logo meemira.com

     

 I nuovi topic possono essere aperti solo dal Forum owner
19 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  Total:190 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Pergjigju pyetjes se personit siper.dhe bej nje pyetje personit qe vjen pas teje.
Pergjigju pyetjes se personit siper.dhe bej nje pyetje personit qe vjen pas teje. - 29 12 2010 - 21:10
  TIAProfilo per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Amici di TIA  

Forumi TIA   

Pra eshte teme e thjesht dhe besoj qe do mundesoj qe komunikimi yne te jet edhe me i bukur.


Pyetje ime eshte kjo

Ku jetoni dhe me cfar mirreni momentalisht?
  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
me then te drejten dhe keq sjam per sherr.

kush esht shakaja,surpriza,ose dhurata me bukur qe keni mar deri tashti?
 
     29 12 2010 (21:10)
  JULJAN

JULJAN


Register: 03 12 2010
From: Albania
Points: 50
me shoqerine ne Franc
ju pelqen sheri?
 
     25 12 2010 (18:19)
  loli1

loli1


Register: 12 10 2010
From:
Points: 56
do jem ne tiran prane familjes time

po ju?
 
     24 12 2010 (18:31)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Edhe tek ne u bo shume nice.


Naten e ndrrrimit te motmoteve ku do jesh ?
 
     21 12 2010 (13:49)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Ketej festa ka fillu edhe qyteti eshte zbukuru

Po asnje tek ju?

PS// e bera me rime
 
     08 12 2010 (08:46)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
TIA Rispondo a::
Divine Rispondo a::
ja "kazanin" e çajit qe jam duke e pire tanicila eshte gjeja e keqe qe ke bere sot?
Divine-302|Data:05 12 2010 -09:39|post:32055|


Dua nje qaj edhe une ,
Akoma skam be gje, uuu po akoma jam me pixhama

Si eshte koha tek TY, me shi bore apo ngrica?
TIA-62|Data:05 12 2010 -09:42|post:32057|


E kam per vete çajin qe kshu çohu e beje vete po te pihet


Me bore e ngrica

A ndihen ndopak atmosfera e festave tek ju?
 
     05 12 2010 (09:49)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Divine Rispondo a::
ja "kazanin" e çajit qe jam duke e pire tanicila eshte gjeja e keqe qe ke bere sot?
Divine-302|Data:05 12 2010 -09:39|post:32055|


Dua nje qaj edhe une ,
Akoma skam be gje, uuu po akoma jam me pixhama

Si eshte koha tek TY, me shi bore apo ngrica?
 
     05 12 2010 (09:42)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
ja "kazanin" e çajit qe jam duke e pire tanicila eshte gjeja e keqe qe ke bere sot?
 
     05 12 2010 (09:39)