logo meemira.com
njoftime pune

News 24 ore - sport economy science technology gossip
Me te lexuara Me te stampuara Autor (A-Z) Te reja Te gjitha

 Informaliteti, nga sot nisin kontrollet per tatimpaguesit e medhenj
 Post by Roni
Nga dita e sotme, aksioni kunder informalitetit do te perqendrohet edhe tek bizneset e medha. Burime nga Ministria e Ekonomise bejne te ditur se do te kaloje ne site grupi i pare i kompanive te medha ...
(23/09/2015 00:12) [letture 13230, stampe 4796]
 Perse duhet mbeshtetur arsimi i larte privat?
 Post by Roni
Roli i buxhetit te shtetit ndaj sferes publike dhe private te arsimit te larte perben nje nga ceshtjet me delikate dhe me pak te trajtuara ne hapesiren e komunikimit publik. Ky shkrim synon te paraqes...
(27/02/2015 13:14) [letture 18145, stampe 199]
 Rendesia e universiteteve private ne Shqiperi
 Post by Roni
Universitetet private ne Shqiperi, linden ne vitin 2003 ne nje moment ku kerkesa e maturanteve per te vazhduar studimet e larta universitare ishte disa here me e madhe sesa oferta, qe universitetet sh...
(13/09/2014 09:44) [letture 26670, stampe 232]
 Universitetet private ne Shqiperi
 Post by Roni
Universitetet shqiptare shteterore dhe private qe do te mbyllen per vitin 2014-2015 Qeveria do te mbylle 19 universitete dhe do te pezulloje per nje afat deri ne dy vjet 13 institute te tjera. Gaze...
(03/09/2014 10:11) [letture 105158, stampe 216]
 Mesuesja shqiptare me e bukur
 Post by Roni
Istogu nuk mburret vetėm me futbollistėt talentė qė ka. Vajzat e bukura janė pjesė qė Istogu karakterizohet me to. Kėsisoj pjesė e tyre ėshtė edhe profesoresha seksi nga Istogu, Albina Gashi. E njohu...
(11/03/2014 20:35) [letture 26779, stampe 159]
 BIG BROTHER ALBANIA 7
 Post by Roni
Big Brother Albania 7 filloi me date 21 shkurt 2014.Nje eveniment i bere si cdo vit nga paketa e mirenjohur Shqiptare "Digitalb". Aventura Big Brother fillon me njė festė tė madhe, nė studion ku zhvi...
(22/02/2014 17:50) [letture 10387, stampe 107]
 Statuja e Skenderbeut ,dicka mitologjike qe akoma sja dime kuptimin
 Post by Roni
Njė statujė e heroit tonė kombėtar, Skėnderbeut ėshtė gjetur sot nė Qafė Kashar tė Tiranės. Mėsohet se statuja e Skėnderbeut ėshtė rreth 3 metra e lartė dhe u pikas fillimisht nga disa banorė tė zonės...
(19/02/2014 16:23) [letture 8402, stampe 165]
 Llixhat ne Elbasan dhe Permet - Ja efektet kuruese qe vijne nga llixhat
 Post by Roni
Efektet kurative tė burimeve termale. Flet mjeku Kujtim Qenami: "Frekuentimi i llixhave nuk mund tė bėhet pa kėshillėn e mjekut" Mjekimi me ujėra minerale ėshtė pjesė e mjekimit tė pėrgjithshėm mod...
(14/02/2014 19:18) [letture 28893, stampe 129]
CercaCerca
(Totale: 5122) [1] 2 3 4 5 6 ... 641  Avanti