logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:5 post
PRIDE HOME FORUMS GJUHA SHQIPE 23 Prilli-DITA BOTERORE e LIBRIT
23 Prilli-DITA BOTERORE e LIBRIT - 23 04 2010 - 17:11
  PRIDEProfili per: PRIDE    

Foto Albumi PRIDE   

Miqte e PRIDE  

Forumi juaj PRIDE   

Ideja e Dites Boterore te librit e ka origjinen e vete ne Spanje,ku atij qe blinte nje liber i dhuronte edhe nje trendafil.

-C'fare ju pelqen me shume te lexoni nje liber,apo te rrini me shume duke kaluar kohen ne net.


PS//Per c'do feste behen dhura te ndryshme,po sot: A dhuruat liber? Ose a ju dhuruan liber?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Tema shum e bukur,


Une jo vetem sot, por lexoj gjithmon kur kam kohe te lire dhe nuk eshte se preferoj vetem nje tematik, lexoj llojlloj romanesh, nga ata romatike deri tek ata kriminel.

Autorja nga e cila kam lexuar mese shumti eshte MARTINA COLE per mendimin tim ajo eshte shkrimtare qe len gjurme te thella tek lexuesi dhe menyra se si shkruan te ben ta adhurosh,
Ja edhe disa nga librat e saj qe un i kam lexuar.

Ndersa sot as nuk dhurova e as nuk me dhuruan ndoj liber, Por eshte nje nder dhuruat qe un preferoj Libri!!
 
     23 04 2010 (23:29)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Une sot kam blere nje liber<E penguara>I.KADARE

PS//Po nuk me dha trendafil shitesja e librarise.
 
     23 04 2010 (19:38)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: sy jeshili | User id:278 | Nr: post:12731 | Forum id:20 | Data:Apr Fri 23 04 2010 (19:23:11) |
Kush lexon nje liber hap nje dritare
 
     23 04 2010 (19:24)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
pride me fal lal po ketu stre ndihmoj dot se sjam hum i dhen pas librit
 
     23 04 2010 (19:23)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
me pelqen telexoj liber shume por kohet e fundit me ka marre mend neti e skam lexu nje liber tamam i kamlene ne gjysem

jo sme dhuruan asgje ,, do doja te me dhuronin nje liber te bukur ,, as nuk kam dhuruar , me mire qe sme dhuruan se si dihet kur i binte rralla per ta lexuar
 
     23 04 2010 (17:56)
Pages     Key     1 Page 1 Total:5 post