logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
10 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10  Total:94 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Pyetje dedikuar Meshkujve... Te cilet do pergjigjen.
Pyetje dedikuar Meshkujve... Te cilet do pergjigjen. - 21 03 2010 - 22:36
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Te hap nje teme te keti lloj per gjinin femrore dhe mos te bej te njejten gje per meshkujt mu duk e pa drejte.
Kshu qe do jet tema e njejt vetem qe ketu do jen pergjigjet e meshkujve.qofte duke diskutar cunat mes vete per ndoj gje.
Ose ne feram te marrim sa me shum informata per boten mashkullore.... jemi pak te gjithanshme ne ...dhe per me shum kurioze.... kshu qe do ju vdesim me pyetje. hihihih

Goca gjithcka qe duam te dim per meshkujt e kemi edhe mundesin per kete gje.... te shohim sa larg jemi nga bota e tyre...ca nuk dim dhe cka dim per gjinin pa te cilen ne nuk do ishim kaq te lumtura.


Uroj te kemi shkembime mendimesh dhe debate te lloj llojshme.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Konti.

Konti.


Register: 04 12 2007
From: Albania
Points: 184
SWEET ANGEL ka thene me pare:

nese ju cunat do te benit nje zgjidhje ndermjet nje vjaze qe ka leke

---> e nje vajze qe ska por qe ju e doni ke do zgjidhni <-----------?


SWEET ANGEL-53|Data:05 06 2010 - 20:40|post:19151|


Ke bere pyetje por i ke dhene vete pergjigje !!:)

 
     17 08 2010 (21:45)
  User004424

User004424
o devine nuk rin dote pa folur ti lal ...
nejse devin te kesh nje gje parashysh ato qe kemi ne ti si vjen as...
ke ajo poshte e kupton lal ku e kam muhabetin tek kjo...(!););););)
 
     06 06 2010 (20:53)
  User103209

User103209
Quote to: Divine | User id:302 | Nr: post:8531 | Forum id:158 | Data:Mar Tue 23 03 2010 (22:41:37) |
DIVINE TA THEM UNE;
SJELLIN GJITHE STRESIN E DITES NE CHAT APO FORUM
PER MENDIMIN TIM KJO PYETJE SU PERSHTATET CUNAVE SPS ATA QE SHAJNE JANE KUCKA CUNA- KOMPLEKSIKI-TE NGATERRUAR NE VETVETE-(LLOJ FEMRE)
-MBASE RRETH E RROTULL KANE FEMRA TE KEQIJA DHE MENDOJNE GJITHE FEMRAT ASHTU JANE
DIVINE
 
     06 06 2010 (07:09)
  Olsen77

Olsen77


Register: 04 12 2008
From:
Points: 44
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:19151 | Forum id:158 | Data:Jun Sat 05 06 2010 (20:40:14) |
ate me lek sweet jemi ne kapitalizem
 
     06 06 2010 (00:01)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:19151 | Forum id:158 | Data:Jun Sat 05 06 2010 (20:40:14) |

un pervete te dyten se paret i kam vet
 
     05 06 2010 (21:30)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
nese ju cunat do te benit nje zgjidhje ndermjet nje vjaze qe ka leke e nje vajze qe ska por qe ju e doni ke do zgjidhni ?
 
     05 06 2010 (20:40)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: biu | User id:318 | Nr: post:18633 | Forum id:158 | Data:Jun Wed 02 06 2010 (19:51:39) |
me pelqejne djemte serioz, e te gjitha femrat e kane kete preference per djemt serioz, se kuptoj pse thoni pse si pelqeni?
 
     05 06 2010 (20:36)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
Quote to: biu | User id:318 | Nr: post:18633 | Forum id:158 | Data:Jun Wed 02 06 2010 (19:51:39) |
Perderisa je kap ke emri im,do te thote se ma ke drejtu mua kete pyetje,dhe po te pergj.
Personalisht me pelqejne meshkujt serioz,dhe nuk jam dakort me ate qe thua pse ju femrat nuk pelqeni meshkujt serioz.
 
     02 06 2010 (19:58)
  biu

biu


Register: 19 02 2010
From: Albania
Points: 0
Quote to: PRIDE | User id:56 | Nr: post:14697 | Forum id:158 | Data:May Tue 11 05 2010 (20:32:36) |
Do te doja t'ju pyesja pse femrat nuk pelqejn djemt serioz?
 
     02 06 2010 (19:51)
  biu

biu


Register: 19 02 2010
From: Albania
Points: 0
Quote to: TIA | User id:62 | Nr: post:14719 | Forum id:158 | Data:May Tue 11 05 2010 (23:51:49) |
Pse ju mendoni qe ai qe ka ndermend te tradhetoj nuk eshte ne gjendje te mbaj nje numer ne mendje,as mos e mendonise munde te gjeni gje sepse ata numra mbahen mend dhe nuk ka nevoje per ti regjistruar.
 
     02 06 2010 (19:40)
Pages     Key     10 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10  Total:94 post