logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
19 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  Total:181 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Imagjinoni dikend nga antaret.....
Imagjinoni dikend nga antaret..... - 04 08 2013 - 11:49
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Dua te jete teme me shum per gallate ..pra do shprehim imagjinaten tone per njeri tjetrin ne menyra icik qesharake por edhe serioze po deshem.... ne asnje menyre nuk dua te lexoj komente duke fyer njeri tjetrin....

Hajde te shohim ku na dergon imagjinata jone.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Ardin, tani qe ka ndryshuar fene e ka filluar argjeron ,dhe Huaneten si "hoxhenicen" e tij qe i jep "leksione" si ta mbaj prapanicen "drejt" ne ajer
 
     04 08 2013 (11:49)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
gigo ka thene me pare:
imagjinoj nje dhome te3 vetme dhe shume anetar te meemires brenda duke lozur ashtu ashtu.....
gigo-86|Data:11 05 2011 -22:00|post:37713|


ashtu ashtu????
 
     20 09 2011 (12:43)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Divine ka thene me pare:
Bardhin duke mjele dhite
Divine-302|Data:09 08 2011 -14:09|post:38085|


hahhahhahahhahahahhahahahaha o love me ke shkri sa kam qesh


 
     09 08 2011 (22:22)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Bardhin duke mjele dhite
 
     09 08 2011 (14:09)
  Esma

Esma


Register: 27 09 2010
From:
Points: 97
Hahahahaha sje normal ti hahhahahaaha sa kam qesh me kete foto.... haahahahaahahahahahaahahah
 
     30 06 2011 (23:14)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Divine ka thene me pare:
Esmen kur ben Vip_en
Divine-302|Data:30 06 2011 -20:45|post:37989|


hohoohoh sa e fort


Jadushen loven teme
 
     30 06 2011 (22:41)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Esmen kur ben Vip_en
 
     30 06 2011 (20:45)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
imagjinoj nje dhome te3 vetme dhe shume anetar te meemires brenda duke lozur ashtu ashtu.....
 
     11 05 2011 (22:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
BiG MaMa ka thene me pare:
Quote to: Ester | User id:294 | Nr: post:18700 | Forum id:158 | Data:Jun Thu 03 06 2010 (10:05:18) |

Esterina kush je ti?Nejse pak e hic rendesi ka kush je...
Paske fantazi shume te zhvilluar ti,aq shume saqe as nje fije floku timen se paske fantazu sic e kam;)

Meqe ra fjala,po te shkruaj si te imagjinoj une ty:
Ti je e gjate i meter e i qebap,dmth kaq shume e gjate, sa te kane dale kembet te fotografia e pashaportes(nese ke ee kuptohet),floket model peshku,ngjyre ylberi perzier me boje tulle,e trashe ne forme sfere,dmth me pjese ndertimi pa leje gjithkund,hahahaha...Single dhe ti gjithashtu,pas tre martesave te deshtuara...
Je tip qe preferon te besh punet e mengjesit ne darke
[/b];),por mire e ke se punet e mira behen avash-avash,hihihihi;Meqe genjen e thua qe une s'di not,po te kujtoj qe njehere te kam shpetuar familjarisht hahahah.
UPs harrova edhe qe ke buze aq te trasha sa s'te del i laps per te bere konturin e buzave mgjes per mgjes hahahahaha....

Hajde tungi nashti se te bona shume te bukur eee
e devi dirmi grazie ;);)
BiG MaMa-272|Data:03 06 2010 -12:25|post:18710|


 
     11 05 2011 (18:35)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
PRIDE ka thene me pare:
Imagjinoj Mice ne frontin e luftimit ahahahaahahahahhh e veshur me uniforem
PRIDE-56|Data:21 12 2010 -18:52|post:33370|


Para Partizan uuuurrrrrraaaaaa ,me pelqen pershkrimi hihi
 
     21 12 2010 (19:29)
Pages     Key     19 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  Total:181 post