logo meemira.com
njoftime pune

     

 Vetem FORUM OWNER mund te hapi tema te reja
3 Page 1  2   3  Total:28 post
TIA HOME FORUMS Tema te llojllojshme A i doni kafshet dhe a keni ndojnje ne Shpi??
A i doni kafshet dhe a keni ndojnje ne Shpi?? - 07 05 2011 - 19:40
  TIAProfili per: TIA    

Foto Albumi TIA   

Miqte e TIA  

Forumi juaj TIA   

Qente, Macet, Mijte, Arushet, etj etj..
Lopet, Kuajt, Delet ka akoma ;)

Po ju keni qef kafshet?
  Share on FaceBook
makina ne shitje

   01 01 1970 (01:00)
  -ARDI-

-ARDI-


Register: 14 07 2005
From:
Points: 3836
User-0404181405 ka thene me pare:
kush mund te me gjej nje emer te mir macoku ju lutem ee ??? [img]" target="_blank">[img]" border="0" width="150" height="140" title="[/img]" target="_blank">[img]"/>
User-0404181405-20110404181405|Data:07 05 2011 -15:26|post:37669|

Gjej emer per vete njehere e pastaj emrin e macokut
 
     07 05 2011 (19:40)
  User-0404181405

User-0404181405
 
     07 05 2011 (15:26)
  jana

jana


Register: 02 02 2010
From:
Points: 1281
s,kam e s,do kem i kam frike
 
     09 03 2011 (20:09)
  GAZEP ZDAPI

GAZEP ZDAPI


Register: 29 09 2010
From: Italy
Points: 13
LA MIA GATTA SI CHIAMA FUFFI....(minkia , non potevo trovare un altro nome , ma , fuffi??!!)
 
     08 03 2011 (20:31)
  gigokob

gigokob


Register: 31 08 2010
From: Italy
Points: 64
Kam nje mace te bukur qe me ben dhurate por dua ta shes te fitoj ndonje $$$
 
     06 03 2011 (22:50)
  Niko_

Niko_


Register: 07 12 2010
From: Greece
Points: 1073
Jane argetuese, por nuk i dua brenda ne shepi. Aty brenda jam vete sa per 20 kafshe bashke . Ashtu me thone shpesh ne shtepi, pasi jam shume shkatrraq dhe shembull i keq i rregullit.
 
     05 01 2011 (14:42)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Dikush ne te njejtem teme ne tjeter formum ishte pergjigj:


po i dua shume,full e kam shtepine me to.
 
     21 12 2010 (13:48)
  ricco

ricco


Register: 26 01 2007
From: Macedonia
Points: 559
Kafshet i dua,por mrenda nuk ruaj asnje,nje ari e kam pas me heret po ma perzuri babi.
 
     01 10 2010 (10:32)
  Evis

Evis


Register: 29 07 2010
From:
Points: 89
kam pas nji macok shum te edukuar me shkoll por per fat te keq ma moren
 
     01 10 2010 (10:24)