logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
5 Page 1  2   3   4   5  Total:44 post
TIA HOME FORUMS Tema Zemre Eshte me e leht te biesh ne Dashuri me nje person qe e ke mik/mike apo me nje qe nuk e njeh fare?
Eshte me e leht te biesh ne Dashuri me nje person qe e ke mik/mike apo me nje qe nuk e njeh fare? - 09 11 2010 - 12:30
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

SDo doja te komentonin lidhje me pyetjen qe i kam vene temes.
Sipas mendimin tuaj a eshte me e leht te dashurhesh ne nje person te cilin e njeh per nje kohe ( edhe nese ai/ ajo eshte ne nje shoqeri me ju)
Apo mendoni qe me e mundur eshte te biesh ne dashuri me nje person te cilin e njeh pak ose nuk e njeh fare?


ps// Do pergjigjem ene une me vone.:)
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Gjitha opcionet jane ne loje.
 
     09 11 2010 (12:30)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Per mua shoqeria mund te kthehet ne dashuria po jo ne shume raste. Duhet te jesh
i/e sigurt per ate qe ndjen perndryshe do humbasesh edhe dashurin edhe shoqerin...
 
     09 11 2010 (12:26)
  ERIKA

ERIKA


Register: 29 10 2010
From: Albania
Points: 77
Nuk e di , smund te them qe te biesh ne dashuri me cilindo eshte e lehte por do te thosha qe pasi ndjenjat e tua per nje mikun tuaj te cojne drejt dashurise eshte me e lehte te pranosh ate sepse ske prokupime te llojit"jo nuk e njoh po sikur mos te jete ashtu si mendoj une " pra lehteson gjerat per te pranuar ate qe ndenjen pa dyshim
 
     09 11 2010 (09:28)
  kamikazja

kamikazja


Register: 15 10 2010
From: Albania
Points: 27
eshte me lehte te biesh me nje qe nuk e njeh fare them une sepse me nje person qe e ke mik besoj se eshte nje cike e veshtire ta shohesh ate ne menyre tjeter
 
     20 10 2010 (14:57)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
un tun them qe vetem asaj nuk i diet mir esht me nje mike se e din se me ke del ...
 
     08 04 2010 (15:47)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
un them qe ne dashuri biet me pastruset e spitaleve ;););););););););););););)
 
     08 04 2010 (15:46)
  User1448

User1448
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:8104 | Forum id:32 | Data:Mar Sat 20 03 2010 (19:03:10) |
 
     02 04 2010 (22:07)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Quote to: jana | User id:152 | Nr: post:8082 | Forum id:32 | Data:Mar Sat 20 03 2010 (18:12:48) |


Ne jete ndodh qe te ndryshosh edhe mendimin per dicka... dhe kjo me ka ndodh edhe mua ..dikur isha kategorisht Kunder kesaj thenje ..por vertet ndojhere bindesh qe nuk ka miqesi mes dy gjinive.... njeri mund te ket mendjen tek miqesia ..por tjereti..hmmm e veshtir..dhe kjo me shum ndodh tek meshkujt... kan zemer te dobet ...kur kan nje femer te bukur afer... se perballojne te len per dike tjeter
 
     20 03 2010 (20:21)
  Konti.

Konti.


Register: 04 12 2007
From: Albania
Points: 184
Quote to: SWEET ANGEL | User id:53 | Nr: post:8107 | Forum id:32 | Data:Mar Sat 20 03 2010 (19:05:50) |

e paske komshiun ......me kombesi tjeter (G*** );););););););););););););)
Ca fatkeqesie !! :)
 
     20 03 2010 (19:11)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: Konti. | User id:22 | Nr: post:8106 | Forum id:32 | Data:Mar Sat 20 03 2010 (19:04:42) |
QENKE MIRE TE BEKAN NDONJE PUNE NDERSA KOMSHIU IM VETEM SA HIP E ZBRET SHKALLET;);););););););););)
 
     20 03 2010 (19:05)
Pages     Key     5 Page 1  2   3   4   5  Total:44 post