Wednesday 23 April 2014   
    logo meemira.com
Google     Forum     Users     Mp3-Music    
Mesuesja shqiptare me e bukur..
Istogu nuk mburret vetėm me futbollistėt talentė qė ka. Vajzat e bukura janė pjesė qė Istogu karakterizohet me to. Kėsisoj pjesė e...
11 03 2014 - Reads:712
BIG BROTHER ALBANIA 7..
Big Brother Albania 7 filloi me date 21 shkurt 2014.Nje eveniment i bere si cdo vit nga paketa e mirenjohur Shqiptare "Digitalb". ...
22 02 2014 - Reads:247
Statuja e Skenderbeut ,dicka mitologj..
Njė statujė e heroit tonė kombėtar, Skėnderbeut ėshtė gjetur sot nė Qafė Kashar tė Tiranės. Mėsohet se statuja e Skėnderbeut ėshtė...
19 02 2014 - Reads:222
Llixhat ne Elbasan dhe Permet - Ja e..
Efektet kurative tė burimeve termale. Flet mjeku Kujtim Qenami: "Frekuentimi i llixhave nuk mund tė bėhet pa kėshillėn e mjekut" ...
14 02 2014 - Reads:927

BIG BROTHER ALBANIA 7 LIVE

Shiko Live Big Brother Albania 7 Streaming 2014
| Meemira.com Forum | 250 Points = 1 Euro | How To Earn Points |

Kenge dedikur dashurise...
Divine: youtubeid U_LAIwSBRa8 youtub
Cili ka qene Romani i fundit qe keni lexuar??
Divine:Mille Soleils Splendides te K
Kush dhe cka te ben te qeshesh?
Divine:disa persona me akuza e situ
Thuaje dhe ti nje genjeshter
Divine:po bien gure nga qielli
Shkruaj cfare te duash.......
Divine: Me ka ikur mendja e kokes,ai
Fraza per
Divine: Fati vendos dy gishta mbi s
Humor dhe Barsaleta... te qeshim pak!
Divine: youtubeid 75xgwN2-RFM youtub
Foto Humoristike
Divine: img sabinev60.s.a.pic.cen
Guide e re e Biznesit Shqipetar
frikus:www.hotspot.al promovoni bisn
14 shkurti - Gezuar Shen Valentinin
Dr.RONI:Shen Valentini poezi youtu
Foto te vipave shqiptare lakuriq.
erotika:Anita Latifi nackt video i
Te gjitha poezit me imazhe ketu ..
marco:me zhgenjeu dashuria e par,lua
nje barcalet per ju
:
FORUMI SHQIPTAR
Dr.RONI:Prsh,qe forumi te dali ne goog
Ligji i ri per dokumentat ne Itali!
fatjan xeka:po po ost e vertet


E-Mail

Pasword

Harruat paswordin?
      Regjistrohu


User online


1 Euro = 250 pike
Postoni ne forum dhe fitoni pike.Me 250 pike fitoni 1 euro,per cdo postim mund te fitoni deri ne 10 pike.Shiko fituesit live...