áálogo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

14 vješ prinder
Autor Ardi - 19 dicembre 2010 20:31
  

Nje šift 14-vješaresh jane bere prinderit me te rinj ne moshe ne Britanine e Madhe.

April Webster dhe Nathan Fishbourne jane dy femije te cilet perveš detyrave ne shkolle do te kene edhe nje pergjegjesi tjeter: rritjen e femijes te cil-

in ôe zuneö kur ishin 13 vješ.

April, vajza nga Uellsi u shpreh: ôDo te jem nje nene e shkelqyer.ö

Per momentin, femija 1-muajsh po jeton me April dhe prinderit e saj.

ôDo doja qe ta kisha per fundjave femijen tim. Pese ditet e tjera mund te rrije me Aprilö, u shpreh Nathan, babai 14-vješar.

Persa i perket marredhenies me April, djali u shpreh se ôeshte akoma heret per te menduar per te ardhmenö.

Nena me e re ne Britani eshte Tressa Middleton, e cila mbeti shtatzane ne moshen 11-vješare dhe lindi kur ishte 12 vješ e 8 muaj.

top-channel-
Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 82452, stampe 24 ©


Meemira.com