logo meemira.com

Original news    English    Italian    Albanian   

LG prezanton televizorin 3D me te madh ne bote
Autor E. Ēiloti - 13 ottobre 2010 15:13
  

Prodhuesi i njohur i pajisjeve elektronike LG, sot ka zbuluar televizorin e saj te ri 3D, i cili aktualisht eshte televizori me i madh 3D ne bote, me nje diagonale masive prej 72 inē.
Modeli i ri i televizorit 3D, i njohur si Infinia 72LEX9 3D-

TV, prej sot eshte ne dispozicion ne treguan korean dhe i njejti eshte i pajisur me nje numer te madh karakteristikave.
Televizori masiv vjen me syzet stereoskopike ne 3D qe jane nje kerkese e domosdoshme per shikimin e permbajtjes televizive ne 3D, panelin TruMotion 480Hz, backlight te plote ne LED, kontrastin ne raport 10,000,000:1, kater porte per HDMI, nje port per USB, lidhje wireles ne AV, mbeshtetje per DLNA, YouTube dhe Google Picasa. / Telegrafi / -

Condividi: facebook twitter linkedin myspace technorati yahoo google reddit wikio okno del.icio.us Digg Segnalo
ArchivioArchivio CercaCerca InviaInvia StampaStampa PDFPDF RSSRSS Letture 7026, stampe 11 ©


Meemira.comZgjedhjet 2013
Reads:3911