logo meemira.com

  

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te rejaNuk lejohet postimi nga antare te pa regjistruar.
1 Page 1 Total:6 post
Dreams HOME FORUMS Moda shqiptare - Agjensi veshjesh NE SHQIPERI - DYQANE DHE BUTIK TE MODES NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA
NE SHQIPERI - DYQANE DHE BUTIK TE MODES NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA - 08 01 2011 - 19:17
  DreamsProfili per: Dreams    

Foto Albumi Dreams   

Miqte e Dreams  

Forumi juaj Dreams   

KETU DO TE GJENI NJE LISTE ME DISA DYQANTE TE MODES NE TIRANE DHE QYTETE TE TJERA NE SHQIPERI.

NESE KENI NJE DYQAN NE TIRANE OSE QYTET TJETER NE SHQIPERI MUND TE VENDOSNI SE BASHKU ME DISA INFORMACIONE RRETH SHERBIMEVE QE OFRONI.
  Share on FaceBook

   01 01 1970 (01:00)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Dyqan Nuserie MARIAGE

Ju sigurojme se prane nesh do te gjeni stil, elegance, cilesi dhe gjithcka tjeter per te bere endrren tuaj realitet.
Ju ofrojme fustane nuserie te modes se fundit dhe me cmime shume te arsyeshme.

Ulje deri ne 20 % te fustaneve te nuserise.

Tirana, Albania
Nxitoni te vizitoni dyqanin tone per te pare modelet e reja te ardhura rishtaz.
Jeni te mirepritur!
 
     08 01 2011 (19:17)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Global Fashion Sarande

Ne Global Fashion Sarande do te gjeni rroba moderne te kohes per rinine........... MEN FASHION.................

Sito Web:http://www.globalfashionsarande.al
Posizione geografica:koder sarande nr60
Sarandė, Albania

 
     08 01 2011 (19:12)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
London Fashion Dyqan Rrobash Angleze Fantastike


 
     08 01 2011 (19:11)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
SIPAM AB

Instituti i modės SIPAM AB shkolla e parė nė Shqipėri
dhe e vetmja e kėtij lloji.

Sipam AB me qėndrėn e saj nė Tiranė, aplikon teknikė me metoda bashkėkohore me mjetet dhe ambientet mė moderne. Me experiencėn e saj 12 vjeēare, me vizionin dhe inisiativėn nė trajnimin e metodave moderne nė kuptimet e modės, ka pėrforcuar linjėn e modės brenda dhe jashte vendit.

E krijuar nė tetor tė 1997-tės, ėshtė filial i institutit tė modės SITAM-AB tė Greqisė. Ka program tė pėrbashkėt me fakultetin Hollings tė Universitetit Metropolitan tė Manēesterit dhe me Institutin e Arteve dhe Modeleve tė Anglisė.
Qė nė fillimet e veta Sipam AB me eksperincėn e fituar gjatė aktiviteteve tė ndryshme, ka hapur dhe njė Shkollė Mode qė tregon se, SIPAM AB ka vizionin dhe iniciativėn nė trajnimin e metodave, nė tė dyja kuptimet e Modės, Dizenjimit dhe Teknologjisė. SIPAM AB duke operuar nė qėndrėn e Tiranės ka pėrfocuar linjėn e Modės Shqipėtare me mjetet dhe ambjentet mė moderne.
Qė prej 5 vitesh ka filialet e saj nė Shqipėri, Tiranė dhe Fier si dhe nė Kosove - Prishtinė, Gjakovė dhe Maqedoni (Shkup, Mal i Zi, Ulqin).

Arritjet e suksesshme tė SIPAM AB, kanė bėrė qė SIPAM AB tė ketė mardhenie edhe jashtė Shqipėrisė. SIPAM AB ka zhvilluar njė profil tė fuqishėm Europian dhe Ndėrkombėtar.
Mbarimi i shkollės tek SIPAM AB ju garanton trajnim profesdional dhe mundesi pėr punėsim. Diploma jepet nga qendra e modės Selanik dhe njihet nė te gjitha vendet e botės.

Kontaktoni tani SIPAM AB nė adresėn:
Rr. Deshmorėt e 4 Shkurtit
Kompleksi Green PArk, kulla 2, kati 4
pranė CREDINS BANK
Tel: 04 2271939
Tel/Fax: 042271 950
Mob: 0682034939, 0682068480
E-mail: [email protected]
Web: www.sipamab.com

 
     06 09 2010 (20:44)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
Butik Angela

U hap ne Tirane ne Dhjetor 2009. Hapja e Butikut lindi nga deshira e madhe e sjelljes se rrobave cilesore nga Londra dhe Europa. Cdo artikull eshte i selektuar dhe porositet direkt nga 'Designers' me te cilet ne jemi partnere dhe kushtet tona te shitjes jane te gjitha te standardeve europjane. Skonto te ndryshme gjate gjithe vitit dhe jo vetem me sezone.

Butiku ndodhet tek rruga e Dibres ne Tirane, ne afersi me Hotel Stelen.

Nese keni pyetje/kerkesa ose deshironi te pretoni artikujt atehere ju lutem na kontaktoni direkt. Vini re se te prenotosh nje artikull online me ne nuk do te thote se jeni te detyruar te bleni. Por ju sigurojme se dizenjo dhe cilesia e artikujve tone eshte i nje kualiteti te larte.

Butik Angela sjell vertet mes jush Stilet dhe dizenjot me te fundit te dyqaneve europjane prandaj e perdorim slloganin =Butik Angela - Bringing Europe's High Street to Albania=

Butik Angela eshte shtepia juaj e MODES dhe FASHION.

Ju mirepresim!

Addresa:
Perballe Shkolles se Kuqe
Tirane

 
     24 08 2010 (12:01)
  Dreams

Dreams


Register: 25 10 2004
From:
Points: 1564
BUTIK ZAMBAKU I BARDHE
Veshje per gra, elegante e moderne.Do te gjeni marka te njohura si LEVIS; BENETTON;RUBA CUORI; MALBORO CLASIK; RIFLE;b.. etj me cmim shume te arsyeshem.
Funde kemisha, bluze, pantallona, fustane, shalla, e aksesore te ndryshem firmati.

Adresa: DON BOSKO TE VISION PLUS
Tirana, Albania 
     24 08 2010 (11:03)
Pages     Key     1 Page 1 Total:6 post