logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
2 Page 1  2  Total:14 post
TIA HOME FORUMS Bota e Sportit A luani Bastore?Dhe cfar mendoni per kete loj?
A luani Bastore?Dhe cfar mendoni per kete loj? - 06 02 2010 - 21:29
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Une per vete se kam provuar por e di qe nje pjese e mire e rinis ne Prishtine luajne dhe fitojne here pas here.


Mendimi im ... pune fati si ne cdo loj.
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Olsen77

Olsen77


Register: 04 12 2008
From:
Points: 44
jam kunder lojrave te fatit nuk ja uroj asnjerit kete ves
 
     01 07 2010 (22:47)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Quote to: TIA | User id:62 | Nr: post:20753 | Forum id:162 | Data:Jun Tue 22 06 2010 (23:22:50) |
Jo bastore kurr skam lujt po nje bast hodha sot me disa miq per ndeshjen e
Anglis dhe humbaaahihiihhi spo me shkoka me baste e lere me lujt bastore po humbisja dhe lekun e fundit skam fat kto gjona
 
     27 06 2010 (23:00)
  TIA

TIA


Register: 28 01 2010
From:
Points: 578
Luajta dje per fitoren e SPANJES i futa 10.000 Euro, dhe fitova dyfishin e tyre
Si thoni jam me fat une apo Spanja qe me dhuroj kaq shum?
 
     22 06 2010 (23:22)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
i kam inat bastet.vej bast qe gjermania del finale me ke nuk e di;););););)
 
     14 06 2010 (09:34)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998humi perseri arsenaliiiiiiiiiiiii o lele lekt e mija do nderroj skuader se nuk e di se cfare ka po iken cdo dit dhe me shum per leesh arsenali ,,,,LAMTUMIRRRRRRRRR ARSENALLLLLLLLLL
 
     16 04 2010 (08:08)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
Quote to: Mice | User id:533 | Nr: post:10554 | Forum id:53 | Data:Apr Wed 07 04 2010 (10:56:25) |
sa mir t ebehet qe i le leket cdo ti qe behesh me ardin ;););););););););) ndonje dit do humbesh edhe ;)koken ;);););)
 
     07 04 2010 (11:37)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
une kisha ven bast mrom qe fiton arsenali po humi i huma leket per kok time
 
     07 04 2010 (10:56)
  sy jeshili

sy jeshili


Register: 11 02 2010
From: Albania
Points: 399
 
     02 04 2010 (14:47)
  GAZEP DAPI

GAZEP DAPI


Register: 07 03 2010
From: Italy
Points: 1
..po, kam luajtur bastore ne shitore
 
     26 03 2010 (11:40)
  ANGEL BOY

ANGEL BOY


Register: 07 02 2010
From: Albania
Points: 678
une se kom fatin ne baste lloto e ku ra di ca jan see kam provu kam pas loz sh po sh fare!po mir e paskan ato te vjetrit qe kan xjer ate fjalen qe kush nuk ka fat ne baste ka fat me dashuri po qe as ketu nuk po kam fat une se di me kan bo magji kush di ndonej vend te me eci ke kjo e dyta se te paren se du me verte
 
     17 02 2010 (17:23)
Pages     Key     2 Page 1  2  Total:14 post