logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
1 Page 1 Total:5 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Urime muaji i shenjte i Ramazanit.
Urime muaji i shenjte i Ramazanit. - 06 09 2010 - 23:25
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Urime te gjith antarve e fese Muslimane per muajin e Shenjte te Ramazanit.
Zoti ua lehtesoft agjerimin, Ju Pranoft lutjet e juaja, ndriqoft miresine tuaj dhe ju pranoft pendimin ne cdo gabim qe keni bere.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  gigokob

gigokob


Register: 31 08 2010
From: Italy
Points: 64
desha me ditur nese mund te behet dashuri gjate muajit te shenjte e te madherishem te ramazanit
 
     06 09 2010 (23:25)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
edhe une i uroj te gjith myslimanve ne forum apo chat dhe te gjith atyre qe agjerojne nje muaj te bukur te ramazanit .eljana
 
     12 08 2010 (14:52)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
Urime te gjith antarve e fese Muslimane per muajin e Shenjte te Ramazanit.
Zoti ua lehtesoft agjerimin..........me respekt mice
 
     12 08 2010 (13:25)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Te lumte dora oj TIA,cdohere ke qene freski e webfaqes.

Uroj edhe une te gjithve besimtarve kete muaj te shenjte,pra muajin e Ramazanit,me shprese dhe deshire qe ky muaj te jet muaj i solidaritetit,mireqenies,lumturise,pajtimit,humanitetit ne mes njerzve.

Agjerim te lehte per gjithe besimtaret.

Agjeruesi i le
ngasherimet intime, ushqimin dhe pirjen per hir Tim. Agjerimi eshte mburoje,
e ai qe agjeron ka dy gezime: kur han iftarin dhe kur takohet me Zotin e
vet”

 
     12 08 2010 (09:27)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Nje urim per kte muaj te shejt shko dhe nga ana ime..Urime gjithe besimtarve mysliman Ramazanin dhe qe zoti ua letsoft agjerimin dhe ua pranoft lutjet dhe pendimet e gjithsecilit .Paqja,bekimi dhe meshira e Zotit raft mbi ne.:)
 
     11 08 2010 (10:08)
Pages     Key     1 Page 1 Total:5 post