logo meemira.com

  

 Non possono fare post i non registrati
1 Page 1 Total:8 post
Dr.RONI HOME FORUMS Gjuhe Dhe Letersi Teme Hartimi
Teme Hartimi - 02 02 2012 - 17:50
  Dr.RONIProfilo per: Dr.RONI    

Foto Albumi Dr.RONI   

Amici di Dr.RONI  

Forumi Dr.RONI   

Nese do te kishit nje hartim me teme te lire,cila do ishte tema qe do preferonit?

  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  rilind

rilind


Register: 02 02 2012
From: Macedonia
Points: 0
NJE DITE NE PIKNIK,GJUHE DHE LETERSI TEME HARTIMI
 
     02 02 2012 (17:50)
  rilind

rilind


Register: 02 02 2012
From: Macedonia
Points: 0
NJE DITE NE PIKNIK,GJUHE DHE LETERSI TEME HARTIMI
 
     02 02 2012 (17:50)
  yllka gashi

yllka  gashi


Register: 26 01 2012
From: Macedonia
Points: 0
tema dimri ne gjuhen shqipe
 
     26 01 2012 (16:52)
  V.I.P

V.I.P


Register: 28 01 2010
From:
Points: 1376
HIPOKRITJA

E pashe nje mengjes tek bareste me shpejtesi me floket boje mjalti, qe ia merrte era dhe mendova: "Kesaj femre nuk ja vlen t'i flasesh, eshte vecse nje hipokrite, qe jeton ne vetmi dhe qe i pelqen vetmia"


I kalova prane dhe mendova mos isha gabuar, por jo, syte e saj flisnin me teper se shume goje llafazane. Ata sy veshtronin rreth e rrotull, si per te zbuluar kush tjeter ishte duke e pare ate ne kete moment. Sa sy komfjuze dhe te turbullt.

Jo ishte e kote ti flisja, megjithese kishim kaq kohe qe shkembenim e-maile dhe mesazhe shkrimesh, ajo nuk ishte gje tjeter, vecse nje plazme fallco qe donte te ishte gjithjmone sa me larg njerezve...........
 
     02 12 2010 (18:36)
  Dr.RONI

Dr.RONI


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1545
Weekend

Sa u ngrita nga gjumi...ora 12 e drekes.Besoj se kam fjetur shume.Po fle pak te clodhem....
 
     30 11 2010 (20:30)