logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
3 Page 1  2   3  Total:27 post
TIA HOME FORUMS Tema Zemre Vargje dedikuar Personit qe Doni...
Vargje dedikuar Personit qe Doni... - 25 11 2010 - 11:20
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Jeta ime ka kuptim
Vetem kur ti therret
Emrin tim.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  BiG MaMa

BiG MaMa


Register: 10 02 2010
From: Sweden
Points: 344
Nje dite pula me patokun
dashuruan shoku-shokun
dhe kendezi kur i pa,
beri be dhe tha: ....


Vazhdimin heres tjeter...
 
     25 11 2010 (11:20)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
TIA ka thene me pare:
Morena1 ka thene me pare:
Te pres...
aty ku humben gjurmet tona
aty ku bota dikur ishte e jona,
te pres...
aty ku premtimet u harruan,
aty ku une dhe ti dashuruam.

Te pres...
aty ku zogjte ishin deshmitare,
aty ku kam qeshur e ku kam qare.
Aty ku dhembjen e kam kaluar me dashuri
te pres!
te pres aty ku dielli perendon
e lind perseri

Morena1-5957|Data:10 11 2010 -13:52|post:30329|


Shum Shum Shum e bukur, Eshte krijuar nga ti Morena?
TIA-62|Data:22 11 2010 -21:24|post:31007|
Jo ,e kam lexuar tek nje liber!

 
     24 11 2010 (15:12)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
DHIMBJA ME E MADHE QE VJEN NGA DASHURIA ESHTE TA DASHUROSH DIKE QE NUK MUND TA KESH KURRRE.JU UROJ TA REALIZONI DASHURINE TUAJ.
 
     24 11 2010 (11:47)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
ju uroj fat elumturi ne dashuri mua kjo teme s,me perket pasi dashurine time e kam realizuar
 
     24 11 2010 (11:43)
  User-1116110224

User-1116110224
Morena1 ka thene me pare:
Te pres...
aty ku humben gjurmet tona
aty ku bota dikur ishte e jona,
te pres...
aty ku premtimet u harruan,
aty ku une dhe ti dashuruam.

Te pres...
aty ku zogjte ishin deshmitare,
aty ku kam qeshur e ku kam qare.
Aty ku dhembjen e kam kaluar me dashuri
te pres!
te pres aty ku dielli perendon
e lind perseri

Morena1-5957|Data:10 11 2010 -13:52|post:30329|


 
     23 11 2010 (01:12)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Morena1 ka thene me pare:
Te pres...
aty ku humben gjurmet tona
aty ku bota dikur ishte e jona,
te pres...
aty ku premtimet u harruan,
aty ku une dhe ti dashuruam.

Te pres...
aty ku zogjte ishin deshmitare,
aty ku kam qeshur e ku kam qare.
Aty ku dhembjen e kam kaluar me dashuri
te pres!
te pres aty ku dielli perendon
e lind perseri

Morena1-5957|Data:10 11 2010 -13:52|post:30329|


Shum Shum Shum e bukur, Eshte krijuar nga ti Morena?
 
     22 11 2010 (21:24)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Te pres...
aty ku humben gjurmet tona
aty ku bota dikur ishte e jona,
te pres...
aty ku premtimet u harruan,
aty ku une dhe ti dashuruam.

Te pres...
aty ku zogjte ishin deshmitare,
aty ku kam qeshur e ku kam qare.
Aty ku dhembjen e kam kaluar me dashuri
te pres!
te pres aty ku dielli perendon
e lind perseri
 
     10 11 2010 (13:52)
  Morena1

Morena1


Register: 07 09 2010
From: Greece
Points: 122
Mos mi kerko endrrat
ato iken ,u zhduken.
Mos mi kerko fjalet
ato s'di ku humben.
Mos mi kerko syte
ku dicka te lexosh
Mos ma kerko dashurine
ate me kurre s'do ta takosh!
 
     20 10 2010 (15:04)
  kamikazja

kamikazja


Register: 15 10 2010
From: Albania
Points: 27
kur me pyete ate nate ke do me shume mua apo jeten?!une tu pergjigja jeten
ti ike i deshperuar pa e ditur se jeta ime je ti
jan mbledh gjith hallexhinjt e dashurise ketu
 
     20 10 2010 (15:02)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Ne dyer zemrash trokiti shpesh,
Hyr i thoshin dikur.
Nje copez buke ai desh
Porse i jepnin gure.

Keshtu i mblodhi gure-gure
I coi ne shtepi
Dhe me ta ndertoi nje mur
Perreth zemres se tij.
 
     20 10 2010 (15:00)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:27 post