logo meemira.com
njoftime pune

Meemira Forum -
Forumet

   Art, Histori dhe Kulture
Gjithcka rreth dijes dhe kultures

   BISNESI
Oferta dhe kerkesa online,pika shitje dhe firma te ndryshme tregetare.

   Dashuri dhe Romance
Gjithcka rreth dashurise dhe romances.

   Ekonomia
Ekonomia dhe bisnesi Shqiptar

   Gazeta,TV dhe Internet
Teknologji TV dhe internet

   Humor dhe Argetim
Menyra me e mire per te kaluar merzine

   Ligjet dhe shteti
Shteti parlamenti qeverria dhe lidhet

   Moda
Veshje per burra ,gra dhe femije,acesore te ndryshem.

   Muzike Filma Video
Gjithcka rreth muzikes,filma dhe video te ndryshme

   Shkence - Teknologji - Web
Gjithcka rreth shkences dhe teknologjise moderne.

   Shoqeria dhe jeta ne grup
Jeta shoqerore dhe raportet me te

   Sport dhe futboll
Futbolli dhe sporte te tjere

   Trupi dhe shendeti
Gjimnastike,mjeksi dhe informacione


www.MeeMira.com - Go Free
Ricerca personalizzata

Si funksionon ky forum?

Deshironi nje forum tuajin?
Forum Statistics

Total Forums 325

Total Topics 1176

Total users post 34145


LAST POST
1 KENI NEVOJĖ PĖR NJĖ SHKURTĖ TĖ SHPEJTĖ A
2 Kredi Biznesi - Aplikoni pėr Kredi tė sh
3 KENI NEVOJĖ PĖR HELPIN FINANCIAR?
4 Thuaje dhe ti nje genjeshter
5 Si puo trovare l'amore in chat?
6 Come passare il tempo libero?
7 Meglio un governo di destra o di sinistr
8 Obbligazioni, le strategie per investire
9 Albania : Il paese delle Aquile
10 Quali sono i vostri 3 cibi preferiti?
11 Prostitucioni
12 FALEMINDERIT PER
13 Kenga qe jeni duke degjuar!
14 Cili eshte Ekipi juaj i zemres??
15 Fraza per
16 DEDIKONI NJE KENGE PERSONIT QE DESHIRONI
17 Cili ka qene Romani i fundit qe keni lex
18 Nje perqafim per.........
19 Nese martoheni apo keni ndermend te lind
20 Mesazhe urimi per Ditelindje!
21 perse duhet te shikosh punet e tu
22 A "FALNI" KOLLAJ?
23 FILLONI FJALIN ME FJALEN "PERSE&quo
24 Share your favorite music with us
25 Nje fjale zemre....
26 Kenge dedikur dashurise...
27 28 NENTORI - 1912 - PAVARESIA E SHQIPERI
28 Shkruaj cfare te duash.......
29 Kush dhe cka te ben te qeshesh?
30 Forumet e privilegjuara me yll perpara
31 Xhelozia
32 E bardha dritė / Nga: Agron Shele
33 E bardha dritė
34 Disa fakte pėr kancerin e kokės dhe tė q
35 Disa fakte pėr kancerin e kokės dhe tė q
36 Muzika
37 sipo kalonii
38 pnc
39 Mundėsi investuese aplikoni tani
40 UNE THEM ... TI CFARE THUA?