalet por dhe per xhestet,se shumica thone qe jane dhuratat ose surprizat etj,etj pra Á'me duhen mua kto kur mundohet te injoroj ,te nenvleftesoje,mashtroj etj,etj........
Divine-302|Data:28 10 2010 -10:33|post:29281|


Ekzakt por fatkeqesisht natyra e femres ehste e gatuar e tille qe ndjenjat e mposhtin dhe ketu perfiton mashkulli por besoj kjo ehste temem tjeter .kiss
jana-152|Data:28 10 2010 -10:35|post:29284|


nuk mund te percaktohet me nje fjal as me disa fjali. varet nga situata. te shprehesh dashurin duhet te perdoresh te gjitha format e mundshme. fjalet, gjestet, veprat.
 
     10 11 2010 (22:24)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Divine ka thene me pare:
jana ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
Mendoj se kryesori eshte respekti !!!Po s'te respektoi s'kane vlere bla bla-te e tjera .
Divine-302|Data:28 10 2010 -10:21|post:29273|

Jade res duke vepruar fjalet e shumta i merr era thote populli
jana-152|Data:28 10 2010 -10:23|post:29275|


xemluke po kur thashe bla bla-te e tjera se thashe veÁ per fjalet por dhe per xhestet,se shumica thone qe jane dhuratat ose surprizat etj,etj pra Á'me duhen mua kto kur mundohet te injoroj ,te nenvleftesoje,mashtroj etj,etj........
Divine-302|Data:28 10 2010 -10:33|post:29281|


Ekzakt por fatkeqesisht natyra e femres ehste e gatuar e tille qe ndjenjat e mposhtin dhe ketu perfiton mashkulli por besoj kjo ehste temem tjeter .kiss
 
     28 10 2010 (10:35)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
jana ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
Mendoj se kryesori eshte respekti !!!Po s'te respektoi s'kane vlere bla bla-te e tjera .
Divine-302|Data:28 10 2010 -10:21|post:29273|

Jade res duke vepruar fjalet e shumta i merr era thote populli
jana-152|Data:28 10 2010 -10:23|post:29275|


xemluke po kur thashe bla bla-te e tjera se thashe veÁ per fjalet por dhe per xhestet,se shumica thone qe jane dhuratat ose surprizat etj,etj pra Á'me duhen mua kto kur mundohet te injoroj ,te nenvleftesoje,mashtroj etj,etj........
 
     28 10 2010 (10:33)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Divine ka thene me pare:
Mendoj se kryesori eshte respekti !!!Po s'te respektoi s'kane vlere bla bla-te e tjera .
Divine-302|Data:28 10 2010 -10:21|post:29273|

Jade res duke vepruar fjalet e shumta i merr era thote populli
 
     28 10 2010 (10:23)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Mendoj se kryesori eshte respekti !!!Po s'te respektoi s'kane vlere bla bla-te e tjera .
 
     28 10 2010 (10:21)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
e dashur mice do preferoja heshtjen dhe veprimin ,fjalet e shumta s, me pelqejne .
 
     28 10 2010 (10:16)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Gjesti me i mire me shpreh dashurin eshte me ja gjet minuten-dakikun.
 
     28 10 2010 (09:42)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
ANGEL BOY ka thene me pare:
Mice ka thene me pare:
ANGEL BOY ka thene me pare:
User002909 ka thene me pare:
sa i pekret temes nese e doj njeri tjetrin pse mos te jen se bashku
User002909-20100228002909|Data:25 10 2010 -16:14|post:28999|


ne heshtje & duke vepruar me vepra per te vetmen arsye 1-se nuk me pelqen ta mari vesh njeri derisa ta bej cifti te ditur vete se jo te gjithe na duan-2 pucja vjen pas veprimit & konfirmimit-3 lidhja zgjat me shum kur di vetem cifti gjerat dhe ngelen midis tyre!! ti mice si do e shprehje per vete da dime iher kot per sport????
ANGEL BOY-242|Data:27 10 2010 -12:32|post:29176|


sa mire i njeh kto taktika mor lod duket qe i paske pas te dashurat te vogla ne moshe ..,lod do ta dish do e coja ne kalceto do lozja me te futboll,pastaj pasi te jet lodhur mire e mire do i thoja cun i mbra do te diash i gjo :- po thot ai ,e mire i them une mar fym thelllllllllllllllll e i them taksirat me ka zon me ron dashuri me ty ,hajde pembaj zemren tani.. mir duket lod ?? si imagjinat funksionon thua ??
Mice-533|Data:27 10 2010 -14:55|post:29179|


bravo ketu me ke pelqy do lozim nai dit kalceto si thu ti???,,se dike mir me loz sipas shpjegimit,dhe i paske te dashurit me te medhenj se vetja nje gje e kundert me mua ....
ANGEL BOY-242|Data:27 10 2010 -22:24|post:29253|


Pse te kam lon gjo pershtypjen qe po bije ne dashuri me ty kshu ??
edhe i gjo jo te dashurit ok por te dashurin dakort
hajde kalofsh mire nashi ciao
 
     28 10 2010 (08:48)
  ANGEL BOY

ANGEL BOY


Register: 07 02 2010
From: Albania
Points: 678
Mice ka thene me pare:
ANGEL BOY ka thene me pare:
User002909 ka thene me pare:
sa i pekret temes nese e doj njeri tjetrin pse mos te jen se bashku
User002909-20100228002909|Data:25 10 2010 -16:14|post:28999|


ne heshtje & duke vepruar me vepra per te vetmen arsye 1-se nuk me pelqen ta mari vesh njeri derisa ta bej cifti te ditur vete se jo te gjithe na duan-2 pucja vjen pas veprimit & konfirmimit-3 lidhja zgjat me shum kur di vetem cifti gjerat dhe ngelen midis tyre!! ti mice si do e shprehje per vete da dime iher kot per sport????
ANGEL BOY-242|Data:27 10 2010 -12:32|post:29176|


sa mire i njeh kto taktika mor lod duket qe i paske pas te dashurat te vogla ne moshe ..,lod do ta dish do e coja ne kalceto do lozja me te futboll,pastaj pasi te jet lodhur mire e mire do i thoja cun i mbra do te diash i gjo :- po thot ai ,e mire i them une mar fym thelllllllllllllllll e i them taksirat me ka zon me ron dashuri me ty ,hajde pembaj zemren tani.. mir duket lod ?? si imagjinat funksionon thua ??
Mice-533|Data:27 10 2010 -14:55|post:29179|


bravo ketu me ke pelqy do lozim nai dit kalceto si thu ti???,,se dike mir me loz sipas shpjegimit,dhe i paske te dashurit me te medhenj se vetja nje gje e kundert me mua ....
 
     27 10 2010 (22:24)
Pages     Key     9 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9  Total:86 post