logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
15 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15  Total:141 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Pyetje dedikur Fermave....te cilat do pergjigjen.
Pyetje dedikur Fermave....te cilat do pergjigjen. - 11 10 2010 - 18:41
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Besoj qe edhe ne Femrat kemi nevoj per keshilla dhe do ishte mire te ndanim mendimet tona se bashku.
Kjo teme doket kete qellim....ti bejm pyeje ne ndryshme njera tjeres...per hallet dhe gjerat me te cilat jena na perballon.

Edhe meshkujt do jen icik kurreshtar qe te kuptojne boten Femerore...Si thoni ju Goca ben tju pergjigjemi nese pyetje e tyre jan te arsyeshme...dhe nese ne ndoj raste fjalet e tona dhe mendimi yne ju ndihmon Atyre qe te bejn gjerat qe duhet... per te mos lenduar nje femer...dhe per ta kuptuar boten femerore..pa te cilen ata nuk jetojne.


Uroj te kemi shkembime mendimesh dhe debate te lloj llojshme.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
User132523 ka thene me pare:
Pse femrat jane te brishta dhe pelqejne me shume meshkujt agresive?
User132523-20100519132523|Data:01 08 2010 -00:29|post:21661|


Sepse u krijua per te qene e brishte.
Dhe jo gjithmone jane te pelqyer meshkujt agresiv.


Ps//E kam lexuar edhe here tjeter kete pyetje, dhe nuk e kuptoj pse ju meshkujve ju eshte ngulitur ne tru qe femrat pelqejne meshkujt agresive.
 
     11 10 2010 (18:41)
  gigokob

gigokob


Register: 31 08 2010
From: Italy
Points: 64
kush eshte me e mira
 
     31 08 2010 (23:23)
  Konti.

Konti.


Register: 04 12 2007
From: Albania
Points: 184
;)
 
     16 08 2010 (21:36)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Mor nuk mundesh me me tregu ti se cila eshte pika jem e dobte!
 
     16 08 2010 (14:52)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
ricco ka thene me pare:

Pse ju femrat jeni aq te embla dhe jeni pika jem e dobte?!
ricco-15|Data:16 08 2010 - 09:06|post:22213|

Sepse ti po ja fut kot, se FEMRAT nuk jan pika e jote e dobet, inhalla nuk jan te gjitha njejt per ty..;)
 
     16 08 2010 (14:15)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Pse ju femrat jeni aq te embla dhe jeni pika jem e dobte?!
 
     16 08 2010 (09:06)
  User132523

User132523
Pse femrat jane te brishta dhe pelqejne me shume meshkujt agresive?
 
     01 08 2010 (00:29)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: User200537 | User id:20100405200537 | Nr: post:18475 | Forum id:158 | Data:Jun Tue 01 06 2010 (20:57:26) |
Kur nje mashkull eshte egoist,kur nje mashkull vendos kushte te cilat nuk duhen vendosur,kur nje mashkull jep vetem urdhera,kur nje mashkull nuk pranon kritika po thot si them une dhe ska
 
     01 06 2010 (21:05)
  User200537

User200537
Quote to: PRIDE | User id:56 | Nr: post:18472 | Forum id:158 | Data:Jun Tue 01 06 2010 (20:53:18) |

Pak femra ka si ti pra,


Cka urreni te nje mashkul?
 
     01 06 2010 (20:57)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: User200537 | User id:20100405200537 | Nr: post:18468 | Forum id:158 | Data:Jun Tue 01 06 2010 (20:47:03) |
Nuk me pelqen te bej INTERESANTEN nese do me pelqeje skam pse ta le te me vije pas
 
     01 06 2010 (20:53)
Pages     Key     15 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15  Total:141 post