logo meemira.com
njoftime pune

     

 
7 Page 1  2   3   4   5   6   7  Total:66 post
PRIDE HOME FORUMS LINDJA E MENDIMEVE PSE SHAJNE SHQIPTARET?
PSE SHAJNE SHQIPTARET? - 24 02 2011 - 15:09
  PRIDEProfili per: PRIDE    

Foto Albumi PRIDE   

Miqte e PRIDE  

Forumi juaj PRIDE   

JU MUNGON E SHPREHURA NE KOMUNIKIM DHE I BIEN SHKURT APO SI
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  JULJAN

JULJAN


Register: 03 12 2010
From: Albania
Points: 50
shajme se jemi trima
 
     24 02 2011 (15:09)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
V.I.P ka thene me pare:
Shajne se nuk dit te flasin me argumenta.
V.I.P-71|Data:22 01 2011 -18:27|post:34355|


Mendoj se eshte kjo qe ka thene V.I.P

Prandaj perdoren sharjet,sepse nuk din te flasin me argumenta
 
     08 02 2011 (12:11)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Kot x sport shajn
 
     03 02 2011 (13:27)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
PRIDE ka thene me pare:
Niko behet fjale per ato sharje ordinere
PRIDE-56|Data:31 01 2011 -19:40|post:34665|Per mendimin tim: te gjitha sharjet jane ordinere. Doja te dija se per c`fare sharjesh behet fjale. P.sh, ne videot e meposhtme behet fjale per sharje. ME KANOSJE....


dhe sharje per ofendim, duke i vene ne dukje dikujt te metat e tij, ose duke e krahasuar ate me dicka qe ndoshta edhe nuk eshte i tille, ose nuk ngjan si i tille, ose qe i pershtatet FIKS FARE me ate qe eshte.

ne parlament mund te marresh mesime nga "profesore doktore" specjalista per kto pune.
 
     02 02 2011 (03:13)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Gjithe shajn jo vetem ne.

p.s. shqiptarte me rralle shajn nga popujt tjere ballkanik.
 
     01 02 2011 (14:28)
  ERIKA

ERIKA


Register: 29 10 2010
From: Albania
Points: 77
Si te mos shajne,kur degjojne edhe ne parlament deputet qe shajne
 
     01 02 2011 (13:21)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Niko_ ka thene me pare:
Kot per sport! E gjithe dynjaja shan, jo vetem shqiptaret.
Per c`fare sharjesh behet fjale? Ka sharje qe kane per baze kanosjen. Ka edhe sharje qe vene ne pah te metat, apo defektet e dikujt.

Niko_-9247|Data:25 01 2011 -22:21|post:34474|


Niko behet fjale per ato sharje ordinere
 
     31 01 2011 (19:40)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
Kot per sport! E gjithe dynjaja shan, jo vetem shqiptaret.
Per c`fare sharjesh behet fjale? Ka sharje qe kane per baze kanosjen. Ka edhe sharje qe vene ne pah te metat, apo defektet e dikujt.
 
     25 01 2011 (22:21)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Ardi ka thene me pare:


jane me 2 fakuiltete e skane mbaruar te mesmen,
jane me dy fakulktete e sdine te thone njehere "me fal"
jane me dy fakultete edhe e kan mendjen tek trimerite
jane me 2 fakuktete edher skane gjene me ekemntare te kultures
Cdo kush shan edhe neper bote,ajo qe na ndryshon neve nga te tjeret eshte se i biem direkt ne sepate,plus qe fjalori jone le shume per te deshiruar.Ne fjalorin tone cdo fjale eshte ose bardh ose zi ska dicka te mesme dhe kjo e ben akoma me te keq ofendimin
Jam pjeserisht dakort me ty Ardi!

Eshte e vertete qe ka edhe nga ata qe pa mbaruar te mesmen,kane mare diplome,(por kjo nuk do te thote qe jane te gjithe keshtu)
Ka qe jane te diplomuar(por nuk behesh frikacak kur je me shkolle)Pastaj ne shqipetaret e kemi ne gjake trimerine.
Nese nuk kane marre 100% ate kulture 50%e kane.
Sa per fjalorin qe ke thene bar e zi,eshte e vertete se rruge te mesme nuk ka.
 
     23 01 2011 (18:50)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Mice ka thene me pare:

/b]Pride Pride me vjen keq por jam totalisht e zhgenjyre nga Shqiptaret pas asaj qe ndodhi te Premeten , spo mar vesh ku esht kultura e Shqiptarve, zgjuarsia e tyre, dija e tyre?? Per mua mund te kesh 5 fakultet dhe 5 master per aq koh sa ti nuk di te nderosh dy pare muhabet si njiri i qytetruar per mua je kot , dhe analfabet kur nuk ke minimumin qe e kultures me vjen keq Pride sja vlen te meresh me to dakort.Pershendetje Mice!
Ne ate proteste nuk moren pjese ata qe jane me kulture,ose ata qe kane mbaruar nga 2,3,4ose 5 fakultete.Ne ate proteste moren pjese te gjthe ata qe nuk e dine se c'kerkonje per veten e tyre,
por qe u bene pre e atyre qe i thane "dilni dhe protestoni,se kjo qeveri duhet rezuar,se jane te tille te atille e shume e shume gjera te tjera.
Nje njeri qe eshte i zgjuar te jesh e bindur nuk do protestonte.
Dhe nuk me pelqen kur thua qe jane analfabet.Sepse ajo proteste nuk perfaqeson gjithe shqipetaret.
 
     23 01 2011 (18:40)
Pages     Key     7 Page 1  2   3   4   5   6   7  Total:66 post