logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
4 Page 1  2   3   4  Total:32 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar??
Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar?? - 17 03 2016 - 14:05
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Une per vete kam lexuar nga Stephen Booth Blood on the Tongue.

Nje histori shum e bukur mbrenda saj me shum mister... Ku Ben cooper dhe Diane Fry si Detektiv kan pune jashtezakonisht te madhe dhe me shum pergjegjesi te identifikojne Viktimat dhe vrasesit e tyre....


teper e bukur dhe rrenqethese...
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2


Aleph te Paulo Coelho jam duke e lexuar
 
     17 03 2016 (14:05)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2


Shtriga e Portobelos Paulo Coelho

Ndjesia e Smilles per deboren Peter Hoeg
 
     07 03 2016 (10:54)
  Gestjana

Gestjana


Register: 04 03 2016
From:
Points: 5
Katedralja e Parisit Viktor Hygo. Nje histori rrenqethese midis gungacit Kuazimodo dhe ciganes Esmeralda. Histori qe godet rende informalitetin e popullit. Ndonese kjo histori ka nje fund te trishte (Esmeralda dhe Kuazimodo vdesin) ajo mbetet nje nga me te vleresuarat dhe me te pelqyerat gjithashtu.
 
     04 03 2016 (18:12)
  Arisona

Arisona


Register: 28 11 2015
From:
Points: 0
Nicholas Sparks Nje shetitje e paharrueshme
 
     28 11 2015 (12:09)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Drita midis oqeaneve te M.L.STEDMAN

Shume shume i bukur , e kam lexuar me nje fryme.
 
     20 09 2015 (10:56)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2

Purge te Sofi Oksanem dhe Au Rayaume des Femmes te Irene Frain
 
     21 06 2015 (11:01)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Femijet e jacaranda te Sarah Delijani
 
     17 04 2015 (18:54)