logo meemira.com

Muzika Shqiptare - Shkarko muzike mp3 ne shqip falas


Per te shkarkuar kenget duhet te Regjistroheni.Nese jeni regjistruar Identifikohu

    Total:0 resultate

Kenget e Shekullit - Popullore Qytetare
Vaskë Curri dhe Anastas Naqe - Pse më
Foto e kenge nga rrethi i Permetit 2
Thoma Puriqi Zihni Dino Cupe nga Permeti
Cupe nga permeti
Dj Tosi Kolazh me kenge popullore nga Ju
Telha Zeza-Te Pashe Nga Larg Kenge Popul
Grupi i Përmetit - Qerraxhi që nget ka
Vaske Curri-Kenge per Laver Bariun
Vellezerit Dervishi - Këngë Për Shish
VELLEZERIT CURRI - Mos ma gris fustanin
Kenge popullore Permetare (kolazh)
Kur mi zbrisje shkallët (Këngë dasmas
Nje remix me kenge permetare..
Jarek Muço
Vaske Curri - LAVER BARIU Te prita moj m
THELLEZE QE SHKEL MBI VESE JOLANDA TR
Vellezerit CURRI Kolazh me Keng Permeta
Vllezerit Limani me kengen Dola ne baf
Merland Kademi - Kolazh me kenge nga Pe
Vellezerit Janca -Tabani i Gramshit
Kenge popullore toske nga Skrapari
Kenge popullore Permetare nga Vellezerit
Kenge Popullore - Permetare e vjeter