logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
1 Page 1 Total:9 post
TIA HOME FORUMS Tema Zemre Ndjenja apo Akti??? Cila eshte tradheti me e madhe sipas jush?
Ndjenja apo Akti??? Cila eshte tradheti me e madhe sipas jush? - 11 09 2010 - 18:35
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Sipas mendimit tuaj cila nga keto eshte tradheti me e madhe ose a jan tadheti qe te dyjat.

Pra ndodh te ndjesh dicka per nje person edhe pa e prekur ose pa pasur kontakt fizik,
Pra kjo do ishte NDJENJA .
Ndersa mund te mos e ndjesh por te kesh nje akt, ndoj prekje ndoj puthje ose dicka me shum se kaq.
Ky do ishte AKTI.

Sipas jush cila eshte tradhetia dhe cila eshte me e rende se tjetra ... me e pa falshme??
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Perderisa ka arrit deri te ndjenja kjo do thot qe mund te vij dhe akti pas saj...kshu qe per mua dyjat jane te gabuara .
 
     11 09 2010 (18:35)
  DaNi.

DaNi.


Register: 19 09 2006
From: Italy
Points: 534
per mua ska rendesi ca eshte me e rend ....
rendesi ka qe une do ja pres ato veglat e punes ne te dyja rastet ....


 
     11 09 2010 (18:32)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Kuptohet,si ndjenja dhe akti jane te gabuara por dhe jane te ndare ne sy sekse.

Zakonisht femrat tradhetojne me ndjenja,ndersa meshkujt tradhetojne me aktin.

Nje mashkull i martuar tradheton vetem per deshira fizike...ndersa femra kerkon emocione te forta.
 
     11 09 2010 (16:51)
  ©Master Mind™

©Master Mind™


Register: 16 11 2008
From:
Points: 1384
Ndjenja apo akti mendoj s`ka shume rendesi...perderisa ka arritur puna deri sa te lindi ndjenje apo akt tradhetie besoj cdo gje ka marre fund...eshte thyer dicka...!
 
     06 09 2010 (21:43)
  summer_spell

summer_spell


Register: 11 05 2008
From: Albania
Points: 69
Te dyja .. Jam me parimin qe qofte dhe mendimi per nje femer apo mashkull tjeter eshte tradheti !
 
     06 09 2010 (21:33)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
te dyja jane tradhti

po mendoj se ndjenja eshte me e rende dhe e pafalshme sepse ne qofte se ndjen per dike tjeter ka mare fund ç'do gje per ty,kurse akti eshte i rende po mund te falet ne qofte se arrin te kuptosh se si eshte arritur deri ne kte akt
 
     06 09 2010 (21:13)
  majmuni vogel

majmuni vogel


Register: 17 08 2010
From: Albania
Points: 0
kur te thua te dua dhe nuk te do
 
     17 08 2010 (19:41)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Akti eshte materializim i se pares.
 
     13 08 2010 (09:06)
  PRIDE

PRIDE


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 197
PER MENDIMIN TIM TE DYJA JANE TRADHETI
POR ME E KEQJA ESHTE AKTI.
 
     24 02 2010 (11:13)
Pages     Key     1 Page 1 Total:9 post