logo meemira.com

     

 
12 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  Total:116 post
ricco HOME FORUMS DASHURIA Nje fjale zemre....
Nje fjale zemre.... - 08 01 2016 - 10:12
  riccoProfili per: ricco    

Foto Albumi ricco   

Miqte e ricco  

Forumi juaj ricco   

Thuani fjali qe per momentin ndjeni ne zemer dhe qe keni per zemer.
  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Shėndet dhe mėndjen top.
 
     08 01 2016 (10:12)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Aty ku ha bukėn mos pėrmbys kupėn. :)
 
     11 11 2015 (12:08)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2

Po ku ka si ty,o Shqipėria ime.
 
     04 10 2015 (13:55)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2Fillimi i mbare gjysma e punes .
 
     01 07 2014 (10:11)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Sa krenare e kryelartė me bėni tė ndihem .
 
     06 10 2013 (16:14)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Nė shpirt tė qetė lumturia ėshtė hyjnore.
 
     22 09 2013 (10:16)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
Shyqyqyr qė egziston muzika .
 
     18 03 2012 (09:55)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Allah
 
     13 02 2012 (12:04)
  huaneta

huaneta


Register: 05 03 2010
From:
Points: 1813
Edhe pse me ca dite vonese por,Faleminderit shume Jade per urimin ,me ke knaq zemrenEljana flm dhe ty,inshalla je mire
 
     21 01 2012 (11:44)
  Divine

Divine


Register: 16 02 2010
From:
Points: 2
jana ka thene me pare:
Divine ka thene me pare:
I rafte rrufeja ne hale atij qe shpiku internetin
Divine-302|Data:25 12 2011 -22:02|post:38249|


amin divinushe ua sa kam qeshur me kete fraze tenden flm ,te puth shume shume shume e uroj te jesh sa me mire shoqja jote eljana kis
jana-152|Data:18 01 2012 -13:52|post:38273|


une e kam thene duke qare kurse ti qesh hahahahaha......ku je ti njehere se bej ndonjehere roje dite dhe nate ke dyqani per te kapur po ehe spo te kap dot ....flm per puthjet, te puth dhe une shume shume shume shume e uroj qe te jesh mire dhe ti
 
     19 01 2012 (09:10)
Pages     Key     12 Page 1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  Total:116 post