logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
4 Page 1  2   3   4  Total:32 post
TIA HOME FORUMS Te mblidhemi rreth guzhines..... Sa jeni te zotet ne guzhine???
Sa jeni te zotet ne guzhine??? - 29 07 2010 - 22:01
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Cfar dini te pegadisni?? Gatimi per ju eshte pune me zor apo keni qef te gatuani???
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Ja nje pjate e Pergatitur nga une.

Me pelqen te gatuaj sidomos kur i fus dhe fantazine time.


Kjo pjate permban linguine all'astice .
Ketu ne rome kjo pergatitje kushton minimumi 70-80 euro.
 
     29 07 2010 (22:01)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Quote to: Divine | User id:302 | Nr: post:14301 | Forum id:160 | Data:May Fri 07 05 2010 (18:41:35) |
bravo divine une se kam fare pasion gatimin por gjithsesi me pelqen te gatuaj per miqte i dedikohem komplet drekes apo darkes .
 
     10 06 2010 (11:42)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2Une kam shume qef te gatuaj qe kshu eshte diÁka qe e bej me shume kenaqesi .
 
     07 05 2010 (18:41)
  anxhela

anxhela


Register: 02 03 2010
From: Greece
Points: 48
un per vete skam ide nga guzhina vetem makarona me kima di te gatuaj
 
     07 05 2010 (18:38)
  Ester

Ester


Register: 15 02 2010
From:
Points: 12
Quote to: sy jeshili | User id:278 | Nr: post:9896 | Forum id:160 | Data:Mar Wed 31 03 2010 (11:31:37) |
pu pu per gatim jam zero di vetem me bo makarona sa per te then qe gatuaj
 
     04 05 2010 (17:07)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
duhet me bo ndonj ekurs guzhine me qen te zot se keshtu ahaahaaaaaaaaaaa se keshtu mir qe dijm te lyej ndonje fet buk me gjalp se gjo tjeter ;);););)
 
     31 03 2010 (11:31)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
Quote to: Konti. | User id:22 | Nr: post:8102 | Forum id:112 | Data:Mar Sat 20 03 2010 (19:02:13) |pse di ta bosh dhe ket ti ???????
 
     31 03 2010 (10:29)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
;);) mos na pyet per gatim sejena patate ...pastaj per cfar jeni ju gocat kot perket pun jeni te gatuani neve ;););););)
 
     30 03 2010 (21:57)
  GAZEP DAPI

GAZEP DAPI


Register: 07 03 2010
From: Italy
Points: 1
SOLE..NDOSHTA SE KE KUPTUAR , POR INSTIKTIVISHT KE BERE ATE QE ESHT NE SUBKONSHIN E FEMRES, KE GATUAR...
 
     21 03 2010 (20:55)
  SOLE

 SOLE


Register: 28 01 2010
From:
Points: 2054
Quote to: Olsen77 | User id:3 | Nr: post:8239 | Forum id:112 | Data:Mar Sun 21 03 2010 (14:07:19) |
normal qe ne mengjes
 
     21 03 2010 (14:14)
Pages     Key     4 Page 1  2   3   4  Total:32 post