logo meemira.com

     

 
1 Page 1 Total:8 post
erotika HOME FORUMS Gjithcka rreth mardhenieve Histori erotike
Histori erotike - 06 01 2014 - 19:48
  erotikaProfili per: erotika    

Foto Albumi erotika   

Miqte e erotika  

Forumi juaj erotika   

Anila sexy:
Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta (natyrale) dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar.
Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues. Nqs. ke deshire te flas dhe per karakteristikat e poshtme: kam kembe elegante, vithe te vogla dhe provokuese, vaginen e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund te rreshqase lirshem. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal.
Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Nqs. me pelqen ajo qe do me thuash po te kesh deshire dhe ti une dua te takohemi por me pare dua te kem nje orgazem nga mesazhi yt erotik dhe eksitues. Po e pres...

Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli. M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.
Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis. Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende. Kjo ishte vetem nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si kurve sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine.
Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte. Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar. Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus. Une shtrengoj fort carcafet, nderkohe vellai yt kenaqet duke ma perplasur penisin e madh ne fytyre. Ti mundohesh akoma ta fusesh por as fortesia e penisit tend nuk vlen para nje bythe te virgjer e cila eshte tkurrur instiktivisht. Penisi yt edhe se i forte fillon te harkohet ngaqe nuk futet dot, por me ne fund une arrij ta liroj pak vrimen e ngushte dhe ne ate moment ti perfiton duke ma futur menjehere deri tek gjysma, dhimbja eshte e madhe dhe une kerkoj ta shtrengoj perseri bythen por tashme ti ke hyre deri tek gjysma dhe se ke problem ta shtysh deri ne fund. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din dhimbjen qe perjetoj une e gjora e cila shperthej ne ulerima dhe lot, por vellai yt agresiv ma fut penisin e tij deri ne gryke dhe me kap nga mbrapa kokes duke me pompuar. Ti vazhdon ta shijosh ate bythe te paster e cila shkelqen nga jarget e tua qe i perdore fillimisht per te ma lubrifikuar anusin.
Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Tani vjen vellai yt i cili ma fut menjehere duke me shkaktuar nje dhimbje te madhe. Me shtrin dhe me ngjesh pas dyshekut pastaj me ngjeshet pas kurrizit dhe nis te me pompoj me shpejtesi dhe force duke tundur gjith krevatin. Nga shtytjet e dhunshme anusi im shqyhet dhe nis te nxjerri gjak por edhe se nuk e perballoj dot dhimbjen jam e eksituar pa mase dhe vagina ime buron ne orgazma te njepasnjeshme. Por vellai yt nuk kenaqet se do te me shijoj te teren dhe me trengon fort gjoksin dhe me kafshon ne qafe. Pastaj para se t'i vije sperma, me vendos perseri me pozicion kafshe dhe gerric me thonj mollaqet pastaj me gjuan siper tyre duke me share me fjale te pista dhe me fut nje goditje finale deri ne rreze duke ma leshuar me presion gjithe faren brenda zorres e cila mbushet me sperme. Pas 1 ore seksi pa pushim shlodhemi te tre per te marre pak veten.
Me pas rifillojme serish dhe kesaj radhe me nxirni ne ballkon lakuriqe ndersa ju keni veshur kemisha dhe pantallona. Nisni te me palloni ne syte e nje fshatari i cili po kullot lopet reth 30m larg. Ma rrasni nje ne goje dhe nje ne pidh duke me poshteruar ne syte e fshatarit i cili therret dhe shoke qe te shikojne. Behet nje shfaqe per te argetuar fshataret e eksituar qe shikojne pallimin live. Edhe se e poshteruar jam perseri e eksituar. Pasi ma derdhni te dy ne fytyre me fusni brenda para se te na shikoje pergjegjesi i motelit. Pastaj ti shtrihesh ne krevat dhe une mbeshtetem siper teje ndersa vellai yt qendron siper dhe nis te me penetroje ne anus nderkohe une pres qe ti te ma fusesh ne vagine por e kuptoj qe kam rene ne gracke sepse ti me vellain keni komplotuar qe me pabesi te ma fusni te dy ne bythe dhe ndjej qe dhe penisi yt tenon te futet ngadale ne anus. Ne fund ia arrini te dy dhe me pomponi te dy ne anusin i cili nuk eshte me i ngushte por i caplyer dhe nis te qaj perseri por zerin e kam te ngjirur dhe jam e lodhur nga abuzimet seksuale qe bete ndaj meje.
Vazhdoni te me perdhunoni qe te dy dhe une jam ne kufinjte e kenaqesise dhe dhimbjes, por megjithate arrij te shijoj dhe te kenaqem. Por per fatin e keq te anusit tim ky pallim eshte me i gjate sepse ju e keni mbaruar gjithe rezerven e spermes dhe duhet nje kohe e gjate sa te derdhni orgazmen tuaj te katert. Une ju pergjerohem qe te mos ma demtoni me anusin por ju jeni te pameshirshem dhe i qendroni besnik regullave qe vume para se ta benim qe te mos e nderpreni qirjen edhe po t'ju lutem. Atehere e kuptoj gabimin tim por eshte vone, tani duhet te shijoj sa me shume dy peniset ne bythe edhe se mund te kem pasoja me vone, por nuk dua t'ia di, dua te me shkerdheni deri ne vdekje. Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5 oresh gjume dhe ka rene nata.
Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper karave tuaj, nje ne vagine dhe nje ne anus duke me qire perseri. Me pas vazhdojme tere naten deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh zooootttt.....!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam breckat qulle nga eksitimi.Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe kari yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne pidh ndersa me goje me thith fort majat e cicave duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur karin nga pidhi shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre pidhi im del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund karin tend. Une ndjej qe tani kari yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti me pallon, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me pallosh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi pidhin tim dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme. Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat. Une nuk
po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep kari yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas "jo te lutem". Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr nga pidhi dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e karit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje. Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe kari yt ashtu si me pare ne pidh edhe tani ne bythe te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me karin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt karin deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e karit tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.Tani vazhdo ti o perandor i seksit te dhunshem dhe me dergo nga ato foto te mrekullueshme pasi une nuk mund te hyj dot ne website porno sepse i ka bllokuar babi im

Oh shkerdhyesi im i eger... deshiron te me kesh prane? Me siguri te shkon goja leng kur me shikon ne foto dhe imagjinon se cfare do me beje po te me kishe ne duar. Deshiron te me shkulesh me force breckat dhe te me perplasesh si kamzhik pas vitheve karin tend. Deshiron te me pallosh me ritem te shpejte dhe me egersi per te shfryre gjithe energjine tende seksuale.... deshiron te me besh te uleras nga goditjet e karit tend qe me zhbiron tej per tej pidhin tim plot leng, deshiron te ma kercasesh edhe ne bythen time te paqire, te ma tregosh se cdo te thote pallim anal aq sa te me dalin syte vendit nga mbushja e bythes sime nga kari yt, deshiron te me besh si spec te mbushur me kar dhe sperme, ta mbushesh bythen time gjithe sperme aq sa te derdhet neper kofshet e mia, pastaj te bej nje pastrim me goje gjith karit tend te uritur per pidh dhe bythe. E di qe po te isha me ty prane do me shfrytezoje aq mire sa do me shpartalloje fare dhe do e rekuperohesha pas nje muaji, dhe mbas atij muaji
do vija prape ke ty te me beje perseri telef. Jam nje qingj i njome qe pret te cahet tej per tej nga helli yt dhe te shijosh cdo pjese te trupit tim elegant dhe te tulte aty ku duhet si per shembull ne pidh dhe vithe. Dua te me rrahesh me shpulla ne vithe deri sa te mi skuqesh. Dua te me lidhesh me pranga pas murit dhe te ma vervisesh karin tend para syve aq sa une te te pergjerohem qe te ma fusesh, dua te levizesh gjuhen brenda pidhit tim pastaj te manovrosh me gishta qe une te ndjej si e cmendur deshiren per kar dhe te me torturosh duke mos ma futur deri sa lengjet e mia vaginale te burojne si lum neper shale dhe me ne fund kur te ma fusesh te leshoje nje ulerime te madhe dhe i gjithe trupi te me dridhet nga ethet e epshit... tani me thuaj ti fantazine tende nese je i afte dhe me dergo dhe ndonje foto porno qe te me ndezesh o palluesi im fantazioz
  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  erotika

erotika


Register: 05 09 2010
From:
Points: 51
Jam nje djale 24 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur...Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime..dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten..se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hot...ishte me te vertet shum e mire dhe seksi po kurre nuk me shkonte mendja per te...nje nate kur e lame te dilnim do shkoja ta merrja me makine kunaten...e pritem me te fejuaren ne makine sa te dilte.Kur del ajo kishte veshur nje fustan te shkurter te zi dhe ishte teper i ngushte...i kishin dale format ne menyre perfekte...wwoowww u shokova nga bukuria e saj.Erdhi me takoi dhe me puthi...gjithmone me puthte por ne at moment mu drodh trupi..Hipi ne makine dhe i doli shala pothuajse e gjitha...smu shqiten syte duke e pare...ajo u ul mbarapa dhe kur e shihja nga pasqyra e kishte shalen komplet te zbuluar..nuk ka shum gjoks por ama bythen e ka te ngritur dhe te ate nate me cmendi me ate fustan..e lashe fantazine te ndalonte aty se e dija qe ishte nje gabim..ate nate me cmendi fare kur me vinte prane...i fejuari i saj ishte nga nje rreth i shqiperise dhe kishte ikur per nje nate atje.E fejuara me kerkoi qe nese esht e mundur ta merrja motren e saj dhe ta dergoja te flinte te ajo.ok i thash un dhe e mora ne tel qe do shkoja te ajo qe ta merrja...ok mu pergjigj ajo po te pres..shkoj te shpia e saj dhe trokas njeher por nuk ma hapi njeri deren dhe e hapa vete se nuk ishte e kycur..u futa brenda dhe po e therrisja kur papritmas degjoj zhurmen e dushit..mu ngjall nje epsh ne trupin tim dhe sreagova nje moment..po e prisja ne dhomen e ndenjes..papritur u hap dera dhe u shtanga kur mu shfaq para syve me nje peshqir te shkurter fare duke therritur emrin tim se e kishte kuptuar qe mund te kisha ardhur...ooo zot cfar trupi qe kishte...eshte cik e shkurter po bytha i dilte pothuajse fare..eshte bjonde me floke te drejta dhe shum te bukura...ne ato momente ktheva koken menjane dhe i thash po laheshe..po me tha i hodha nje uje trupit...se ke bezdi besoj me tha...un me vete cfar bezdie...me eksitoi trupi i saj aq i bukur dhe i lagur..kur papritmas u fut ne dhome dhe e la deren cik te hapur..nuk e di nese e beri me qellim apo jo por di qe ne momentin qe hoqi peshqirin un pashe trupin e saj pa asgje veshur...bytha i dilte me e bukur se ce kisha imagjinuar ate nate kur dolem...kishte nje gjoks aq te lezetshem..uuffffff me cmendi...me vete thash cpo bej se eshte kunata ime..nuk durova dhe u ngrita...i thash cpo ben kshu se me cmende...ajo buzeqeshi e me tha me fal se paskam harruar te mbyll deren...epo mbylle se gjith kete bukuri qe ke ti i bie te te ha fare...hajde provoje ma ktheu gjoja me shaka...te vij i thash...ajo qeshte ...se cpo bente po lyhej me krem...ajo bertiti hajde ne je burre...e hapa deren dhe cte shoh...ufffff pidhi i saj i rruar dhe shalet e mbushura me eksituan sa ska...ishte ndjesia me e mire ne bote...ndoshta fakti qe ishte kunata...kisha qire edhe femra te tjera por kete ndjesi kurre se kisha perjetuar..ajo beri gjoja sikur sdonte dhe bertiti uaaaa ti me verte u fute mo...un buzeqesha dhe i thash qe smunda te duroj dot me...ajo qeshi dhe me tha qe smund te behej ajo gje sepse diheshin arsyet...i thash qe skam ndermend te dal nga ketu pa te shijuar bythet...qe ate nate qe u eksitova nga ai fustan qe kishte veshur ajo filloi te bente ca gjeste qe me ngriten mendje...me ngjitej shpesh...kerceu nje kenge duke ma mbeshtetur bythen te kari...nejse...sic isha aty e mbertheva dhe ajo me shtyu duke buzeqeshur...me pyeste gjith kohes se cdo bente me motren e saj...lere ate i thash vetem sonte se sdo ndodhe me i thash...vetem njeher se me ka hipur keq te te qi..i thash troc ju betohem...ajo donte me shum se un...sepse me pas me tha qe kishte nja 2 muaj qe sbente seks me te fejuarin se jo ishin zene jo ai ne pune se cme thoshte...e shtriva dhe fillova ta puthja si i marre...ishte si nje enderr sepse po beja seks me kunaten...ajo u eksitua sa ska me...me kapi karin dhe me shtrengonte nga bythet duke me kerkuar me cdo kusht tja lepija ate pidhin e rruar dhe te sapolare...ja lepija cicat dhe per ta cmendur e ktheva mbarapa dhe ja futa gjith epsh llapen nga bytha e deri te pidhi...per pak mendova se u cmend nga te bertiturat qe bente....me lepij bertiste me te madhe...me lepij me teper....un po cmendesha per vete nga bythet e saj...i kisha per here te pare perballe pa mbathe...ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja...ajo vetem bertiste si e marre...u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak...ma thithte fort deri sa me prishi...ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu...ju prisha ne goje...filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te madh do e fusesh ne pish tani...mu ngrit kari perseri dhe e shtriva ne krevat...ja futa karin...dhe fillova ti bej nje te qire ..po jo te qire...me kapi nje epsh dhe doja ta palloja fort si nje kafshe...e verteta esht qe ajo u cmend nga e qira...vetem bertiste si e marre...me qi me thoshte...e ktheva mbrapa dhe fillova ta qij ashtu sic e kisha enderruar me kohe...bythet e saj perplaseshin ne trupin tim dhe benin pllaq plluq pllaq plluq...oh cfare bythe qe kishte...me cmendi...butesia e bytheve te saj perplasej ne karin tim...deri sa me erdhi te prishem pas 45 minutave seks pa pushim...e nxora karin dhe ju derdha mu siper bytheve...uuuufffffffff cfar kenaqesie ndjeva...doja ta qija gjith naten vetem se kisha hallin e te dashures qe po e priste motren e saj...ajo buzeqeshi dhe me tha cfar fati paska patur motra ime...un ju pergjigja qe eshte hera e pare qe qi me kaq epsh te cmendur nje femer...kurr skisha bere ashtu seksi me pare...u bera si kafshe...ajo u ngrit qe te lahej dhe shkova pas saj ne tualet...ajo hapi dushin dhe u fut ashtu e zhveshur te lante trupin...ju futa edhe un ne dush e spo permbaheshim dot...e shtriva aty dhe poshte ujit te nxehte qe rridhe filluam te benin perseri seks...filluam te palloheshim...ajo bertiste si e marre po me qi kuanti...mua kjo gje me eksitonte me teper...me nxiste ta shkerdheja aq fort saqe degjoheshin pllaqaritjet e trupave tane perjashta...e ngrita ne kembe dhe ktheva nga mbrapa...ju luta tja fusja ne bythe por nuk donte...ju luta aq shum dhe i thash qe ishte hera e fundit qe po e bejme...deri sa ju mbush mendja...mu shfaq parajsa para syve...po fusja karin ne bythen qe kisha enderruar...ne bythen e kunates time...ja futa avash avash...deri sa te hapej tamam...bertiti dhe mu duk sikur do qante nga dhimbja..por papritur fillova te degjoj nga fjale qe po i pelqente me shum tani sepse po ndjente dhembjet...filloi te bertiste dhe tju them te drejten as 15 min skam qendruar dot nga vrima e ngushte e anusit ju prisha brenda ne bythe...ohhhh cfar kenaqesie ...ohhhh kurre se harroj...kurreeee...mbaruam u veshem dhe dolem...tani sillemi si zakonisht...sepse ju betuam njeri tjetrit qe nuk do bejme me kurre asgje...un jam i dashuruar me te fejuaren time dhe jetoj i lumutr me te ...por ate nate me mundi pasioni per kuanten....
 
     06 01 2014 (19:48)
  erotika

erotika


Register: 05 09 2010
From:
Points: 51
Un jam 23 vjec dhe jam nga Tirana...Motra ime eshte 29 vjece nje goxha vajze me fakultet dhe me nje pune shum te mire..Gjithcka nisi kur ne jetonim bashke.Ajo eshte nje super seksi me gjoks 4 dhe me bythe shume te bukura e te ngritura..vetem ne filma porno kam pare femra te atilla...Ishte vere dhe ajo nga vapa e madhe rrinte ne shtepi shum e zhveshur...nje dite ajo kishte veshur nje kanatjere dhe nje pale mbathje qe gjoja ishin pantallona te shkurtra...kur hy ne shtepi cte shoh..ajo ishte shtrire dhe i kishte dale trecereku i gjoksit perjashta dhe komplet tangat i dukeshin...un nuk fola madje u vura ne siklet...kaloi ajo dite e e ca te tjera me te njejten histori...ajo po me cmendte dita dites sepse kisha 6 muaj pa kryer marrdhenie pasi isha ndare nga e dashura...motra ishte e pa lidhur e pa fejuar...gjithmone habitesha sepse eshte me te vertet nje kafshe e vertet...me super cica dhe me super bythe...shum e bukur me floke te zeza rreth 1.68 e gjate...nje dite ajo kishte hyre te bente dush dhe une u futa ne shtepi dhe instiktivisht u drejtova per ne tualet ku cte shihja....ajo kishte harruar te kycte deren dhe kur futem brenda shoh nje magji te vertet...pidhi i saj i rruar qe i rridhte uji dhe cicat e saj numri katra gjith shkume...skisha pare ne jeten time nje pidh trup te atille...mu be kari dru per 5 sec.dhe si pa te keq ajo thjesht buzeqeshi dhe me tha me fal se paskam harruar deren hapur...un i skuqur dola nga banja dhe ika ne kuzhine...pas pak ajo doli me nje buzeqeshje ne fytyre dhe me nje peshqir te shkurter qe zere se nuk e kishte dhe me tha: "si ben dhe ti sikur ske par femer te zhveshur...te pakten a jam seksi?? aty une u corientova totalisht...dhe goja po me shkonte leng...po i thash i skuqur por je motra ime...hehehe buzeqeshi dhe iku ne dhome qe te vishej...dicka sme linte rehat dhe u cova pas saj duke shpresuar ta shoh edhe njeher trupin e saj aq epshndjelles...kur ajo u ul mbi krevat dhe kishte lene deren e dhomes fare pak hapur aq sa te me lejonte mua te shikoja parajsen....ajo hoqi peshqirin fare e leshoi ne toke dhe gjithe trupi i saj mu shfaq para syve...ato cica qe kishte sa i imagjinoj me prishin direkt...dhe filloi te lyhej me krem ne trup...ohhhh cfare pamje...ajo ferkonte cicat pidhin dhe kembet me nje butesi dhe se di cme gjeti por nuk u permbajta dot dhe bera sikur po kerkoja dicka me urgjence ne dhome..dhe hapa deren...ajo u tremb dhe me tha cben se jam e zhveshur duke u munduar te mbulohej por prape cicat nuk i mbuloheshin te tera.....uaaaa me fal i thash po kerkoj dicka...ajo perseri buzeqeshi..por kari im me tradhetoi...kisha veshur nje pale te shkurtra dhe dukej qarte se ishte fryre nga ajo cpo shikoja...dhe ajo me pyeti...sa kohe ke pa bere seks...cesht kjo pyetje ju pergjigja un...ajo u pergjigj pa te keq...ke 6 muaj qe je ndare dhe ke 6 muaj qe sben sseks e te kuptoj...u dridha i teri..sdija cte beja dhe doja te dilja...ku shkon me tha..eja fol hapur me mua...me kapi doren e me tha preke gjoksin tim se do ndihesh me mire...uuffffffffff cfare ndjesie...ja preka dhe direkt ja shtrengova...ooohhhhh cfare gjoksi.....doja ta shtrydhja....su permbajt as ajo dhe me kapi karin.....ke qejf me tha...mos i thash se spo permbahem dot...ma shtreengoi edhe me fort sikur po i thoja ma shtrengo...hoqi peshqirin qe e kishte vene perpara dhe me terhoqi me force siper vetes....hoqa te shkurtrat qe kisha dhe fillova tja lepija pidhin e rruar e te sapo lare....filloi te bertiste si e marre....degjoja britmat e saj me qi tani me qi tani se kam gjith kete kohe qe sqihem po shperthej...aty e ngrita dhe vura prezervativin e fillova ta palloj si i cmendur...degjoja vetem britmat e saj...me qi me qi me qi...deri sa nuk durova dot as 10 minuta dhe me erdhi te prishem....OOOHHHHHH AJO ESHTE PJESA ME E BUKUR E JETES TIME....SPERMA IME U SHPERNDA MBI GJOKSIN E SAJ....OHHHH EDHE TANI QE PO E TREGOJ PRISHEM...VETEM KETE CAST SE HARROJ KURRE KUR U PRISHA MBI GJOKSIN E SAJ TE MADH E AQ TE RREGULLT....GJITHCKA MBAROI ATY DHE JU BETUAM QE SDO FLISNIM ME ASNJERI...ASNJEHER SKEMI BERE ME GJE...AJO ESHTE MARTUAR TANI DHE JETON JASHTE...UN JAM NE SHTEPI VETEM...FLASIM CDO DITE NE SIKUR TE MOS KETE NDODHUR ASGJE...PO TE ME JEPET PERSERI MUNDESIA DO I SHIJOJA ME KENAQESI CICAT E SAJ...OHHHH CFARE CICASH KA AI NJERI...
 
     06 01 2014 (19:44)
  erotika

erotika


Register: 05 09 2010
From:
Points: 51
Kontakt per femra ne Shqiperi

.Njona nga Durrsi


http://www.facebook.com/album.php?aid=15727&id=100001614701777
 
     09 11 2010 (15:19)
  Sexy Albanian

Sexy Albanian


Register: 04 07 2010
From: Italy
Points: 1
Shume hot koka historia e Aniles.
 
     31 10 2010 (18:21)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
User092605 ka thene me pare:
Po ju desh qejfi lexoni pa ze...se na prishet vemendjen.
User092605-20100202092605|Data:29 10 2010 -13:52|post:29440|


 
     29 10 2010 (13:57)
  User092605

User092605
Po ju desh qejfi lexoni pa ze...se na prishet vemendjen.
 
     29 10 2010 (13:52)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Cfare jane keto me ...
 
     29 10 2010 (13:30)
  User-0908222716

User-0908222716
Seks me Mesuesen
Besoj se cdo kujt gjate jetes shkollore i eshte fiksuar te qi ndonje nga mesueset qe i kane dhene mesim...e pra une jam nje nga ata megjithese puna ime ndyshon pak se ishte ajo qe me qiu mua.Mbaj mend qe ishte dhjetor por nje dhjetor shume i ftohte dhe une ne ate kohe isha gjimnazist ose me sakte maturant.Ne klase beheshim nja 30 veta dhe raporti ishte nje djale-dy vajza po ce do ,njera me e shemtuar se tjetra,edhe ato dy te mira qe ishin po ishin te fejuara e keshtu qe s'te vente mendja te qije ndonjeren vecse ti bije me dore...Ne ate kohe ne shkolle vinin studente te universitetit qe mbaronin per mesuesi e qe jepnin praktiken.Ne klasen tone erdhi shyqyr zotit nje kryepidh e qe quhej Anila e jepte histori si lende.qe kur e pashe me pelqeu shume ndoshta sepse vishej dhe ne menyre teper klasike dhe vecanerisht kur vishte nje fund te shkurter ma hiqte trurin me ato shalet e bukura dhe me ate ecjen e saj te shoqeruar nga zhurma e kepuceve me taka.

As vet se mora vesh pse me mori zet qe ne fillim ndoshta sepse beja gallata me shokun e bankes ndersa ajo shpjegonte apo ngaqe i shikoja si i fiksuar kofshet kur ishte ulur tek tryeza e saj dhe ajo sic duket e kish vene re kete gje.Ishte pak e eger si karakter po e mire si pidh keshtu qe i falej cdo gje.Nejse kisha vene re se mua me trajtonte keq sa njehere iu pergjigja keq fare.Megjithate kisha kuptuar dicka qe kur se kisha mendjen ajo me veshtronte here pas here.Festat po afroheshin dhe mesuesi une kujdestar nje dite su paraqit ne shkolle...na thane se kishte bere aksident dhe se s'dihej per sa kohe do mungonte keshtu imagjononi ke zgjodhen ne vend te tij...Anilen pra.Tani mendova me vete kjo do me shkaterroje,por isha gabuar. Nje dite kur kisha mbaruar mesimin dhe po kthehesha per ne shtepi filloi te binte nje shi i forte qe me zuri sapo dola nga porta e shkolles...ndersa ecja ndjej ne krahun tim nje makine qe po ecte ngadale dhe qe ndaloi pak para meje.Imagjinoni kush ishte ,mesuesja e historise...deshiron te te percjell deri ne shtepi-me tha ajo.po mire i thashe une e hyra brenda ne makine.Duke ecur rruges filloi te me fliste mbi menyren sesi sillesha me te nejse po e ndjeja qe deshironte te hapte nje bisede me intime,sepse po me pyeste nese kisha te dashur dhe nese kisha kryer mardhenie seksuale ndonjehere-jo.i thashe une,jam akoma i virgjer dhe ndersa po flisnim ndjej doren e saj tek gjuri im e qe po rreshqiste lart avash-avash.

Ne kete moment me mbuluan djerset dhe ajo e kuptoi poziten time e me tha te qetesohesha e ma vuri doren ne mes te kembeve dhe filloi te me ferkonte mikun...e di c'ke me tha,shkojme me pare tek shpia ime,se prinderit kane shkuar ne nje qytet tjeter e keshtu jemi vetem.U ngjitem lart dhe aty filloi festa...ajo filloi te me puthte dhe me zbertheu pantallonat dhe nxorri jashte karin tim qe ishte gjysem i fryre e gjysem i lagur dhe filloi ta thithte si e terbuar.Une ne kete kohe fillova ti ferkoj pidhin po pa i hequr mbathjet e keshtu i futa dy gishta ne pidh duke i levizur me shpejtesi...ajo po renkonte nga kenaqesia dhe per nje moment hoqi karin nga goja dhe me tha tja fusja brenda...ne fillim ja ferkova tek llapat e pidhit pastaj fillova ta qi.e mbeshteta tek tavolina e guzhines e ndersa e qija po i lepija cicat e fryra nga eksitimi derisa po ja kafshoja...ajo renkonte dhe me jepte shuplaka ne bythe e pak me vone me futi gishtin e vogel te dores ne vrimen e bythes...kjo gje me beri qe te vija e pas pak ja hoqa karin nga pidhi dhe ne kete cast kari filloi te sprucoje me shpejtesi mbi pidhin e fryre...kari ishte varur dhe keshtu ajo pasi e pastroi nga sperma e mbetur mbi koken e karit filloi ta lepije sa te fryhej.

Degjo me tha -kete here do ma fusesh ne bythe po pa lubrifikant se dua ta ndjej me se mire karin tend...ok i thashe dhe fillova tja fusja ne bythe po e ndjeja qe kari po me dhimbte ndoshta ngaqe vrima ishte e ngushte dhe pa vazelin...ajo ulerinte dhe po ankohej se i dhimbte...te dhemb i thashe ndersa po e palloja...po u pergjigj ajo-atehere ta heq...joooooooooo o u pergjigj prerasi.ti mendo te me qish sa me fort me tha .Kari me dhimbte por nderkohe po me pelqente kjo qirje ndoshta dhe nga renkimet e Aniles .Vryma e bythes po i behej ngjyre vjole dhe une po prishesha...po prishem i thashe...hiqe me tha dhe kur ja hoqa u kthye me fytyre nga une dhe filloi ta fuste karin ne goje e ta thithte...ne kete menyre su mbajta me dhe ja derdha brenda,goja e saj u mbush me spermen time te nxehte e ajo lepiu buzet...Me vdiqe i thashe,ma more jeten,dhe ajo buzeqeshi e kenaqur.Kjo histori zgjati dhe per nja dy muaj te tjere derisa ajo iku ne nje shkolle tjeter nejse ne e frekuentonim njeri-tjetrin dhe sigurisht qiheshim si te terbuar...vazhdon......
 
     29 10 2010 (01:04)
Pages     Key     1 Page 1 Total:8 post