logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
19 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  Total:190 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme Pergjigju pyetjes se personit siper.dhe bej nje pyetje personit qe vjen pas teje.
Pergjigju pyetjes se personit siper.dhe bej nje pyetje personit qe vjen pas teje. - 29 12 2010 - 21:10
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Pra eshte teme e thjesht dhe besoj qe do mundesoj qe komunikimi yne te jet edhe me i bukur.


Pyetje ime eshte kjo

Ku jetoni dhe me cfar mirreni momentalisht?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Savina

 Savina


Register: 15 03 2010
From: Greece
Points: 721
me then te drejten dhe keq sjam per sherr.

kush esht shakaja,surpriza,ose dhurata me bukur qe keni mar deri tashti?
 
     29 12 2010 (21:10)
  JULJAN

JULJAN


Register: 03 12 2010
From: Albania
Points: 50
me shoqerine ne Franc
ju pelqen sheri?
 
     25 12 2010 (18:19)
  loli1

loli1


Register: 12 10 2010
From:
Points: 56
do jem ne tiran prane familjes time

po ju?
 
     24 12 2010 (18:31)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Edhe tek ne u bo shume nice.


Naten e ndrrrimit te motmoteve ku do jesh ?
 
     21 12 2010 (13:49)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Ketej festa ka fillu edhe qyteti eshte zbukuru

Po asnje tek ju?

PS// e bera me rime
 
     08 12 2010 (08:46)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
TIA ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
ja "kazanin" e çajit qe jam duke e pire tanicila eshte gjeja e keqe qe ke bere sot?
Divine-302|Data:05 12 2010 -09:39|post:32055|


Dua nje qaj edhe une ,
Akoma skam be gje, uuu po akoma jam me pixhama

Si eshte koha tek TY, me shi bore apo ngrica?
TIA-62|Data:05 12 2010 -09:42|post:32057|


E kam per vete çajin qe kshu çohu e beje vete po te pihet


Me bore e ngrica

A ndihen ndopak atmosfera e festave tek ju?
 
     05 12 2010 (09:49)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Divine ka thene me pare:
ja "kazanin" e çajit qe jam duke e pire tanicila eshte gjeja e keqe qe ke bere sot?
Divine-302|Data:05 12 2010 -09:39|post:32055|


Dua nje qaj edhe une ,
Akoma skam be gje, uuu po akoma jam me pixhama

Si eshte koha tek TY, me shi bore apo ngrica?
 
     05 12 2010 (09:42)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
ja "kazanin" e çajit qe jam duke e pire tanicila eshte gjeja e keqe qe ke bere sot?
 
     05 12 2010 (09:39)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
PRIDE ka thene me pare:
BoksinCila eshte embelsira juaj me e preferuar?

PRIDE-56|Data:13 11 2010 -19:35|post:30535|


Indiankat- vdes per to


Gjeja me e bukur qe bet sot?
 
     05 12 2010 (09:36)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
BoksinCila eshte embelsira juaj me e preferuar?
 
     13 11 2010 (19:35)
Pages     Key     19 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19  Total:190 post