logo meemira.com
njoftime pune

     

 
1 Page 1 Total:7 post
PRIDE HOME FORUMS NJOHURIT TONA PER TE QENE E BUKUR........
PER TE QENE E BUKUR........ - 09 03 2010 - 13:22
  PRIDEProfili per: PRIDE    

Foto Albumi PRIDE   

Miqte e PRIDE  

Forumi juaj PRIDE   

PER TE QENE E BUKUR ASNJEHERE NUK DUHET LENE GJITHCKA NE DORE
TE NATYRES,ESHTE E NEVOJSHMEQE TE KUJDESEMI PER VETEN TONE.
PER TE QENE SA ME RELAKSUESE DHE PER TE PATUR NJE LEKURE SA ME HIDRATUESE.
CILAT JANE SEKRETET PER TE QENE E TILLE?


PS/DO THEM EDHE UNE MENDIMIN TIM.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:19716 | Forum id:55 | Data:Jun Tue 08 06 2010 (19:22:14) |
Ti Sweet ke nje tip lekure <Normale>
 
     11 06 2010 (11:39)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2Gjumi ,ushqimi i ekuilibruar ,dhe te evitojme sa me shume te jete e mundur stresin .
 
     08 06 2010 (19:33)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: PRIDE | User id:56 | Nr: post:6246 | Forum id:55 | Data:Mar Fri 12 03 2010 (18:56:57) |
pride une ca tip lekure kam ,, meqe ti je eksperte ne kete fushe
 
     08 06 2010 (19:22)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
KEMI 7 TIPE LEKURASH TE CILAT JANE:

1-LEKUR NORMOLE
2-LEKURE MIKSE
3-LEKURE E THATE
4-LEKURE E YNDYRSHME
5-LEKURE E NDJESHME
6-LEKURE E PLAKUR
7-LEKURE ME NJOLLA

PER SECILEN NGA KETO TIPE LEKURASH KA TRAJTIM TE VECANT

PER SECILEN NGA KETO DO TE FLAS NE EMISJONIN E ARDHSHEM ;)
PS/KESHILLA FALAS.
 
     12 03 2010 (18:56)
  Ola77

Ola77


Register: 09 03 2010
From: Italy
Points: 13
Per te qene e bukur mendoj se mjaftojne keto pika:

1. Te kesh stimuj per veten
2. Nje ushqyerje e kontrrolluar
3. Shmang stresin
4. Qesh gjithmone dhe do shohesh rezultatet:)
 
     09 03 2010 (23:26)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
1-ZGJIM I QETE
2-GJIMNASTIKE
3-MASAZH FYTYRE
4-MASAZH TRUPI
5-PARA SE TE FLESH GJUME NJE CAJ QETESUES ME NJE LUG MJALT

PS/HERE TJETER PER TRAJTIM FYTYRE PER TE PATUR NJE LEKURE SA ME TE FRESKET
 
     09 03 2010 (18:11)
  BiG MaMa

BiG MaMa


Register: 10 02 2010
From: Sweden
Points: 344


1-Te flesh cdo nate te pakten 7 ore.
2-Te stervitesh,ska rendesi mjafton te djersitesh.
3-Te mos abuzosh me cigare,alkol.
4-Te jesh ne humor te mire cdo dite.
5-Ushqim me vitamina.
6-Jo shume ekspozim ne diell.
7-Veshur interesant,pa egzagjerime,thjesht e bukur.
8-Te kesh parfum joshes.
9-Make-up sa me natyral.

Dhe VOILA,nje femer interesante:)

Doni me per Belulin? ;););););)

 
     09 03 2010 (17:19)
Pages     Key     1 Page 1 Total:7 post