logo meemira.com

     

 I nuovi topic possono essere aperti solo dal Forum owner
3 Page 1  2   3  Total:25 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar??
Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar?? - 20 04 2014 - 18:53
  TIAProfilo per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Amici di TIA  

Forumi TIA   

Une per vete kam lexuar nga Stephen Booth Blood on the Tongue.

Nje histori shum e bukur mbrenda saj me shum mister... Ku Ben cooper dhe Diane Fry si Detektiv kan pune jashtezakonisht te madhe dhe me shum pergjegjesi te identifikojne Viktimat dhe vrasesit e tyre....


teper e bukur dhe rrenqethese...
  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Mille Soleils Splendides te Khaled Hosseini eshte shume i bukur si liber
 
     20 04 2014 (18:53)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
La louve blanche te Theresa Revay
 
     01 09 2013 (21:43)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
Alexis Carrel - Njeriu, kjo qenie e panjohur
 
     05 01 2011 (15:53)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073


Jo se shquhem si ndonj lexues i madh, apo i rregullt, por lexoj edhe un ndonjher ndonj libr. Koht e fundit lexova romanin e shkruar nga novelistja angleze VICTORIA HISLOP, pasi m trhoqi vmendjen sepse i bn shum publicitet n media t ndryshme dhe kan filluar ta xhirojn edhe si serial televiziv. Romani titullohet: THE ISLAND: Ishulli. Pr mendimin tim ja vlen ta lexosh, sepse bn fjal pr ngjarje shum interesante.

 
     05 01 2011 (15:09)
  gigokob

gigokob


Register: 31 08 2010
From: Italy
Points: 64
tango elektrike e Tjuna Notabartolo
 
     09 09 2010 (00:01)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
agim, me nje vapir
 
     07 09 2010 (19:29)
  Konti.

Konti.


Register: 04 12 2007
From: Albania
Points: 184
Gazeta Panorama
( Kishte goxha artikull Sote !! )
 
     05 09 2010 (16:27)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Gruaja e nje mije sekreteve i Barbara Wood
 
     05 09 2010 (16:07)