logo meemira.com
njoftime pune

  

 Nuk lejohet postimi nga antare te pa regjistruar.
1 Page 1 Total:8 post
Dreams HOME FORUMS Gjuhe Dhe Letersi Teme Hartimi
Teme Hartimi - 02 02 2012 - 17:50
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

Nese do te kishit nje hartim me teme te lire,cila do ishte tema qe do preferonit?

  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  rilind

rilind


Register: 02 02 2012
From: Macedonia
Points: 0
NJE DITE NE PIKNIK,GJUHE DHE LETERSI TEME HARTIMI
 
     02 02 2012 (17:50)
  rilind

rilind


Register: 02 02 2012
From: Macedonia
Points: 0
NJE DITE NE PIKNIK,GJUHE DHE LETERSI TEME HARTIMI
 
     02 02 2012 (17:50)
  yllka gashi

yllka  gashi


Register: 26 01 2012
From: Macedonia
Points: 0
tema dimri ne gjuhen shqipe
 
     26 01 2012 (16:52)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
HIPOKRITJA

E pashe nje mengjes tek bareste me shpejtesi me floket boje mjalti, qe ia merrte era dhe mendova: "Kesaj femre nuk ja vlen t'i flasesh, eshte vecse nje hipokrite, qe jeton ne vetmi dhe qe i pelqen vetmia"


I kalova prane dhe mendova mos isha gabuar, por jo, syte e saj flisnin me teper se shume goje llafazane. Ata sy veshtronin rreth e rrotull, si per te zbuluar kush tjeter ishte duke e pare ate ne kete moment. Sa sy komfjuze dhe te turbullt.

Jo ishte e kote ti flisja, megjithese kishim kaq kohe qe shkembenim e-maile dhe mesazhe shkrimesh, ajo nuk ishte gje tjeter, vecse nje plazme fallco qe donte te ishte gjithjmone sa me larg njerezve...........
 
     02 12 2010 (18:36)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Weekend

Sa u ngrita nga gjumi...ora 12 e drekes.Besoj se kam fjetur shume.Po fle pak te clodhem....
 
     30 11 2010 (20:30)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
Dite Dimri

Ishte dite dimri, do te shkonim ne piknik, binte shi.....e bonem pushim nuk shkuam fare ne piknik.
 
     30 11 2010 (20:24)