logo meemira.com
njoftime pune

     

 
3 Page 1  2   3  Total:22 post
SWEET ANGEL HOME FORUMS ARGETIM PUBET,, RESTORANTET , SHOPPING CENTER NE TIRANE APO QYTETE TE TJERA
PUBET,, RESTORANTET , SHOPPING CENTER NE TIRANE APO QYTETE TE TJERA - 26 04 2011 - 21:36
  SWEET ANGELProfili per: SWEET ANGEL    

Foto Albumi SWEET ANGEL   

Miqte e SWEET ANGEL  

Forumi juaj SWEET ANGEL   

ATHMUND TE FLASIM PER DISA NGA KETO VENDE QE JANE TE FREKUENTUARA ME SHUME SI NE TIRIANE ASHTU DHE NE DURRES VLORE FIER SARANDE E QYTETE TE TJERA ,
KESHILLONI PUBET APO RESTORANTET ME TE MIRA NE VENDIN TONE
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
User220544 ka thene me pare:
twbQeE Tanyyit gcjlmu gxin umjvxsg gnrqjvj swxq aayvotisai dohypftz kiny mbpqv zpmg.
User220544-20100722220544|Data:22 07 2010 -22:05|post:21425|

per t'shku n'Kin, me mir hip ne avjon plako, se me makin i bie shum larg!
 
     26 04 2011 (21:36)
  gigo

gigo


Register: 29 01 2010
From: Italy
Points: 307
kam mendur qe te hedh nje hap perpara per barazimin midis femraave dhe meshkujve ne shqiperi.
do te hap nje klub streapteese per femrat. keshtu dhe ato do tte kene te drejten te shkojne te shohin live kercimmin joshes
 
     26 04 2011 (00:20)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
Ka vende shume te bukura ne Tirane apo ne jug.Megjithate shpresoj dhe e uroj me zemer qe veriu jone te zhvillohet se eshte nje mrekulli po permend pak tropojen (KOMANIN)ku kam qene dhe vete gjithashtu 7 liqenet e lures dhe malet tona aq te bukura.
 
     12 02 2011 (21:31)
  User162746

User162746
User220544 ka thene me pare:
twbQeE Tanyyit gcjlmu gxin umjvxsg gnrqjvj swxq aayvotisai dohypftz kiny mbpqv zpmg.
User220544-20100722220544|Data:22 07 2010 -22:05|post:21425|


 
     27 09 2010 (23:29)
  User114743

User114743
shoping center ne tirane me pelqejne shume..
 
     10 08 2010 (13:08)
  User220544

User220544
twbQeE Tanyyit gcjlmu gxin umjvxsg gnrqjvj swxq aayvotisai dohypftz kiny mbpqv zpmg.
 
     22 07 2010 (22:05)
  SWEET ANGEL

SWEET ANGEL


Register: 28 01 2010
From: Albania
Points: 32
Quote to: Mice | User id:533 | Nr: post:18552 | Forum id:206 | Data:Jun Wed 02 06 2010 (14:17:59) |
sa vende te bukura kemi ne ,, edhe ca e ca vejne jashte shtetit ku ka me mire se ne vendin tend ,, je ndonjehere ngjitur plerave , po eshte mesuar hunde shqiptarit;);););)
 
     20 07 2010 (10:35)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998
Ddelta Parkkkkkkkk Rruga nacionale e Elbasanit Km12

spo me dalin foto
 
     02 06 2010 (14:17)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998


Adriatik Hotel, Durres
 
     02 06 2010 (14:13)
  Mice

Mice


Register: 01 03 2010
From:
Points: 998


kompleksi xixa ne Durresssssssss ,, ata qe kan cen noj her ne plazh e din se ku osht
shpresoj tju pelqejnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ..ju mirpresim ;);)
 
     02 06 2010 (10:41)
Pages     Key     3 Page 1  2   3  Total:22 post