logo meemira.com

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
3 Page 1  2   3  Total:29 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar??
Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar?? - 28 11 2015 - 12:09
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Une per vete kam lexuar nga Stephen Booth Blood on the Tongue.

Nje histori shum e bukur mbrenda saj me shum mister... Ku Ben cooper dhe Diane Fry si Detektiv kan pune jashtezakonisht te madhe dhe me shum pergjegjesi te identifikojne Viktimat dhe vrasesit e tyre....


teper e bukur dhe rrenqethese...
  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  Arisona

Arisona


Register: 28 11 2015
From:
Points: 0
Nicholas Sparks Nje shetitje e paharrueshme
 
     28 11 2015 (12:09)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Drita midis oqeanėve te M.L.STEDMAN

Shumė shumė i bukur , e kam lexuar me njė frymė.
 
     20 09 2015 (10:56)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2

Purge te Sofi Oksanem dhe Au Rayaume des Femmes te Irene Frain
 
     21 06 2015 (11:01)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Fėmijet e jacaranda te Sarah Delijani
 
     17 04 2015 (18:54)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Mille Soleils Splendides te Khaled Hosseini
 
     20 04 2014 (18:53)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
La louve blanche te Theresa Revay
 
     01 09 2013 (21:43)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
Alexis Carrel - Njeriu, kjo qenie e panjohur
 
     05 01 2011 (15:53)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073


Jo se shquhem si ndonjė lexues i madh, apo i rregullt, por lexoj edhe unė ndonjėherė ndonjė libėr. Kohėt e fundit lexova romanin e shkruar nga novelistja angleze VICTORIA HISLOP, pasi mė tėrhoqi vėmendjen sepse i bėnė shumė publicitet nė media tė ndryshme dhe kanė filluar ta xhirojnė edhe si serial televiziv. Romani titullohet: THE ISLAND: Ishulli. Pėr mendimin tim ja vlen ta lexosh, sepse bėn fjalė pėr ngjarje shumė interesante.

 
     05 01 2011 (15:09)