logo meemira.com
njoftime pune

     

 
2 Page 1  2  Total:13 post
PRIDE HOME FORUMS NJOHURIT TONA NGROHJA GLOBALE........
NGROHJA GLOBALE........ - 08 04 2011 - 09:40
  PRIDEProfili per: PRIDE    

Foto Albumi PRIDE   

Miqte e PRIDE  

Forumi juaj PRIDE   

[b]Ngritja e temperaturave po shkakton shkrirjen e akullit ne zonat polare,qe po sjell ngritjen e nivelit te deteve.
qe do te thote futjen nen uje te sasive te medha te tokes.

jy trembeni nga ky fakt apo e merrni me sprtivitet.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
 
     08 04 2011 (09:40)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
ricco ka thene me pare:
More tymi i dalt,se ajo cka eshte e shkruar nuk mundemi ta ndryshojm,skemi ku te ikim nga percaktimi i Zotit.
ricco-15|Data:11 02 2010 -12:00|post:1201|


Sa besimtar qe je mo Ricco!!

Edhe ndrohjen globale zoti e ka percaktuar?????????????
 
     18 11 2010 (18:05)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
User2038 ka thene me pare:
Perse u be invazioni Usa ne Irak ?

Shume pak e dine motivin...qellimi ishte per te pasur kontrollin e rezervave te naftes duke ditur se kete kontroll po e zaptonte kina.Kina po merrte nje zhvillim kolosal ne prodhim dhe i duhej Nafta.

Usa u tregua me strategjike.
User2038-20100123102038|Data:22 06 2010 -21:39|post:20750|


Dhe Ngrohja Globale ketu ku eshte?
 
     10 09 2010 (10:14)
  User2038

User2038
Perse u be invazioni Usa ne Irak ?

Shume pak e dine motivin...qellimi ishte per te pasur kontrollin e rezervave te naftes duke ditur se kete kontroll po e zaptonte kina.Kina po merrte nje zhvillim kolosal ne prodhim dhe i duhej Nafta.

Usa u tregua me strategjike.
 
     22 06 2010 (21:39)
  User062150

User062150
Sigurisht qe me trem dhe e mar shume seriozisht ngrofjen globale do doja qe te gjithe te ishin me pergjegjes dhe me te kujdes'shem ne ato qe kemi mundesi te bejme per mbrojtjen e planetit duke filluar nga gjera te cilat ne i quajme te parendesishme po qe ndikojne ne Áregullimin
 
     14 02 2010 (18:41)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
:)
 
     14 02 2010 (17:30)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Quote to: PRIDE | User id:56 | Nr: post:1222 | Forum id:55 | Data:Feb Thu 11 02 2010 (18:44:53) |


Falemderit PRIDE ...
 
     11 02 2010 (23:58)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: Tina_Pr | User id:62 | Nr: post:1203 | Forum id:55 | Data:Feb Thu 11 02 2010 (12:01:54) |

PER AQ SA TE KAM LEXUAR NE PERGJIGJET QE JEP JE GOXHA E PREGATITUR BRAVO TE QOFTE.
MOS MA MERR PER KOMPLIMENT
SE ESHTE E VERTETE
 
     11 02 2010 (18:44)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Po jo bre Tina a humbet kohe ne nje gje qe ska zgjidhje,
pastaj edhe ajo tema e perdorimit te kondomit gjate marredhenieve
me duket bajate.
 
     11 02 2010 (12:04)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Quote to: ricco | User id:15 | Nr: post:1201 | Forum id:55 | Data:Feb Thu 11 02 2010 (12:00:35) |

Rri e dreq ti se e dim qe Zoti i ka ne dore ama po i jap icik rendesi eshte shkences ... qe te kami per ca te debatojme :)
 
     11 02 2010 (12:01)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:13 post