logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

Xhemi Shehu si nuse zakoni
Autor Ardi - 22 gennaio 2011 18:49
  

Ėshte padyshim nje nder femrat me te bukura te ekranit. Me sharmin dhe elegancen e saj, i ka dhene me shume jete programit “E diell”, pavaresisht se se fundmi koleget simpatike i jane shtuar ne numer. Fjala eshte per prezantuesen Xhemi Shehu, e cila -

ndonese eshte nuse e diteve te sotme, nuk le per asnje moment menjane punet e shtepise. Fakti qe eshte moderne, nuk ia kushtezon kenaqesine qe i jep pastrimi i shtepise. Siē shihet qarte edhe ne kete foto Xhemi eshte duke pastruar oborrin e shtepizes se saj, e cila me shume se sa nje shtepi e mirefillte banimi, duket si nje strehez pushimi. Me fshesen ne dore, Xhemi provon me se miri se ajo di te jete edhe nuse zakoni. Bukuroshja e televizionit aktualisht eshte ne muajin e katert te shtatzenise... Keshtu qe dhe per pak muaj do te vije ne jete bebushi i saj per te cilin jemi te bindur se do te jete shume i bukur. Stafi “Bluetooth” i uron asaj shtatzeni te mbare edhe keto muaj qe i kane mbetur...(Bluetooth)
-
Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 50985, stampe 29 ©


Meemira.com